Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
463
Favori
1.270.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Eski müşterilere bir şey yok. Şekli şemali güzelse kart yenileme talebi gönderelimde yenisi gelsin bari.

yenileme talebine gerek yok, 10-15 gün önce mektup gelmişti halkbanktan, kartların yenilerinin gönderileceğine dair.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: salvadorjudges

quote:

Yillik kart ucreti?

Bonus vs. ozelligi yoksa 5 para etmez.

Kimse taksit de yapmaz buna.

Klasik kart 10 TL şu anda.

Taksit puan vb özellikler, bankaya bağlı. Agresif kampanyalar yapılacağı söyleniyor.

Bu devirde kart dedigin world veya bonus ozellikli olacak.

Banka bazli kampanyalar az oluyor.

teb bonusu iptal ettirdiğimden beridir hiç bonusum olsaydı da şu kampanyayı kaçırmasaydım dediğim olmadı. Hayatımda ki en gereksiz kartmış 2 yıldır yokluğunu çekmedim, aksine beni sinir küpü yapıyordu; en son şaypada 3 defa 50 tl alışverişe 15 lira bonus faaliyetine katılmıştım sonuç teb katılamıyormuş ama bunu bana alışverişten sonra söylüyorlar hem de ilanlarında böyle bir açıklama olmadığı halde bonusu vermediler. Bonus ta bir kampanya olduğu zaman illa yarım saat müşteri hizmetlerini arayıp bize de var mı diye sormam gerekiyordu hala böyle mi işliyor bilmiyorum ama garantiden uzak dururum hep hiç iyi bir anısını paylaşan olmadı duyduğum. saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri

quote:

quote:

quote:

Yillik kart ucreti?

Taksit puan vb özellikler, bankaya bağlı. Agresif kampanyalar yapılacağı söyleniyor.

Bu devirde kart dedigin world veya bonus ozellikli olacak.

Banka bazli kampanyalar az oluyor.

teb bonusu iptal ettirdiğimden beridir hiç bonusum olsaydı da şu kampanyayı kaçırmasaydım dediğim olmadı. Hayatımda ki en gereksiz kartmış 2 yıldır yokluğunu çekmedim, aksine beni sinir küpü yapıyordu; en son şaypada 3 defa 50 tl alışverişe 15 lira bonus faaliyetine katılmıştım sonuç teb katılamıyormuş ama bunu bana alışverişten sonra söylüyorlar hem de ilanlarında böyle bir açıklama olmadığı halde bonusu vermediler. Bonus ta bir kampanya olduğu zaman illa yarım saat müşteri hizmetlerini arayıp bize de var mı diye sormam gerekiyordu hala böyle mi işliyor bilmiyorum ama garantiden uzak dururum hep hiç iyi bir anısını paylaşan olmadı duyduğum. saygılar...

Bende kartsız bir yaşam hayal ediyorum :))

• quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Link yokmu?

Henüz site açılmadı, yarın açılır muhtemelen.

www.parafcard.com.tr ( Halk Kartın sitesine yönlendiriyor )
  • puanları kipalarda kullanabilirsiniz daha önce 2-3 defa kullandım.
  • 100lira indirim ilk ekstrede 1keremi verilecek yoksa her ay değil dimi

Basili ekstre ucreti yoksa alinabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

100lira indirim ilk ekstrede 1keremi verilecek yoksa her ay değil dimi

Evet her ekstrede verilecek. Hatta kamu çalışanlarının maaşları 250 TL fazla yatacak. Özel sektöre de hayrına 50 lira dağıtılacak her ay.
  • quote:

quote:

Yillik kart ucreti?

kart ücreti var mı kesin belli olsun da, sonra düşünülebilir
  • Kart banada geldi aradım dialoğu advantageden çok daha iyi olcağına emin olabilirsiniz dedi.Ayrıca kart ücretini sordum(Maaş müşterisiyim).Aidat yansıtılırsa hemen arayın iptal edelim dediler Taahhüte falan gerek yok
  • Arkadaşlar bana halkbankası ben istemeden bu karttan yolladı bu fırsattan acaba kullanabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Evet her ekstrede verilecek. Hatta kamu çalışanlarının maaşları 250 TL fazla yatacak. Özel sektöre de hayrına 50 lira dağıtılacak her ay.

Yaw biraz daha detay verin hele. Ben kamu çalışanıyım şimdi her ay 250 tl harcamayı karşılayacakmı?

• quote:

quote:

quote:

Yaw biraz daha detay verin hele. Ben kamu çalışanıyım şimdi her ay 250 tl harcamayı karşılayacakmı?

Hocam sizde promosyon yokmu? Benm maaş aldığım banka halkbankası 6 ayda 170 lira promosyon veriyor arkadaşın dediği o heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: şopcu

Arkadaşlar bana halkbankası ben istemeden bu karttan yolladı bu fırsattan acaba kullanabilir miyim ?

hocam advantage karta sahip olan tüm müşterilere yolladı 5 aralıktan sonra advantagei kullanmıyacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimoz_33

quote:

Arkadaşlar bana halkbankası ben istemeden bu karttan yolladı bu fırsattan acaba kullanabilir miyim ?

hocam advantage karta sahip olan tüm müşterilere yolladı 5 aralıktan sonra advantagei kullanmıyacağız

T.ederim bilmiyordum peki bu kampanya o zman bizim için geçerli olacak mı ? ayık 500 Tl ödüyorum çünkü :D
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaş şaka yapmış sadece.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kerimoz_33

quote:

T.ederim bilmiyordum peki bu kampanya o zman bizim için geçerli olacak mı ? ayık 500 Tl ödüyorum çünkü :D

Zannetmiyorum hocam bize vereceğini benmde enaz 500 lira gelior ama olursa süper...Ben dialoğu aradım 15 kasımda detaylı üye işyerleri taksit imkanları herşey sitede yazacak dediler

• quote:

Eski müşterilere bir şey yok. Şekli şemali güzelse kart yenileme talebi gönderelimde yenisi gelsin bari.

advantage olanlar iptal oluyor bu gün yeni kartı getirdi kurye. yenileme talebi göndermene gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

advantage olanlar iptal oluyor bu gün yeni kartı getirdi kurye. yenileme talebi göndermene gerek yok

Eli kulağındadır o zaman. Bu ay kesin gelir.
  • quote:

quote:

quote:

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.