Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar
    tşk hocam düzeltme için. Siz hepsiburadadan alışveriş yaptınız mı konusunda sordum gözden kaçtı herhalde, mesaj geldi 100 paraf para kazandınız diye internet bankacılığına baktım 20 dk sonra yüklenen puan gözükmüyordu? Bu da hemen yansımıyor mu acaba?

Hepsiburada'dan alısveris yaptım. 100 tl lik paraf puan 2 gun sonra eklendi.
  • bende paraf var ama daha açıpta kullanmadım şimdi hepsiburadadan 500tl lik ürün alsam 100tl hepsiburada çeki+ 100tl %20 paraf paradan + 100tl indirim ilk ekstre için %25ten + paraf günü bugün seçsem 25 tl parafpara + millipiyango çeki = 325tl+m.p.bileti

ama sanırım banka alışverişi otomatik 3e bölüyormuş o zaman gelen ilk ekstre indirimi 500/3 * 0,25 =42 tl felanmı gelecek...

bir bilgisi olan varmı acaba? bu 3 taksit olayını iptal etme gibi bir şansımız varmı? birde parafparaları nerde harcayabiliyorsunuz acaba?
  • Bugün ilk ekstre kesildi toplam 405 TL alışveriş yapmıştım, borç direk yansımış. Konuda okuduğum kadarıyla gelecek olan sonraki ekstrede +100 şeklinde yansıtacaklarına göre, şimdi ben -100 şeklinde 305 TL ödesem, Halkbank bu 100 TL için bana 1 ayda ne kadara faiz koyar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

Bugün ilk ekstre kesildi toplam 405 TL alışveriş yapmıştım, borç direk yansımış. Konuda okuduğum kadarıyla gelecek olan sonraki ekstrede +100 şeklinde yansıtacaklarına göre, şimdi ben -100 şeklinde 305 TL ödesem, Halkbank bu 100 TL için bana 1 ayda ne kadara faiz koyar ?

birkaç gün sonra o 100 tl düşer bakiyenizden, int. bankacılığı kullanıyorsanız görebilirsiniz. 100 tl için de faiz falan ödemezsiniz.
  • arkadaşlar gold veya platinyum birini seçicem bunlarla 1 tl altı alışveriş yapabiliyormuyuz birde limitleri bellimidir acaba bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtslk

bende paraf var ama daha açıpta kullanmadım şimdi hepsiburadadan 500tl lik ürün alsam 100tl hepsiburada çeki+ 100tl %20 paraf paradan + 100tl indirim ilk ekstre için %25ten + paraf günü bugün seçsem 25 tl parafpara + millipiyango çeki = 325tl+m.p.bileti

ama sanırım banka alışverişi otomatik 3e bölüyormuş o zaman gelen ilk ekstre indirimi 500/3 * 0,25 =42 tl felanmı gelecek...

bir bilgisi olan varmı acaba? bu 3 taksit olayını iptal etme gibi bir şansımız varmı? birde parafparaları nerde harcayabiliyorsunuz acaba?

Evet 100 tl ve üstü otomatik olarak 3 taksite bölünüyor ve bu bildiğim kadarıyla iptal edilemiyor.
    Yaptığınız hesap doğru ancak 500 tl 3 taksite bölününce 166 tl yapıyor bunu başka harcamalarla 400 tlye tamamlayın yine 100 tl indirim alırsınız. ve diğer kampanyalardan yararlanmış olursunuz. Yalnız en fazla 99 tl olarak yaptırın çekimleri. 3 taksite bölme taehlikesi olmasın. Hatta bazı arkadaşlar 100 tl üstünü peşin olarak alsanız bile 4 ay erteliyor diyor 99 tl olarak yaparsanız bu tehlikede olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

bende paraf var ama daha açıpta kullanmadım şimdi hepsiburadadan 500tl lik ürün alsam 100tl hepsiburada çeki+ 100tl %20 paraf paradan + 100tl indirim ilk ekstre için %25ten + paraf günü bugün seçsem 25 tl parafpara + millipiyango çeki = 325tl+m.p.bileti

Evet 100 tl ve üstü otomatik olarak 3 taksite bölünüyor ve bu bildiğim kadarıyla iptal edilemiyor.
    Yaptığınız hesap doğru ancak 500 tl 3 taksite bölününce 166 tl yapıyor bunu başka harcamalarla 400 tlye tamamlayın yine 100 tl indirim alırsınız. ve diğer kampanyalardan yararlanmış olursunuz. Yalnız en fazla 99 tl olarak yaptırın çekimleri. 3 taksite bölme taehlikesi olmasın. Hatta bazı arkadaşlar 100 tl üstünü peşin olarak alsanız bile 4 ay erteliyor diyor 99 tl olarak yaparsanız bu tehlikede olmaz.

Hayır. Kampanya detayında yazıyor, yukarıda arkadaşlar da belirtmiş.

Her Paraf 3 Taksit
    Türkiye’deki tüm Giyim,Ayakkabı,Çanta,Aksesuar,Kozmetik,Beyaz Eşya ve Elektronik mağazalarında 100 TL ve üzeri harcamalarınız Paraf’la 3 taksit!

HEpsiburada e-magaza ya giriyor, yani 3 taksite dahil degil.

• ParafPara'ladın kullanılabildiği marketler hangileri acaba?
    Carrefour, Kipa, Real vs.

Web sitesi ve Google'da birşey bulamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuilderX

quote:

quote:

Her Paraf 3 Taksit
    Türkiye’deki tüm Giyim,Ayakkabı,Çanta,Aksesuar,Kozmetik,Beyaz Eşya ve Elektronik mağazalarında 100 TL ve üzeri harcamalarınız Paraf’la 3 taksit!

buda farklı bir yaklaşım mantıklı gelmiyor değil ama hepsiburada D-elektronik felan diye geçiyor sanki faturalarda. eve gidince bakacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BuilderX

quote:

quote:

Her Paraf 3 Taksit

ben söyleyeyimde siz yine bildiğiniz gibi yapın.

paraf kartta şuan her şey birbirine girmiş durumda.
    Diğer konuda bazı arkadaşlar peşin alışverişin bile 4 ay ertelendiğini müşteri hizmetleri arandığında sistemin otomatik olarak ertelediğini kendilerinin müdahele edemediklerini yazmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cigit

20 gün önce basvurmustum. Dağıtımda gözüküyor. Benim kartim ortalama ya göre cabuk gelecek gibi.

27 şubattan beri lanet olası kuryede benim ki

hızlı gelsin diye şubeye istedim sözde

ptt şifresini getirdi kurye kartı getiremedi

istanbuldan bursaya

adios 1 günde geldi paraf çok yavaş

şarkıcı müsveddesine milyonlar vereceklerine adam gibi kurye dağıtım sistemini oturtmalarını beklerdim ilk önce
  • Yukarıda yapılmış zaten HB'dan arkadaşlar tarafından.
    Sorun olmamış. d-market gibi birsey yazıyor dogru, ama adının ne oldugu degil, hizmet verdiği sektorun ne oldugu onemli. KK ekstresinde ne aldığınız gozukmez cunku.
  • Arkadaşlar dün benim hesap kesim tarihimdi. Bugün gittim parayı yatırmaya fakat indirim yansımamış. Müşteri hizmetlerini aradım gün içinde yansır dediler.. Saat akşam 5 gibi gittim. Hala indirim yoktu... Bir sıkıntı çıkar mı acaba?

Edit:

Şimdi yine aradım müşteri hizmetlerini bu seferde farklı konuşuyorlar. Bu ekstrede indirim olmaz. Siz bu 450 liralık borcun tamamını ödeyeceksiniz. Gelecek ay 100 lira indirim olacak ekstrenizde diyor. Niye her aradığım kişi farklı birşey söylüyor dedim. Yanlış bilgi verilmiş diyor. Böyle saçmalık mı olur ya... Hem parafın sitesinde aynen şöyle yazıyor.

Ekstreniz tutarı üzerinden yapılacak olan indirim, ekstrenizin kesiminden bir gün sonra, Paraf’ınıza otomatik olarak yansıtılacaktır.

Saçma sapan işlerle uğraşıyoruz 100 lira için ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradox1453 -- 8 Mart 2013; 20:16:19 >
  • İlk ekstrede son ödeme tarihinden önce ilk ekstre indirimi yansıyor mu? Daha doğrusu ilk ekstreyi ödemeden önce mi, yoksa ikinci ekstrede mi 100 TL indirim yansıyor?
  • ya ne saçma uygulamadır. erteleme istemiyorum, taksitte istemiyorum hangi hakla bana zorla bir ödeme şekli dayatırsınız. belliki ilk ekstre indiriminde uyanıklık yapmaya çalışıyorlar. eğer böyle birşey yaparlarsa Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna şikayet edeceğim.
  • geçde olsa 100 tl lik indirimi aldım
  • Yok arkadas bu adamlar cok amator hala kart basvurum sonuclanmadi kac ay oldu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun kartimi kuryeyle aldim sozlesmesini de imzaladim ancak kac gun sonra aktif olur sizce? Sozlesmeyi bugun imzaladim ve normalde 5-10 gunden fazla surer mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Bugun kartimi kuryeyle aldim sozlesmesini de imzaladim ancak kac gun sonra aktif olur sizce? Sozlesmeyi bugun imzaladim ve normalde 5-10 gunden fazla surer mi acaba?

şubeye git şifreni al form doldur net bankacılığını aç vadesiz hesap açsın. Şuan kartınla netten alırsın açıktır tahminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Bugun kartimi kuryeyle aldim sozlesmesini de imzaladim ancak kac gun sonra aktif olur sizce? Sozlesmeyi bugun imzaladim ve normalde 5-10 gunden fazla surer mi acaba?

şubeye git şifreni al form doldur net bankacılığını aç vadesiz hesap açsın. Şuan kartınla netten alırsın açıktır tahminim.

az önce 444 ü aradımi kartım basılmış (şubeden form doldurarak başvurmuştum), 2 haftaya elime geçermiş, ama sanalkart oluşturmam için şubeden internet şubesini açtırmam için form doldurmam lazımmış, ondan sonra sanalkart oluşturabilrcekmişim

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.