Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daveygrohl

1-fiyat aralığı --en fazla 300 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı - 500
    3-çok fonksiyonlu mu -- fax'a gerek yok ama çift taraflı yazmalı ve fotokopi özelliği olmalı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. (mürekkepli olabilir)
    5-renkli çıktı gereklimi? (renkli baskı ve fotograf kağıdı baskısı olmalı, yüksek kalite şart değil)
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? (kolay dolan kartuş olması çok önemli, şırınga ile dolan kartuş değil, bitmeyen kartuş tanklı da değil, istediğim tip yazıcı, tıpasını kaldırıp mürekkebi koyabileceğim bi yazıcı olmalı)
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı? (hp olmasın ama yok hp'nin çok uygunu var derseniz olabilir, önceki yazıcım hp idi, memnun kalmadım, kağıt sıkışması istemiyorum, tek seferde 50-100 sayfa arkalı önlü çıktı aldığım oluyor)

Bu özelliklerde kolay dolan kartuşlu çok fonksiyonlu yazıcı tavsiye ederseniz sevinirim, alışveriş için link de verirseniz tadından yenmez :)

mrb
    çift taraflı özelliği ile birlikte bu özellikleri taşıyan yazıcı malesef bulamadım.
    çift taraflı baskı özelliği olmasın derseniz yardımcı olmaya çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldinkbilişim

quote:

3-çok fonksiyonlu mu -- fax'a gerek yok ama çift taraflı yazmalı ve fotokopi özelliği olmalı
    5-renkli çıktı gereklimi? (renkli baskı ve fotograf kağıdı baskısı olmalı, yüksek kalite şart değil)
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? (kolay dolan kartuş olması çok önemli, şırınga ile dolan kartuş değil, bitmeyen kartuş tanklı da değil, istediğim tip yazıcı, tıpasını kaldırıp mürekkebi koyabileceğim bi yazıcı olmalı)
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı? (hp olmasın ama yok hp'nin çok uygunu var derseniz olabilir, önceki yazıcım hp idi, memnun kalmadım, kağıt sıkışması istemiyorum, tek seferde 50-100 sayfa arkalı önlü çıktı aldığım oluyor)

Bu özelliklerde kolay dolan kartuşlu çok fonksiyonlu yazıcı tavsiye ederseniz sevinirim, alışveriş için link de verirseniz tadından yenmez :)

mrb
    çift taraflı özelliği ile birlikte bu özellikleri taşıyan yazıcı malesef bulamadım.

goldinkbilişim kardeşim işine karışmak gibi olmasın diye buraya yazmadım ama sen bulamadım dedin diye yazayım dedim eğer bu durumdan rahatsız olursan uyar beni silerim hemen mesajı

Arkadaşın beklentilerini karşılayacak makine EPSON SX535 çok fonksiyonlu, çift taraflı ve fotoğraf baskısı mevcut, dolan kartuşlarla uyumlu, son derece hızlı üstelik vatanda şu an 280 lira

saygılar...
  • 1)Max. 500TL
    2)Evde kullanacağım.(öğrenciyim)Ama ortalama çıktı için bir rakam veremeyeceğim. Çok sık yazdırma işlemim olmaz.
    3)Çok fonksiyonlu ve wifi olması benim için gerekli. Faks gereksiz. Ama güzel bir yazıcı ise oladabilir. Yani öneride bulunurken faks var diye önermekten vazgeçmeyin.
    4)Önemli olan kartuşların kolay bulunup ucuz olması.
    5)Renkli gerekli.
    6)Hangisi ucuz ve kolay ise o.
    7)Aklımda belli bi marka yok ama HP'ye biraz daha yakınım.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.
  • merhaba,
    1-fiyat aralığı= 100-300
    2-aylık ortalama çıktı sayısı=150
    3-çok fonksiyonlu mu= tarayıcı-yazıcı yeter faksa gerek yok
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.= özellikle inkjet
    5-renkli çıktı gereklimi? = kesinlikle evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız=evet kolay dolum kartuşuyla kullanacağım
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı=evet. epson olmalı
    *******Bunlara ek olarak mutlaka wifi bağlantısı olmalı ve biraz hızlı olmalı*********
    Bu arada sx535wd üzerine karar verdim denebilir bu ürün hakkında düşünceleriniz ne?

şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ber3kerd -- 8 Eylül 2012; 16:21:54 >
  • quote:

MRB ARKADAŞLAR
    Yazıcı tavsiyesi almak isteyenler öncelikle şağıdaki konulara açıklık getirebilirlerse yardımcı olmaya çalışırız.

1-fiyat aralığı (ve üst limit) 0-300TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 100-200
    3-çok fonksiyonlu mu (yazıcı, tarayıcı, fotokopi,wi-fi) evet
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. inkjet
    5-renkli çıktı gereklimi? evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? evet bitmeyen kartuş sistemi monte edilebilen
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı? hayır

şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uk.bjk

quote:

MRB ARKADAŞLAR
    Yazıcı tavsiyesi almak isteyenler öncelikle şağıdaki konulara açıklık getirebilirlerse yardımcı olmaya çalışırız.

1-fiyat aralığı (ve üst limit) 0-300TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 100-200
    3-çok fonksiyonlu mu (yazıcı, tarayıcı, fotokopi,wi-fi) evet
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. inkjet
    5-renkli çıktı gereklimi? evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? evet bitmeyen kartuş sistemi monte edilebilen
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı? hayır

şimdiden teşekkürler...

Alıntıları Göster
    * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 3:22:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chungkingexpress

quote:

quote:

mrb

goldinkbilişim kardeşim işine karışmak gibi olmasın diye buraya yazmadım ama sen bulamadım dedin diye yazayım dedim eğer bu durumdan rahatsız olursan uyar beni silerim hemen mesajı

Arkadaşın beklentilerini karşılayacak makine EPSON SX535 çok fonksiyonlu, çift taraflı ve fotoğraf baskısı mevcut, dolan kartuşlarla uyumlu, son derece hızlı üstelik vatanda şu an 280 lira

saygılar...

Alıntıları Göster
    quote:

saygılar...

burası bilgi paylaşım formu ve böyle bir durumda küsmece darılmaca olmaz. Eksikliğimizi gidermiş oluruz.
    Bu ara işlerden dolayı zatren forumla i,lgilenemedim.
    Arkadaşların yazıcı tavsiyelerine siz de yardımcı olabilirsiniz.
  • ARKADAŞLAR İŞLERİN YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI BİR SÜRE CEVAPLARINIZA GECİKMELİ CEVAP VEREBİLECEĞİM
    KUSURA BAKMAYIN

bir de bu aralar forumda bir sıkıntı var galiba çok yavaş çalışıyor. bazı sayfalara giremiyorum. o nedenle forumda gına geldi.
    umarım bi çözümü vardır.
  • quote:

ARKADAŞLAR İŞLERİN YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI BİR SÜRE CEVAPLARINIZA GECİKMELİ CEVAP VEREBİLECEĞİM
    KUSURA BAKMAYIN

bir de bu aralar forumda bir sıkıntı var galiba çok yavaş çalışıyor. bazı sayfalara giremiyorum. o nedenle forumda gına geldi.
    umarım bi çözümü vardır.

evet forumda bir yavaşlama var ayrıca görüşleriniz benim için çok önemli çok acelesi yok ama bir ara tavsiye isteğime yanıt verirseniz yada başka bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim. hepinizin düşüncesi benim için çok önemli arkadaşlar çünkü bir şey almadan önce her zaman onu kullanan insanlara sorarım ve inanırım.
    Şöyle yapar böyle yapar diye papağan gibi aynı şeyleri söyleyen görevlilere sormam bile.
  • 31 Ağustos 2012; 15:08:01

1-fiyat aralığı (ve üst limit) .............. 0-200 tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı.... farketmez
    3-çok fonksiyonlu mu (yazıcı, tarayıcı, fotokopi, fax) .......... sadece yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. .........laser
    5-renkli çıktı gereklimi? ,,,,,,,,,,, fiyat 0-200 tl ye kadarsa renkli olabilir yoksa renksiz olsun.
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? ........toner muadili bulunabilen olsun ya da kolay dolum yapılsın.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı? fark etmez.
  • 1-fiyat aralığı 0-250tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 100-150
    3-çok fonksiyonlu mu hayır sadece yazıcı
    4-özEllikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. laser
    5-renkli çıktı gereklimi? hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? toner dolum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı? yok
  • senden cevap bekleyene kadar ben zaten işimi hallederim.
  • levanov hocam, arkadaş burada para karşılığı bir iş yapmıyor. Bu yüzden sitem etmeniz hoş olmamış.

1-fiyat aralığı (ve üst limit) -------------------------------------- max 250TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı -------------------------------------- minimum 50- max 200
    3-çok fonksiyonlu mu (yazıcı, tarayıcı, fotokopi, fax) ------------ Çok fonksiyonlu yazıcı, tarayıcı, fotokopi
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. ----------- İnkjet
    5-renkli çıktı gereklimi? ------------------------------------ Gerekli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?--- Evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı? ---------------------- HP
  • merhaba benimde bir yazıcıya ihtiyacım var, yardım ederseniz sevinirim...
    1-fiyat aralığı (ve üst limit)....................200 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı...................500
    3-çok fonksiyonlu mu (yazıcı, tarayıcı, fotokopi, fax)......................sadece yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz......................özellikle lazer olsun
    5-renkli çıktı gereklimi? ..............................hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?...............................evet bu benim için çok önemli dolum yapılabilmesi lazım
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı?............................hp,canon,samsung bu üçü arasında kaldım
    yalnız dediğim gibi dolum yapılması benim için çok önemli yani çipsiz olması lazım...
  • Aylık 1000 sayfaya yakın çıktı almam gerekiyo, yazıcının laser olması lazım, toner dolumunu kendim yapabileceğim bi yazıcı önerebilirmisiniz?Marka önemli değil
  • Merhaba, bana yukarıdan beslemeli yazıcı lazım,yani kaset yukarıda olacak ve mümkün olduğu kadar fazla kağıt alacak:)

Hani şu seri bir şekilde davatiye,zarf basan makineler varya ona benzer bir yazıcı lazım, tabiki hızlı yazım olacak..

yazdıracağım şey küçük ve adet olarak fazla olacak ve sürekli basım yapacağım.

epson dn 510-310 gibi yazıcılar var ama cisim olark çok büyük ve gereksiz.

bugün epson L 800 tavsiye ettiler...

benim istediğim yazıcı sadece siyah beyaz olsada yeter...

otomasyonular kullandığı barkod yazıcılar gibi bişey arıyorum aslında, ama normal yazıcı gibi olacak.
  • L800 sizin işinize gelmez. Sizin işinizi L100de görecektir ancak biraz yavaş kalacaktır bu makina. Eğer piyasada Epson Sx510-515-600-610 modellerinden birisini bulabilirseniz kaçirmayin direk alın derim. Eğer bunlarıda bulamassanız Canon 5150-5250-5350 modelleri işinizi görecektir.
  • benim size tavsiyem epson dn 510 yada 310 olur epson l 800 lerin mürekkep ücreti epson 510 ve 310 modeline kolay dolan kartuşlu sistem takıldığında oldukça yüksek oluyor maliyet açısından epson 510 ve 310 modeli daha uygun gelmektedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: levanov

31 Ağustos 2012; 15:08:01

1-fiyat aralığı (ve üst limit) .............. 0-200 tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı.... farketmez
    3-çok fonksiyonlu mu (yazıcı, tarayıcı, fotokopi, fax) .......... sadece yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. .........laser
    5-renkli çıktı gereklimi? ,,,,,,,,,,, fiyat 0-200 tl ye kadarsa renkli olabilir yoksa renksiz olsun.
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? ........toner muadili bulunabilen olsun ya da kolay dolum yapılsın.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı? fark etmez.

mrb hocam
    Gecikmeli cevap için kusura bakımayın.

size bu kriterlere uygun bir kaç yazıcı tavsiye edebilirim. ancak bu fiyata renkli lazer bulmak zor. ancak renkli olarak 350-400 tl ye CANON i SENSYS LBP5050 Yazıcı teknosadan alabilirsiniz.

CANON i SENSYS LBP6000B Yazıcı /// dolum yapılır, muadili var, çip değiştirmeye gerek yok : 1500 sf kapasiteli, dolumu fazla zor değil
    HP LaserJet Pro P1102 Yazıcı /// dolum yapılır, muadili var, çip değiştirmeye gerek yok : 1500 sf kapasiteli , dolumu fazla zor değil
    SAMSUNG LaserJet ML 1675 Yazıcı /// dolum yapılır, muadili var, reset proğramı ile resetleme problemi çözülür 2500 sf kapasiteli dolumu fazla zor değil
    XEROX Phaser 3040 Yazıcı /// dolum yapılır. çipi 19,90 tl dir, çipinden dolayı dolumu pahalı olabilir. ama ucuzlayacaktır. muadili var, reset proğramı ile (henüz resetleme proğramı çıkmadı ama çıkacaktır) resetleme problemi çözülür: 1000 sf kapasiteli ve delme yöntemi ile daha kolay doldurulabilir.
    SAMSUNG LaserJet ML 2580N Yazıcı /// dolum yapılır, muadili var, reset proğramı ile resetleme problemi çözülür: 2500 sf kapasiteli dolumu biraz zor.

bu grupta çok yazıcı var. dilediğiniz bir model varsa onun hakkında da yorumum uzu yazabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldinkbilişim -- 9 Ekim 2012; 12:21:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: archer0104

1-fiyat aralığı 0-250tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 100-150
    3-çok fonksiyonlu mu hayır sadece yazıcı
    4-özEllikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. laser
    5-renkli çıktı gereklimi? hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? toner dolum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka varmı? yok

mrb hocam
    levanov adlı kullanıcıya verilen cevap sizin içinde geçerlidir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.