Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.459
Cevap
88
Favori
346.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler kayıt oldum.
  • Oyun için forumda ayrı kategori ne zaman açılacak ? Aylar önce kapanmış olan warhammer oyunun bile kendine ait kategorisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.FranzZ

Evet key olarak yolluyorlar 1-2 dk ya geliyor express delivery yazanlar

Ebonheartde dragonknight actim night pek sarmadi

Teşekkürler hocam çok yardımcı oldun.Nightblade i denemeni öneririm.Hem asasin hem de okçu olarak gayet zevkli.Ayrıca ebonheart değil de diğer packlerin alanları ve görevleri çok daha zevkli bence tavsiye ederim.
  • Sunucularda problemmi var baglanamiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

quote:

Evet key olarak yolluyorlar 1-2 dk ya geliyor express delivery yazanlar

Ebonheartde dragonknight actim night pek sarmadi

Teşekkürler hocam çok yardımcı oldun.Nightblade i denemeni öneririm.Hem asasin hem de okçu olarak gayet zevkli.Ayrıca ebonheart değil de diğer packlerin alanları ve görevleri çok daha zevkli bence tavsiye ederim.

ebonun görevleri ve mapı biraz kasvetli geldi banada bu gün başka bir karakter açıcam ama henüz karar veremedim wizard felan ama bakalım
  • Oyun pvp mapte oyundan atiyor devamli yada lag oluyor login ekranina atiyor 2 saat onc3 bisi yoktu

• Aliera88 kullanıcısına yanıt
    Time Card satılıyor. Onlardan alırsın nakitle. Başka türlü geçirmiyor maalesef.
  • Daggerfall'da nord olarak oynuyorum (kişisel sebepler) birlikte oynayabilecek birilerini arıyorum. Elder scrolls hikayesini (lore) iyi bilirim, ingilizcem üst düzey. Görevlerde bazen karar vermeniz gerektiği için olayları anlamak önemli benimle oynayacak arkadaşa yardımcı olabilirim. Tek isteğim birileriyle oynamak :) Mara yüzüğü olan bi arkadaş olursa daha çok sevinirim nord bir bayan olursa evlenirim
    Edit: Yeni başlayacak arkadaşlara yol gösterebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akinji -- 7 Nisan 2014; 18:12:37 >
  • Aklıma gelmişken yazayım burada o kadar bir tarafını yırtıp oyunu almayacağım oyun f2p ye döner diyerek şu anda aramızda oynayan kişilerin , gençlerin kendilerine bir çeki düzen vermesini temenni ediyorum.Aynı forumu

okuyan yakın çevre arkadaşlarım ya da sonradan tanıştığım insanlar benim gibi bu seri hayranı birisine sormasalardı şu anda işyerlerinde ya da okullarında bu oyunu sürekli konuşuyor olmayacaklardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Aklıma gelmişken yazayım burada o kadar bir tarafını yırtıp oyunu almayacağım oyun f2p ye döner diyerek şu anda aramızda oynayan kişilerin , gençlerin kendilerine bir çeki düzen vermesini temenni ediyorum.Aynı forumu

okuyan yakın çevre arkadaşlarım ya da sonradan tanıştığım insanlar benim gibi bu seri hayranı birisine sormasalardı şu anda işyerlerinde ya da okullarında bu oyunu sürekli konuşuyor olmayacaklardı.

Her zaman çığırtkanlar olacak efendim. Maalesef bu durumu düzeltemeyiz.
  • eu sunucusu ne zamandır kapalı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

eu sunucusu ne zamandır kapalı arkadaşlar?

bende diyorum neden girmiyor
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    2-3 saat oluyor

• İşten geliyoruz yarım saat bir saat oyun oynayacağız onu da oynatmıyorlar ya
  • 49 sayfa olmuş, bir sorum olacaktı 49 sayfanın tümünü okuyamayacağımdan buradan sormak istedim kusura bakmazsınız umarım

Oyunun optimizasyonu nasıl? Sıradan laptoplar (3-4 senelik, biraz hurda oluyor gerçi ama ) medium ayarda yani oyundan soğutmayacak şekilde oyunu oynayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skillet

49 sayfa olmuş, bir sorum olacaktı 49 sayfanın tümünü okuyamayacağımdan buradan sormak istedim kusura bakmazsınız umarım

Oyunun optimizasyonu nasıl? Sıradan laptoplar (3-4 senelik, biraz hurda oluyor gerçi ama ) medium ayarda yani oyundan soğutmayacak şekilde oyunu oynayabilir mi?

direk söyleyeyim very lowda akıcı oynarsın.
  • Ulan işten geleyim kendimi sandalyeye bağlıcam dedim serverlar gitmiş iyi mi. Peh
  • Server acildi ama mail gelmiyo acces code icin

• quote:

Server acildi ama mail gelmiyo acces code icin

Aynı durum bende de var.
  • TheArrow kullanıcısına yanıt
    server açılmadı daha
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.