Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (146. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şimdi ben arkadaşımın kredi kartını kullanıp aktif ettim oyunu.Yalnız arkadaşımın kredi kartı bilgilerinin durmasını istemiyorum.Cancel subsricription dersem olur değil mi?Hesap da kapanır falan diye tırstım kapanır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Beyler şimdi ben arkadaşımın kredi kartını kullanıp aktif ettim oyunu.Yalnız arkadaşımın kredi kartı bilgilerinin durmasını istemiyorum.Cancel subsricription dersem olur değil mi?Hesap da kapanır falan diye tırstım kapanır mı?

Bas iptali bisi olmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EU sunuculara ayrılmaz, tek sunucu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.FranzZ

quote:

Beyler şimdi ben arkadaşımın kredi kartını kullanıp aktif ettim oyunu.Yalnız arkadaşımın kredi kartı bilgilerinin durmasını istemiyorum.Cancel subsricription dersem olur değil mi?Hesap da kapanır falan diye tırstım kapanır mı?

Bas iptali bisi olmuyor

Eyvallah abi yaptım şimdi.Birşey daha soracağım internet üzerinden nerden game time alabilirim?Gmgde falan satılmıyor daha.Ebayda falan var da güvenemedim oraya da.
  • quote:

quote:

quote:

Bas iptali bisi olmuyor

Eyvallah abi yaptım şimdi.Birşey daha soracağım internet üzerinden nerden game time alabilirim?Gmgde falan satılmıyor daha.Ebayda falan var da güvenemedim oraya da.

Kinguin den alabi,irsin 30 dolar

• Kredi kartımda yeterli limit yok,kabul etmedi.Paypala tanıttım kartı öyle deneyim dedim onu da kabul etmedi.Başka ne yapabilirim fikri olan var mı?Olmadı keyi satmam gerekecek.
  • Balreth i kesme görevinde 5-6 kere ölüp balreth in canını yarıdan aza bile indiremedim. 8 level nightblade im medium armor var kendi levelime göre dagger düşmediği için two handed kılıç kullanıyorum ama sırf bu oturuşumda bile 15 kere ölmüşümdür. Beta da bile oyunun başından beri 2-3 kere öldüm. Herkes çok süper pro bir ben mi anlamıyorum anlamadım. Block dodge filan da yapıyorum ama bir türlü beceremiyorum. Oyundan soğudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All Hail The King -- 7 Nisan 2014; 1:00:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Hail The King

Balreth i kesme görevinde 5-6 kere ölüp balreth in canını yarıdan aza bile indiremedim. 8 level nightblade im medium armor var kendi levelime göre dagger düşmediği için two handed kılıç kullanıyorum ama sırf bu oturuşumda bile 15 kere ölmüşümdür. Beta da bile oyunun başından beri 2-3 kere öldüm. Herkes çok süper pro bir ben mi anlamıyorum anlamadım. Block dodge filan da yapıyorum ama bir türlü beceremiyorum. Oyundan soğudum.

Yanınıza birini alın tek kişi öldürmek çok çok zor.Yetersiz hasar veriyorsunuz zaten gidip birde regeneration yapıyor.Ben yanıma birini alarak öldürmüştüm.

• Oyunu aldım.Subscription'da Billing Adress'te sokak ismi giriyorum Invalid adress diyor.Ne yazsam kabul etmiyor
  • Dungeonlara nasil giriliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galactus

Oyunu aldım.Subscription'da Billing Adress'te sokak ismi giriyorum Invalid adress diyor.Ne yazsam kabul etmiyor

Adres bilgilerinde türkce karakter kullanmayın.

• oyunda ucu açık bir warrior classı olmaması beni üzdü ( dragon knight magic, warrior karısımı bir class olmuş ) şuan 17 lvl'ım ama damage olarak beni pek tatmin etmedi
  • Bu cümleyi kuracağım hiç aklılma gelmezdi.

Param var ama vaktim yok oynamaya. Keşke saatlik ya da sadece haftasonlarını kapsayan bir üyelik paketi olsaydı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bas iptali bisi olmuyor

Kinguin den alabi,irsin 30 dolar

Teşekkürler burda fiyat baya uygun gözüküyor.Key olarak gönderim yapıyorlar değil mi?

• Oyunda guest key vs. yok mu? denemek istiyorum oyuna 180 tl bayılmak istemiyorum gamecard ıyla beraber
  • eu serverında 2 arkadaşız. günde ortalama 4-5 saat online oluyoruz akşamları. türk clanı arıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ermanglc

eu serverında 2 arkadaşız. günde ortalama 4-5 saat online oluyoruz akşamları. türk clanı arıyoruz.

Eu sunucusunda ebonheart tarafında turk guildi var imzamda iletişim bilgisi de mevcut. Bekleriz.

• Valla bizim daggerfallda arkadaşlarla takıldığımız 7-8 kişilik bir clan var ama o kadar oynamıyoruz. Eğer görürsem sizin oynadığınız kadar aktif bir guild haber veririm
  • arkadaşlarr NA da oyanyan varsa bana özelden yazabilirr
  • Evet key olarak yolluyorlar 1-2 dk ya geliyor express delivery yazanlar

Ebonheartde dragonknight actim night pek sarmadi

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.