Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (916. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xbox oyunlarinin 1440p true HD videolari olsa 1080p bile gözükse oyun tam o vermesi gereken erkan kalitesini veremiyor.
  • Xbox360 ın adam akıllı bir gamepadi vardı şimdi onuda değiştirmişler. Adamların tutunacak dalı kalmadı

Bakın bu model çok güzeldi , birde xbox one gamepadine bakıyorum tam kütük gbi duruyor.

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydex -- 25 Kasım 2013; 22:24:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: haydex

Xbox360 ın adam akıllı bir gamepadi vardı şimdi onuda değiştirmişler. Adamların tutunacak dalı kalmadı

Xboxın laf edilecek tek seyi kontrolleridir. Ben ps4 alacagim ama xbox kolu bence cok guzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilmeral29

Microsoft Türkiye, XBOX ONE için sayfa açtı hayırlı uğurlu olsun 2020 yi beklemeyeceğiz gibi görünüyor

Link burada

Linkteki sayfa aylardır var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Forza 5'in oyun içi grafikleri verilen resimlerle alakasız, şahsen bu kadarını beklemiyordum. Güzel görünüyorlar, yarış oyunlarını seven biri olarak ağzımın suyu aktı diyebilirim.

Keşke şu mikro ödeme işinin suyunu çıkarmasalardı. Her ne kadar Dead Rising 3 için olumsuz izlenimlere kapılsam da, bu iki oyun için XO alınabilir durumda. Alsam mı ne?

horizon 2 ve halo cıkınca zaten alacaksın :D, ben iki konsolu da alacagım inşallah bakalım hayırlısı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Bane

quote:

Orijinalden alıntı: cemilmeral29

Microsoft Türkiye, XBOX ONE için sayfa açtı hayırlı uğurlu olsun 2020 yi beklemeyeceğiz gibi görünüyor

Link burada

Linkteki sayfa aylardır var ?

Evet hocam maalesef bu sayfa aylardır var zaten :( Keşke resmi olarak gelse en kısa zamanda ya.

• Ms' in birkac yil daha ulkemize resmi
    olarak Xbox One'i getirecegini düşünmüyorum. Xbox 360'dan sonra hepimiz yeni konsol resmi gelecek diye heveslendik ama kursagimizda kaldi.

Insallah ben yanilirimda erken bir tarihte resmi olarak satisi baslar.

• Xbox One'a çıkacak oyunlar:

• Bence Xbox One 2014 yazında resmi olarak çıkabilir, ama bunun olması demek TV özelliklerinin Türkiye'ye göre optimize edilmesi demek.

Microsoft, cihazına "All In One" diyemeyeceği ülkeye konsolunu getirmez. Ben olsam ben de getirmezdim, Xbox bir oyun konsolu değil, multimedya kutusu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One'in Blu-ray sorunu yumrukla düzeliyor.

Benimkinde de böyle bir sorun çikarsa en azindan eski usül bir yöntemimiz olacak.

• Oziko kullanıcısına yanıt
    Hocam sen iptal etmiştin dimi siparişini ne yapacaksın alacak mısın One ?
  • Evet, iptal ettim. Zaten sınavlardan dolayı pek ilgilenemeyecektim, şimdilik erteledim One fikrini. Titanfall ile beraber Mart'ta sipariş ederim büyük ihtimalle, incelemelerden aslan gibi çıkacağını biliyorum.

Ps4'ü Sony Center'dan ayırttım da fake attılar galiba bana, 13'ünde gidicem kapılarına kalmadıysa da hayırlısı, eski nesil kırılmayı bekliyor.

Ama yılbaşında bir Next-Gen partisi hiç fena olmaz, yanarsam buna yanarım, yoksa her haliyle tırt şu çıkış oyunları.

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Düzelttikten sonra direkt ekrana çevirmiyor kamerayı, keşke çevirseydi de görseydik.
    Sende ilk olarak Ps4'e geçenlerden oldun kan kaybetmeye devam :)))
  • http://www.ign.com/articles/2013/11/26/users-with-malfunctioning-xbox-ones-compensated-with-free-game

Kim ne derse desin garantinin işlediği yerde xbox one'ın müşteri hizmetleri ve servis politikaları sony'ye fark bindiriyor.
    Adamlar arızalı çıkan xbox one'ların ellerine ulaşmasını beklemeden kullanıcıya yeni bir xbox one gönderdikleri gibi bir de oyun hediye ediyorlar.
    Keşke Türkiye'ye de girse bu nesilde..
  • Titanfall coşmuş.

Oyunun çıkmasına kaç ay şimdiden yüzbin önsiparişi devirmiş ki bu sadece Xbox One rakamları PC ve Xbox 360 versiyonları ile yüzellibin demiş durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizz_t

Sende ilk olarak Ps4'e geçenlerden oldun kan kaybetmeye devam :)))

Ahahah. Kan kaybetme olarak bakmamak lazım olaya, ben hiçbir zaman Xbox'ın tarafında olmadım ki, bu alışkanlık meselesi biraz da. Normal şartlarda Xbox Türkiye'deki popülerliğini artırsa PS'in yüzüne bakmam.

Ama öyle değil, çevremdekilerin hepsi mavi takımın oyuncuları, benim için PS tamamıyla farz.

Xbox çok çok özel bir konsol, TR'de lüks bir konsol. Dashboard'u, Kinect'i, Live sistemi alışılmışın dışında olması sayesinde çekici ötesi.

Tabii bu, benim alışkanlığımı sonlandırmam anlamına gelmiyor.

TR şartlarında gerçektende lüks bir konsol oyunları almasından satmasına kadar maalesef rakibine göre çok daha eksisi bulunuyor. Türkiyede Xbox kullanmak gerçektende çok iş özellikle bu nesil dahada zor olacak.
  • kablolu gamepadide var degilmi?
  • 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.