Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.206
Cevap
13
Favori
124.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aragorn1973

55ES7000 İçin sipariş etmiş olduğum D-Smart Modül geldi. Kurulumu tamamladım. Şifreli-şifresiz görüntü alma konusunda sorun yok. Benim sorunum Guide tuşuna bastığımda yayın akışı geliyor, ama küçük pencerede geçerli kanalın ön izlemesi gelmiyor ve ses gidiyor. Bu sorunla daha önce karşılaşan var mı? Neden olduğu konusunda fikriniz var mı?

Bu arada aynı Tv'de Conax+Teledünyada sorun yaşamamıştım.

Conax ile teledünya ve modül ile Dsmart'ı mukayese ederseniz, hangisinin görüntü kalitesinden daha çok memnunsunuz? Bende modülle seyretmek istiyorumda bu ikisi arasında kararsız kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord_kharon -- 11 Ağustos 2013; 19:38:38 >
  • Dsmart ın hiçbirşeyini tavsiye etmem Uzak durun arkadaşlar şunlardan.

• Arkadaşlar bi sorum olacak. 1 yildir d-smart uydu alicili maxi paket kullaniyorum. Yeni dahili uydu alicili tv aldim ve duvara monte ettirdim. Su anda d smarti kutudan izliyorum. Cam modul alarak karti kutudan cikartip modüle taksam sıkıntı yasarmıyım? Tavsiye eder misiniz? boş modül bulabilir miyim? Tv m dvb-s ile uyumlu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06alp06

Arkadaşlar bi sorum olacak. 1 yildir d-smart uydu alicili maxi paket kullaniyorum. Yeni dahili uydu alicili tv aldim ve duvara monte ettirdim. Su anda d smarti kutudan izliyorum. Cam modul alarak karti kutudan cikartip modüle taksam sıkıntı yasarmıyım? Tavsiye eder misiniz? boş modül bulabilir miyim? Tv m dvb-s ile uyumlu.

Modülle kartın eşleştirilmesi gerekiyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 06alp06

Arkadaşlar bi sorum olacak. 1 yildir d-smart uydu alicili maxi paket kullaniyorum. Yeni dahili uydu alicili tv aldim ve duvara monte ettirdim. Su anda d smarti kutudan izliyorum. Cam modul alarak karti kutudan cikartip modüle taksam sıkıntı yasarmıyım? Tavsiye eder misiniz? boş modül bulabilir miyim? Tv m dvb-s ile uyumlu.

bulsanda olmaz yanar kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

D-smartın yayını zaten Türksattan yapıyor o nedenle sorun yaşamazsınız

maxi paketteki kanallar için ilgili link

http://www.dsmart.com.tr/paketler-maxi-paket

Tavsiyemiz ise modüllü üyelik sistemidir.

http://www.hepsidijital.com/D-Smart-Modul-Kart-1-YIL-_101701.html#0

sayın hd satış temsilcisi bir sorum olacak: sizin siteden geçen sene eylül veya ekim ayında chipbox alıcı ve 1 yıllık d-smart hd modül almıştım. modül üyeliğim dolduğu zaman tekrar modül mü almam gerekiyor yoksa yeni aktivasyon veya yeni üyelik kartı alarak aynı modülü kullanmaya devam edebilir miyim?
  • erdem 73

dsmart müşteri hizmetkeri sizi süre bitmesine yakın sizi arar..

http://bestuydu.com/d-smart.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 12 Ağustos 2013; 0:38:31 >
  • Arkadaşlar, bilen varsa söylesin, Dsmart yan oda kampanyasını satın aldım, yine verdiler bir uydu alıcısı daha. CAM modül almak istiyorum dedim, mümkün değil dediler, e o zaman PVR lı cihaz verin dedim, oda mümkün değil denildi, parasını odeyim PVR lisini alayım, o da yok. Dsmart cihazlarımdan (yan oda veya ana oda :) ) en azından birini CAM ile değiştirme şansı vermiyorlar mı? bıktım evdeki kumanda sayısı 10 taneyi geçti, kablo vs ayrı sorun.. Televizyon 55ES8000.

Teşekkürler,
  • Arkadaşlar, bilen varsa söylesin, Dsmart yan oda kampanyasını satın aldım, yine verdiler bir uydu alıcısı daha. CAM modül almak istiyorum dedim, mümkün değil dediler, e o zaman PVR lı cihaz verin dedim, oda mümkün değil denildi, parasını odeyim PVR lisini alayım, o da yok. Dsmart cihazlarımdan (yan oda veya ana oda :) ) en azından birini CAM ile değiştirme şansı vermiyorlar mı? bıktım evdeki kumanda sayısı 10 taneyi geçti, kablo vs ayrı sorun.. Televizyon 55ES8000.

Teşekkürler,
  • OnTheWay O kullanıcısına yanıt
    Yanoda kampanyasında seçim hakkınız yok maalesef PVR cihaz ya da Modüllü üyelik için diğerinden bağımsız yeni bi abonelik gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxser

quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

Orijinalden alıntı: usi
    HD-Smart modül ile Next YE-18500 üzerinden izliyorum. Full HD paket aylık 22 TL. Ama kahr-bela alet bazı kanalları gösteremiyor bile. Smart Spor'dan Galasaray'ın maçını bile izleyemedim. Böyle, alet yüzünden tırmalayıp duracaksak kendi alıcısını alsam daha iyi olurdu diye düşünmedim değil. Şimdi ben de kararsızım: Kalitelisinden paraya kıyıp iyi bir uydu alıcı mı alsam, yoksa bunu komple iptal ettirip kendi aletinden mi alsam. Zırt-pırt güncelleme gerekliliği bazen insanı kıl ediyor.

Benim uydu alıcım iyi sıkıntı yaşamıyorum. Fakat sadece EPG yüzünden bende D-smart uydu alıcısı olsa iyi olurdu diyorum. O zamanda onların dayattığı kanal sıralamasına gcık olurdum :)

Ben Gigabulue 800 Se kullanıyorum ne dsmartta nede epegler de hiç bir sorun yaşamıyorum gayet meemunum dsamart yayınları ve diğer yayınları epegleri sorunsuz çalışıyor
     D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz?

Bende bu uydu alıcısını kullanıyorum 1 senedir d smart modülle.Bende ki arayüz farklı ama image olarak openmips seçili. Epg'lerin çoğu eksik genelde bazende güncellemiyor 1 saat öncesinin yayınları oluyor.

Neyse asıl sorum bu değil bende ara sıra bazı kanallar açılmıyor özellikle hd'ler smartspor animal planet gibi,restart enigma yapınca düzeliyor.Sende böyle bir sorun var mı ?
    Şu uydu konusunda bilgiliysen bana yardımcı olur musun ? Çünkü d-smart modül yıllıktı bitti şimdi yenilemek konusunda kararsızım.
  • Ben Aylarca hemen hemen bütün çıkan imajları defalarca denedim sonunda opena.tv imaj kullanıyorum HD glas 16 skinle birlikte görüntü kalitesin den ve genel özelliklerinden memunum D samartta gelince bazen belki günde bir belki birkaç günde bir yarım saniyelik veya bir saniyelik görüntüde bir karlanma oluyor oda kendiliginden düzeliyor hiç bir sorun yaşamıyorum sayılır epeglere gelince büyük bankpnel eklentisini kullanıyorum tv yi ilk açtıgımda epegleri 7.dercedeki dijitürk uydusundan kopyalıyor bana göre openatv openmipsten daha güzel bir imaj tabi herkesin begenisi farklı eğer eski bir imaj kullanıyorsan dsamart probelm çıkarıyor olabilir bildiğim kadarı ile dsmart olayı bütün imajlarda çözüldü
    sormak istediğin bişey olursa yardımcı olurum bildiğim kadarı ile
  • autebay A kullanıcısına yanıt
    Kusura Bakmayın mesajınızı yeni gördüm, ancak cevaplayabiliyorum.

Görüntü kalitesi olarak Teledünya daha iyi diyebilirim. Conax konusunda da sorun yaşamamıştım. İçerik olarak D-Smart daha kapsamlı ancak modül konusunda ben dahil birçok kişi sorun yaşamıştı.

Görüntü kalitesi konusunda bir Samsung servis yetkilisi Teledünyanın yayınının dijital olduğunu, diğerlerinin ise analogdan dijitale çevrildiğini bu nedenle de aralarında fark olduğunu söylemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn1973

Kusura Bakmayın mesajınızı yeni gördüm, ancak cevaplayabiliyorum.

Görüntü kalitesi olarak Teledünya daha iyi diyebilirim. Conax konusunda da sorun yaşamamıştım. İçerik olarak D-Smart daha kapsamlı ancak modül konusunda ben dahil birçok kişi sorun yaşamıştı.

Görüntü kalitesi konusunda bir Samsung servis yetkilisi Teledünyanın yayınının dijital olduğunu, diğerlerinin ise analogdan dijitale çevrildiğini bu nedenle de aralarında fark olduğunu söylemişti.

Modüllü Dsmart üyesi oldum. Yinede cevabınız için teşekkür ederim.

• arkadaşlar bir sorum olacak .Bizim 2 kartımız var Digiturk ve Dsmart ikisine uyumlu bir modül varmıdır yoksa modüller bi firmayamı bağlı Dsmart ,teledünya gibi?
    teşekkürler iyi akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

arkadaşlar bir sorum olacak .Bizim 2 kartımız var Digiturk ve Dsmart ikisine uyumlu bir modül varmıdır yoksa modüller bi firmayamı bağlı Dsmart ,teledünya gibi?
    teşekkürler iyi akşamlar

Modül ve kart veya modül ve cihaz birbiriyle eşleştiriliyor. Bu nedenle kart kendi modülünden veya kendi cihazından başa yerde calışmıyor.

Dsmart NDS şifreleme, Digitürk İrdeto 2 şifreleme sistemini kullaniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim :) peki bizim Dsmart uydusu Sd alıcı görüntü tv ye berbat geliyor . TV de modül kullanarak görüntüyü daha iyi elde etme şansımız var mı ? Tvnin kendi uydusundaki sd kanallar bile çok güzel gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxser

Ben Aylarca hemen hemen bütün çıkan imajları defalarca denedim sonunda opena.tv imaj kullanıyorum HD glas 16 skinle birlikte görüntü kalitesin den ve genel özelliklerinden memunum D samartta gelince bazen belki günde bir belki birkaç günde bir yarım saniyelik veya bir saniyelik görüntüde bir karlanma oluyor oda kendiliginden düzeliyor hiç bir sorun yaşamıyorum sayılır epeglere gelince büyük bankpnel eklentisini kullanıyorum tv yi ilk açtıgımda epegleri 7.dercedeki dijitürk uydusundan kopyalıyor bana göre openatv openmipsten daha güzel bir imaj tabi herkesin begenisi farklı eğer eski bir imaj kullanıyorsan dsamart probelm çıkarıyor olabilir bildiğim kadarı ile dsmart olayı bütün imajlarda çözüldü
    sormak istediğin bişey olursa yardımcı olurum bildiğim kadarı ile

bu uydu işlerinden hiç anlamıyorum zaten ilk uydu kullanışım bu digiturk'teydim daha önce.Hepsidijital'den aldım ben kurulu yollamışlardı böyle,image'i ben seçmedim yani.Ethernet bağlı değil şuan ethernet bağlıyıp cihaz üzerinden mi yapıyoruz bu işlemleri yoksa bilgisayardan mı ? Ftp ile bağlanıp falan atıyoruz ? Eklentiler bölümünde şuan bi ton eklenti var ama kurmuyor sanırım ethernet lazım,anlamadım o yüzden.

Aslında görünüş olarak benim arayüzü daha çok beğendim ama sorun çıkartıyor,çok önemli değil aslında ama dediğim gibi 10 12 saatte bir hd kanallar gidiiyor restart enigma diyince düzeliyor.Belki enigma'yı falanda güncellemek gerekiyordur.

Ayrıca yukarıda Görüntü kalitesi konuşulmuş,valla hd kanalların görüntü kalitesi bence digiturk'un hd kanalları ile aynı.Ben merkezi uydu ile kullanıyorum sinyal seviyem 70lerde oluyor genelde.Görüntü kaliteniz sinyal seviyesi ile alakalıdır yani.

Ayrıca paketim bitti yenileyebilirim,300 küsür tl'ye maxi paket buldum yıllık,daha ucuzunu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

teşekkür ederim :) peki bizim Dsmart uydusu Sd alıcı görüntü tv ye berbat geliyor . TV de modül kullanarak görüntüyü daha iyi elde etme şansımız var mı ? Tvnin kendi uydusundaki sd kanallar bile çok güzel gösteriyor

Tv'nizin dahili DVB-S2 tuneri ve CI girişi varsa dsmart modülü kullanabilirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.