Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.206
Cevap
13
Favori
124.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: usa2006

selam arkadaşlar benim 1 sorum olacak.forumu okudum emin olmak için soruyorum,arkadaşıma samsung 46d7000 led tv aldık.şu an teledünya modülü ile kullanıyor.uydu alıcısız.aynı şekilde dsmart için satılan dsmart cam modülü alsak ve tv taksak uydu alıcısına gerek kalmadan çalışır mı? birde dsmart için çanak anten mi gerekiyor?teledünya hd ile dsmart hd arasında kanal sayısı olsun görüntü kalitesi olsun bir fark varmı? şimdiden teşekkür ederim.

Evet, çanak takılı ise modülü alır direk TV'ye modül ile birlikte harici uydu alıcıya gerek kalmadan kullanabilirsin.
    Kalite konusubda Teledünya kullanmadığım için bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi is25 -- 19 Aralık 2011; 16:21:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: is25

bu sinema TV v.s. kanallar şifreli olsa dahi Türksat kanal listesinde yer alıyor mu, yoksa Dsmart cihazla mı geliyor, ben bu kanalları bir türlü çıkaramadım.
    D-Smart modül kullanıyorum, 40d6500 ile...

www.lyngsat.com'dan 42 derece uydusu frekanslarına veya package olarak 42 derece d-smart frekanslarına bakıp ilgili frekansı cihazınızda taratırsanız gelir.
  • Günaydın arkadaşlar,

Bende dsmartın cam modulu almayı düşünüyorum.Maxi paket + hd 1 yıllığına 300 tl.Anladığım kadar modulu satın alıyorum.1 yıl sonra paketi devam izlemek istedğimde ne kadar ücret ödemem gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

bu sinema TV v.s. kanallar şifreli olsa dahi Türksat kanal listesinde yer alıyor mu, yoksa Dsmart cihazla mı geliyor, ben bu kanalları bir türlü çıkaramadım.

www.lyngsat.com'dan 42 derece uydusu frekanslarına veya package olarak 42 derece d-smart frekanslarına bakıp ilgili frekansı cihazınızda taratırsanız gelir.

Teşekkürler,
    verdiğiniz linkteki siteden D-Smart kanlının bilgilerini buldum fakat tam olarak çözemedim.
    Sinema TV Bilgileri;

Channel Name Enc. system SID VPID APID BeamEIRP (dBW)C/N lock SourceUpdated
    Sinema TV - Videoguard - 400 420 445Tu446 orig Ü Evyapan 090730
    ...
    ...
    ...
    gibi. değerler var.
    Manuel ayardan mı ekleyeceğim, nasıl?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakpinar

Günaydın arkadaşlar,

Bende dsmartın cam modulu almayı düşünüyorum.Maxi paket + hd 1 yıllığına 300 tl.Anladığım kadar modulu satın alıyorum.1 yıl sonra paketi devam izlemek istedğimde ne kadar ücret ödemem gerekir?

Bende aldım, Modül+eğlence paket.
    galiba modül bize kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi is25 -- 20 Aralık 2011; 10:10:32 >
  • Tamam modül bizde kalıyor da.1 yıl sonra izliyeceğin paket için ne kadar ücret ödiyeceksin?Ya da ödemiyecekmisin ?
  • evet modül kalıyor 1 sene bıtınce de ne tutturularsa öyle gıdıyor burayı bı ınceleyebılırsınız verılen fıyatlar yazıyor

http://resim.donanimhaber.com/tm.asp?m=54862303
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler,
    verdiğiniz linkteki siteden D-Smart kanlının bilgilerini buldum fakat tam olarak çözemedim.
    Sinema TV Bilgileri;

Channel Name Enc. system SID VPID APID BeamEIRP (dBW)C/N lock SourceUpdated
    Sinema TV - Videoguard - 400 420 445Tu446 orig Ü Evyapan 090730
    ...
    ...
    ...
    gibi. değerler var.
    Manuel ayardan mı ekleyeceğim, nasıl?
    Teşekkürler.

Yan tarafa bakın frekans bilgileri yan taraftaki bölümdedir. Frekansa denk gelen aralığın üstünde de fec ve symbol rate yazar. Sinema TV'ye bakmayacaksınız tek aynı frekanstaki bütün kanalların bilgisi ortaktır. Yandaki frekansa göre taratın.
  • quote:

Tamam modül bizde kalıyor da.1 yıl sonra izliyeceğin paket için ne kadar ücret ödiyeceksin?Ya da ödemiyecekmisin ?

1 yıl sonra şu anki fiyat listesinden full paket için senelik 249-279 arası bir şey isteyecekler. 2012 listesi değişecektir tabi.
  • quote:

quote:

Tamam modül bizde kalıyor da.1 yıl sonra izliyeceğin paket için ne kadar ücret ödiyeceksin?Ya da ödemiyecekmisin ?

1 yıl sonra şu anki fiyat listesinden full paket için senelik 249-279 arası bir şey isteyecekler. 2012 listesi değişecektir tabi.

Teşekkürler.
  • samsung 40d6000 de de olabilir mi bu cihaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spindoc

samsung 40d6000 de de olabilir mi bu cihaz?

Olamaz. Samsung 40D6000 almakla maalesef hata etmişsiniz bence. Hem led, hem 2d-3d çevrimi yok hem de bir sürü para ucuz da değil. Keşke daha ucuza daha işlevsel bir şey almış olsaymışsınız.
  • cevabın için teşekkürler arkadaşım. olsa iyi olurdu tabi ama ben televizyonumdan memnunum ya. ps3 te ve bluray filmlerde gayet iyi bir performansı var. iyi parayada almıştım zamanında.
  • Bende 40d6500 var ben de bu modülü kullanıyorum.

Görüntü kalitesinden ve kanallarından menunum.

Sıkıntıları;
    - Kanal düzenlemesi; kanal sıralamasını siz yapıyorsunuz, yeni kanal eklendiğinde elle eklemek gerekiyor, vs.
    - Kutu kullanmadığım için karşılaştıramıyorum ama kanal geçişleri bana yavaş geliyor.
    - TV yi şifreli bir kanalda iken kapattığımda açtığımda şifreli kanal yazısı çıkıyor. Kanalı değiştirince düzeliyor.
    - Biss şifreleri çözmemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camakus -- 26 Aralık 2011; 13:53:40 >
  • Bende panasonic 42st33e var, bu modülü hiç bir ek aparata gerek kalmadan direkt tv'mde kullanabilir miyim ben? hangi kanallar olacak aylık ödeme olacak mı ayrıntılı cevap verebilirmisiniz? biraz acemiyim ve aklıma takılan sorular varda
  • panosonic dahili uydu alıcılı tv ile ilgili d smart kullanımına ilişkin yetkili biri şöyle bir cvp verdi

"Merhaba,

Uydu alıcılı modellerimiz resmi olarak D-Smart ve Teledünya ile uyumlu olmamakla
    beraber yayınlar büyük ölçüde izlenebilmektedir.

Servis sağlayıcı tarafından şifreli olarak yayınlanan programların, temin edilen modüller
    tarafından çözülmesinde sıkıntılar olabilmektedir.

Ancak bu durum Panasonic TV'den kaynaklanan bir sorun değildir. Servis sağlayıcınız
    ile görüşmenizi öneririz.

Saygılarımızla,

Marjinal Porter Novelli - Panasonic Elektronik A.Ş. marka ekibi adına Alp Bingöl "

gerçekten sorun yaşıyan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: teslaxxx

Bende panasonic 42st33e var, bu modülü hiç bir ek aparata gerek kalmadan direkt tv'mde kullanabilir miyim ben? hangi kanallar olacak aylık ödeme olacak mı ayrıntılı cevap verebilirmisiniz? biraz acemiyim ve aklıma takılan sorular varda

Aylık ödeme yok senelik 300 lira eğlence paketi oldu dün gelen zamlarla.

Teknosa D-Smart'ın bayi ağı dışında kalıyor; 199'a 1 senelik eğlence paketi bulmayı teknosa exxtra'lardan deneyebilirsiniz.

Panasonic Gw30 ile kullanıyorum en ufak bir sıkıntım yok.
  • Arkadaşlar bende alıcam bir cam goldmaster 1050 var bendede.
  • quote:

quote:

Bende panasonic 42st33e var, bu modülü hiç bir ek aparata gerek kalmadan direkt tv'mde kullanabilir miyim ben? hangi kanallar olacak aylık ödeme olacak mı ayrıntılı cevap verebilirmisiniz? biraz acemiyim ve aklıma takılan sorular varda

Teknosa D-Smart'ın bayi ağı dışında kalıyor; 199'a 1 senelik eğlence paketi bulmayı teknosa exxtra'lardan deneyebilirsiniz.

panasoniğin kendi aparatına gerek yok demi bu cam modül sayesinde
  • quote:

quote:

quote:

panasoniğin kendi aparatına gerek yok demi bu cam modül sayesinde

Kendi aparatı derken neyi kastettiğinizi anlamadım. Ne aparatı var ki? Dahili uydusu var anteni Dvb-s girişine takıcanız, CI+ Slot var sanırım ya da düz CI modülü de oraya takacaksınız. Başka aparat olarak bir şey mi var?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.