Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.206
Cevap
13
Favori
124.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dangeraus

Modülle üyelikte full HD paketin güncel fiyatı hakkında bilgisi olan varmı ?

Merhaba,
    HD-Smart modül ile Next YE-18500 üzerinden izliyorum. Full HD paket aylık 22 TL. Ama kahr-bela alet bazı kanalları gösteremiyor bile. Smart Spor'dan Galasaray'ın maçını bile izleyemedim. Böyle, alet yüzünden tırmalayıp duracaksak kendi alıcısını alsam daha iyi olurdu diye düşünmedim değil. Şimdi ben de kararsızım: Kalitelisinden paraya kıyıp iyi bir uydu alıcı mı alsam, yoksa bunu komple iptal ettirip kendi aletinden mi alsam. Zırt-pırt güncelleme gerekliliği bazen insanı kıl ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: usi
    HD-Smart modül ile Next YE-18500 üzerinden izliyorum. Full HD paket aylık 22 TL. Ama kahr-bela alet bazı kanalları gösteremiyor bile. Smart Spor'dan Galasaray'ın maçını bile izleyemedim. Böyle, alet yüzünden tırmalayıp duracaksak kendi alıcısını alsam daha iyi olurdu diye düşünmedim değil. Şimdi ben de kararsızım: Kalitelisinden paraya kıyıp iyi bir uydu alıcı mı alsam, yoksa bunu komple iptal ettirip kendi aletinden mi alsam. Zırt-pırt güncelleme gerekliliği bazen insanı kıl ediyor.

Benim uydu alıcım iyi sıkıntı yaşamıyorum. Fakat sadece EPG yüzünden bende D-smart uydu alıcısı olsa iyi olurdu diyorum. O zamanda onların dayattığı kanal sıralamasına gcık olurdum :)
  • quote:

quote:

Benim uydu alıcım iyi sıkıntı yaşamıyorum. Fakat sadece EPG yüzünden bende D-smart uydu alıcısı olsa iyi olurdu diyorum. O zamanda onların dayattığı kanal sıralamasına gcık olurdum :)

Ben Gigabulue 800 Se kullanıyorum ne dsmartta nede epegler de hiç bir sorun yaşamıyorum gayet meemunum dsamart yayınları ve diğer yayınları epegleri sorunsuz çalışıyor
     D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz?

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: maxser

quote:

quote:

Ben Gigabulue 800 Se kullanıyorum ne dsmartta nede epegler de hiç bir sorun yaşamıyorum gayet meemunum dsamart yayınları ve diğer yayınları epegleri sorunsuz çalışıyor

Merhaba,
    Bahsettiğiniz ürünün fiyatı 500-600 TL civarlarında geziyor. Buna gerçekten değer mi? 2-3 sene sonra "out of date" haline gelip de elimde sıradan ve pahalı bir ürün ile kalmayayım. Açıkçası EPG falan çok önemli değil benim için, açtığımda gösteriyor olsun, cart-curt edip donmuş bir ekranda kalmasın, bir de elbette ki üstteki arkadaşın bahsettiği gibi sıralama yapabiliyor olmak da önemli.
    Ayrıca problem gerçekten uydu alıcıdan mı kaynaklanıyor tam emin de değilim. a-haber HD'yi inanılmaz bir detayla ve güzellikle 1080i formatında seyredebiliyorum ama örneğin bir Smart Spor HD'yi 576i ile bile gösteremiyor alet, donuyor kalıyor. Bunun için uydu sinyalinin zayıflığı ile ilgili olmadığını düşünüyorum. Bu ürünü kullandığınıza göre konuya hakimsiniz, bir fikriniz var mıdır?

• Next20000 hd cihazımla kullanıyorum dsmart modülü sorun yok!! radyo kanallarında ses ve görüntü var.

Yetişkin kanalları açılmıyordu.!! faceden yazdım hemen aradılar pin blokesini iptal ettiler. şuan yayınlar açık sorunuz bilginize.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maxser

quote:

quote:

Merhaba,
    Bahsettiğiniz ürünün fiyatı 500-600 TL civarlarında geziyor. Buna gerçekten değer mi? 2-3 sene sonra "out of date" haline gelip de elimde sıradan ve pahalı bir ürün ile kalmayayım. Açıkçası EPG falan çok önemli değil benim için, açtığımda gösteriyor olsun, cart-curt edip donmuş bir ekranda kalmasın, bir de elbette ki üstteki arkadaşın bahsettiği gibi sıralama yapabiliyor olmak da önemli.
    Ayrıca problem gerçekten uydu alıcıdan mı kaynaklanıyor tam emin de değilim. a-haber HD'yi inanılmaz bir detayla ve güzellikle 1080i formatında seyredebiliyorum ama örneğin bir Smart Spor HD'yi 576i ile bile gösteremiyor alet, donuyor kalıyor. Bunun için uydu sinyalinin zayıflığı ile ilgili olmadığını düşünüyorum. Bu ürünü kullandığınıza göre konuya hakimsiniz, bir fikriniz var mıdır?

Next YE-18500 cihazı kullanmamadıgım için sorunun neden olduğunu bilemiyorum tabi ama ama bahsettigin kanalların sinyal değerlerine bakarak aradaki farkı görebilirsin normalde 50 nin üzerindeki sinyal kalitesi ile yayınları sorunsuz olarak yayınları alman gerekir ancak şunu söyleyebilirim ki genelde dsmart sinyalleri daha güçlü tp lerde örneğin bende A-habernin sinyal kalitesi 60 iken smartspor hd nin sinyal kalitesi 69 ikisede gayet net izleniyor.
    Cihazın değip deymeyecegine gelince benim cihaz özelliklerine göre en ucuz cihazlardan birisi zira açık kaynakdlu enigma 2 cihazlar biraz pahalı bunları küçük bir bilgisayargibi veya anroid telefonlar gibi düşünmek gerek eger uğraşmayı seviyorsan bir çok içerik ekleyip cihaza pek çok özellik kazandarabiliyorsun
    mesala server özelliği ,ip tv izleme ,kaçırdığın dizinn bölümlerini veya çeşitli filmleri netten izleme, gazateleri okuma, bulunduğun şehirde namaz vakti geldiğinde ezan okuma., bulunduğun şehrin hava durumunu izleme, beğendiğin yerel radyoları ekleyip dinleme istediğin radyo çalarken cihaza attığın aile albümüne ait resimlerin slayt şeklinde arka fonda gösterilmesi ve aklıma gelemeyen daha bir çok özellik
    Ancak yukarıda saydığım özelliklerin hepsi cihazda hazır olarak gelmez bu özeliklerin her biri farklı bir eklentiyle çalışmakta ve bu eklentileri kullanıcının cihaza atması gerekir bunun içinde zamanın ve merakın olmalı ve bu tür cihazlara karşı merak varsa 500-600 e değer bence şunuda söyleyim yukarıda saydığım özelliklerin çoğu açık kaynak kodlu enigma2 cihazların hepsinde çalışr genelde

• Arkadaşlar teknosadan yeni aldığım "GİRİŞ PAKET 2YIL -1 AY FULL PAKET MODÜLÜMÜ SATIYORUM "iHTİYACI OLANIN DİKKATİNE.. FİYAT :239 TL [:o]

Tivibu ya geçeceğim.
  • Philips 6097k Tv de kullanıyorum Sinema tv TRT vb kanalların EPG'leri yok. Dsmartın kendi kanallarını EPGleri var. Bir de bazen TV yi açıp kapadığımda modül şifreyi çözemiyor. Tekrar başlatmak zorunde kalıyorum
  • Herkese Mrb. Bende de Samsung 55ES7000 var yeni aldım ve bu D-Smart Cam modulünde sıkıntı çekiyorum.Modül takılı olduğu halde şifreli sinyal diyor d smart kanalları açılmıyor.Tv sürümünü güncelledim. D smartı aradım fakat sistemde herşeyin normal olduğu gelmesi gerektiği söyleniyor. İlk tv yi aldığım gün d smart normal çalışıyordu. Daha sonra çıkarıp diğer rcvr a taktım yine çalıştı ama geri tv ye taktıktan sonra bu sorunu yaşadım.Sizce bunun sorunu ne olabilir.Eğer yardımcı olur iseniz çok sevinirim.
  • Herkese Mrb. Bende de Samsung 55ES7000 var yeni aldım ve bu D-Smart Cam modulünde sıkıntı çekiyorum.Modül takılı olduğu halde şifreli sinyal diyor d smart kanalları açılmıyor.Tv sürümünü güncelledim. D smartı aradım fakat sistemde herşeyin normal olduğu gelmesi gerektiği söyleniyor. İlk tv yi aldığım gün d smart normal çalışıyordu. Daha sonra çıkarıp diğer rcvr a taktım yine çalıştı ama geri tv ye taktıktan sonra bu sorunu yaşadım.Sizce bunun sorunu ne olabilir.Eğer yardımcı olur iseniz çok sevinirim.
  • Arkadaşlar Bi sorum olucaktı.

Dsmart Kartımı Cam modülsüz olarak Hiremco Nova Hd uydu (mini) alıcıma takıp kullanabilme sansım varmı ?
    yada philips pfl7606 tv'ye takabilme sansım varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chamurpeace

Arkadaşlar Bi sorum olucaktı.

Dsmart Kartımı Cam modülsüz olarak Hiremco Nova Hd uydu (mini) alıcıma takıp kullanabilme sansım varmı ?

Hayır kullanamazsınız. Kartınız bloke olur ve yanar.
    Kart ve modül eşleşme ile çalışır. Yani benim dsmart kartım başka birinin modülünde çalışmaz .öyle bir sistemki bu nds kartı bloke ediyor. Eşleşmediğinde.
    Sonuç kesinlikle kullanılmaz. Dikkat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

quote:

Orijinalden alıntı: chamurpeace

Arkadaşlar Bi sorum olucaktı.

Hayır kullanamazsınız. Kartınız bloke olur ve yanar.
    Kart ve modül eşleşme ile çalışır. Yani benim dsmart kartım başka birinin modülünde çalışmaz .öyle bir sistemki bu nds kartı bloke ediyor. Eşleşmediğinde.
    Sonuç kesinlikle kullanılmaz. Dikkat

Teşekkür ederim. İyi oldu bu bilgi. :)
  • Bir yıldır Panasonic VT30E Tv'min dahili uydu alıcısından D Smart Cam Modül ile izleyebildiğim (Discovery Showcase HD ve aynı frekanstaki diğer bazı) HD kanalları izleyemmekteyim. "Şifrelenen Kanal" uyarısı çıkmaktadır. D Smart bayii de frekans güncellemesi yaptı. Modülü diğer Philips PFL9067 TV'me taktığımda kanalları izleyebiliyorum. Panasonic servisi D Smart ile görüşüldüğünü sorunun çözüldüğünü, TV'me frekans güncelleme veya fabrika ayarlarına dönüp yenide kanal taratmam halinde kanalları izleyebileceğimi bildirdi. Yaptım. Olmadı. Panasonic servisi de geldi sorunu çözemedi. D Smart topu TV Servisine, Servis D Smart'a atıyor. Şimdi Panasonicten cevap bekliyorum. Böyle sorun yaşayan, sorunun çözümünü bilen varsa, paylaşırsa sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ysf3

Bir yıldır Panasonic VT30E Tv'min dahili uydu alıcısından D Smart Cam Modül ile izleyebildiğim (Discovery Showcase HD ve aynı frekanstaki diğer bazı) HD kanalları izleyemmekteyim. "Şifrelenen Kanal" uyarısı çıkmaktadır. D Smart bayii de frekans güncellemesi yaptı. Modülü diğer Philips PFL9067 TV'me taktığımda kanalları izleyebiliyorum. Panasonic servisi D Smart ile görüşüldüğünü sorunun çözüldüğünü, TV'me frekans güncelleme veya fabrika ayarlarına dönüp yenide kanal taratmam halinde kanalları izleyebileceğimi bildirdi. Yaptım. Olmadı. Panasonic servisi de geldi sorunu çözemedi. D Smart topu TV Servisine, Servis D Smart'a atıyor. Şimdi Panasonicten cevap bekliyorum. Böyle sorun yaşayan, sorunun çözümünü bilen varsa, paylaşırsa sevinirim...

Aynı sorunu bende samsung es7000 de yaşıyorum ne teknik servis ne de d smart ne yapacağını biliyor öylece bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ysf3

Bir yıldır Panasonic VT30E Tv'min dahili uydu alıcısından D Smart Cam Modül ile izleyebildiğim (Discovery Showcase HD ve aynı frekanstaki diğer bazı) HD kanalları izleyemmekteyim. "Şifrelenen Kanal" uyarısı çıkmaktadır. D Smart bayii de frekans güncellemesi yaptı. Modülü diğer Philips PFL9067 TV'me taktığımda kanalları izleyebiliyorum. Panasonic servisi D Smart ile görüşüldüğünü sorunun çözüldüğünü, TV'me frekans güncelleme veya fabrika ayarlarına dönüp yenide kanal taratmam halinde kanalları izleyebileceğimi bildirdi. Yaptım. Olmadı. Panasonic servisi de geldi sorunu çözemedi. D Smart topu TV Servisine, Servis D Smart'a atıyor. Şimdi Panasonicten cevap bekliyorum. Böyle sorun yaşayan, sorunun çözümünü bilen varsa, paylaşırsa sevinirim...

Aynısı bende de oldu, bu dsmart ne biçim şirket anlamadım. Bir daha kesinlikle yanından geçmem. Arkadaşlar sakın dsmart almayın, müşteri hizmetleri denen şey sıfır, alsanız bile kesinlikle cam modül almayın. Digitürk için de üçkağıtçı diyorlar forumda. Ne yapacağımı şaşırdım?

• Geçen Hafta sonu 55ES7000 TV aldım. Normalde 40c650+Conax ile Teledünya seyrediyordum. Yeni televizyon şifre uyarısı verdi. Sorun TV'nin arkasındaki modül yuvasında çıktı ve servis değiştirdi. Bana gelen servis bu tür sorunları sıkça yaşadıklarını iletti.

Şimdi D-Smart modül siparişi verdim. Umarım yine bir problem yaşamam.
  • Arkadaşlar,

Ben Panasonic 50G30E ile dahili uydu alısından modül ile Dsmart kullanıyorum. Eski evimde doğrudan çatıdan bir kablo geliyordu, şimdi taşındık ve çatıda NEXT 10/16 santral kurulu, sanırım 2 çanak ve analog anten de bağlı bu santrale ve aşağı santralden tek kablo geliyor.

Kabloyu TV ye bağladığımda hiç sinyal alamıyorum, sadece kötü de olsa 8 - 10 kanal analog yayın gösteriyor.

İnternette aradım bu konuda bilgi bulamadım, TV'nin LNB - Diseq ayarlarıyla ilgili olduğunu düşündüğüm bu durum için bilgi, link verebilecek kimse var mı? Yada Pendik merkezde bu işlerden anlayan uyducu tavsiyesi de alabilirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashcan

Arkadaşlar,

Ben Panasonic 50G30E ile dahili uydu alısından modül ile Dsmart kullanıyorum. Eski evimde doğrudan çatıdan bir kablo geliyordu, şimdi taşındık ve çatıda NEXT 10/16 santral kurulu, sanırım 2 çanak ve analog anten de bağlı bu santrale ve aşağı santralden tek kablo geliyor.

Kabloyu TV ye bağladığımda hiç sinyal alamıyorum, sadece kötü de olsa 8 - 10 kanal analog yayın gösteriyor.

İnternette aradım bu konuda bilgi bulamadım, TV'nin LNB - Diseq ayarlarıyla ilgili olduğunu düşündüğüm bu durum için bilgi, link verebilecek kimse var mı? Yada Pendik merkezde bu işlerden anlayan uyducu tavsiyesi de alabilirim..

Kabloyu ucu uygun olan yere yani analoga mı takıyorsunuz yoksa esas takılması gereken yer olan dvb-s tunera mı takıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

Orijinalden alıntı: ulashcan

Arkadaşlar,

Kabloyu ucu uygun olan yere yani analoga mı takıyorsunuz yoksa esas takılması gereken yer olan dvb-s tunera mı takıyorsunuz?

Duvarda 3lu anten prizi var, f konnektor, analog tv ve radyo icin analog disi uclu cikislari var, f konnektor dvb s girisine bagli, analog tv cikisi da normal anten girisinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.