Şimdi Ara

Logitech f710 nano alıcı kayboldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
15
Favori
76.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blueye

Mail göndermiştim ben hatta logitech in ana sayfasında online chat bölümü var ordan da iletişime geçmiştim yabancı bi arkadaşla. Adresimi ve aletin seri noyu verdim direk gönderdiler 2 gün sonra elimdeydi reciever.

Hocam chat bölümünü bulmadım, kaldırılmış olabilir mi acaba ya da link verebilir misiniz?
  • Chat sadece Ingilizce dilinde maalesef. Eger Turkce destek istiyorsaniz ya telefon etmeniz ya da e-mail gondermeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

http://logitech-en-emea.custhelp.com/app/utils/login_form/redirect/ask/tabs/**/section/contact/crid/595/lt_product_id/**
    By-chat bölümü var...

Hocam tekrar rahatsız ediyorum, bugün yarın gelir bana da receiver, bunları birbirine tanıtmak için gerekli yazılımın adı ne acaba cdnin içindeki yazılım mı?

Tamam hocam hallettim.
    Birine lazım olur diye yazıyorum yazılım bu.
    http://logitech-louk.navisite.net/web/ftp/pub/techsupport/joystick/F710Connection.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 1 Ekim 2012; 20:06:20 >

• receiver arayanlar varsawww.logitech.com üye olun daha sonra destek hattı gibi bir yer var oraya boş kalanyerleri kolun arkasındaki numaları vs yazın eğer beceremezseniz cimbom_mert1995@hotmail.com adresine mail atın yardımcı olayım....

((I lost my usb receiver previous week and couldnt find it anywhere,

Is there any chance you send me a new one as replacement ?

thank you

Best regards,

isim ))

Product Level 1: Gaming
    Product Level 2: Controllers
    Product Level 3: Wireless Gamepad F710

Status: Waiting
    M/N (Model number):
    PID or S/N:
    P/N (Part number):
    Operating System: Windows 7
    Logitech Software: LGS Logitech Gaming Software
    Software Version: xx.x.x
    Computer Brand: Other
    Point of Purchase: Other re-seller

• m185 mouse nano alıcısı kayboldu, siteye üye oldum ama mouse bölümü yokki ask a question bölümünde gaming mouse var ama normal mouse bulamadım :D
  • ben de aynı derdin muzdaribiyim. benim m185 in nano alıcısı kayboldu. n'apabiliriz?
  • Arkadaşlar yardımcı olun lütfen yapılabilecek hiç bir şey yokmu... Ne Hollandada Ne İngilterede hiç bir yerde bulamıyorum receiver... Türkiyedeki yetkili servislerindede yok... Bir fikir verin lütfen...
  • m310 mouse alacaksın kardeşim aynı alıcısı 20 liraya satılıyordu sitede sanırsam başka yolu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoseMourinho_TR

Arkadaşlar yardımcı olun lütfen yapılabilecek hiç bir şey yokmu... Ne Hollandada Ne İngilterede hiç bir yerde bulamıyorum receiver... Türkiyedeki yetkili servislerindede yok... Bir fikir verin lütfen...

Konuyu okursanız arkadaş hem yardım isteyeceğiniz linki vermiş hem nasıl isteyeceğinizi anlatmış hem de sürecin nasıl işlediğinden bahsetmiş. Belki işinize yarar kaybolan alıcı ile ilgili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz Şaşmaz

quote:

Orijinalden alıntı: JoseMourinho_TR

Arkadaşlar yardımcı olun lütfen yapılabilecek hiç bir şey yokmu... Ne Hollandada Ne İngilterede hiç bir yerde bulamıyorum receiver... Türkiyedeki yetkili servislerindede yok... Bir fikir verin lütfen...

Konuyu okursanız arkadaş hem yardım isteyeceğiniz linki vermiş hem nasıl isteyeceğinizi anlatmış hem de sürecin nasıl işlediğinden bahsetmiş. Belki işinize yarar kaybolan alıcı ile ilgili.

İyi de yukarıda söylenen şeylerin hepsini yaptım zaten... Mesajımı dikkatli oku... Bana başka bir çözüm lazım...

• peki bu seri numarası nerde yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halvett

peki bu seri numarası nerde yazıyor?

Ürünün pil kapağında yazıyor.
  • arkadaşlar benim yolladığım metini kendinize göre doldurup o adrese yollayın 2-3 gün bekleyin cevap size elbet gelecektir eğer gelmezse ücretsiz logitech hattını arayın e-mail yolladığınızı söylediğiniz taktirde ellerinde varsa yardım edeceklerdir, hiç türkiyedeki logitech servisleriyle hiç uğraşmayın.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Benim de geçen gün kız arkadaşım Logitech mouse'nin nano alıcısını kaybetti. Benim ki ise bir yarım saat önce can verdi. Logitech VX Nano kullanıyorum. Yıllar önce zor bulmuştum ve şuan muadilleri 120TL'den başlıyor. Amerika fiyatlarına az göz attım 100$'dan başlıyor.
    Kısaca benim de 2 adet nano alıcı tedarik etmem lazım. ama galiba Türkiye de ki distribütörün elinde yok veya ulaştırmıyor.
    Üst mesajlarda bir arkadaşın verdiği mail yardımı işe yarıyor mu yoksa telefon ederek bir sonuç elde edebilirmiyim.

Bir de gittigidiyor da biri nano alıcı satıyor ama markasız ve onu mouseye uyumlu hale getirebiliyormuyuz?
  • bende F710 a ait nano alıcıyı kaybettim, bugün logitech in sitesine üye olup mail attım.
    bakalım cevap dönecekler mi?
  • Arkadaşlar o kaybettiğiniz parçalar sizlere ücretli veyahut ücretsiz şekilde sunulmak zorunda. Logitech Türkiye'de bu ürünü satıyorsa 10 yıl boyunca o ürünün yedek parçalarını da sunmak zorundadır. Elimizde yok gibi cevapları kesinlikle kabul etmeyin. Ben G103 klavyemin sol ayağını oyunda sinirlenip klavyeye vurmam sonucu kırdım. Logitech şu an ellerinde ne ayak ne de G103 olduğu için G105 gönderiyor, pazartesi günü teslim edilecek.

Elinizde faturanız varsa, ürünün kutu içeriği tamsa kesinlikle vazgeçmeyin hakkınızdan. Eğer sizin konuştuğunuz yetkili yardımcı olmamayı seçerse Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na şikayet edeceğiniz söyleyip, yine Gümrük ve Ticaret Bakanlığı sitesinden şikayetinizi gerçekleştirin.
  • Bir kereye mahsus bedava göndereceklerini söylediler. Logitech farkı bu heralde.
    Garanti kapsamı dışında bir durum, zaten ben alalı 2 yılı geçti garanti kapsamında olsada benim için farketmiyordu.

@TRojka bu ürün satılıyor aslında. amazonda 25$ a satıldığını gördüm, ama aynı ilanın altındaki benzer ürünler kısmında F710 43$ yazıyordu
    yani adama mecbur vereceksin desen bu fiyatlara verirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchihaitachi

Bir kereye mahsus bedava göndereceklerini söylediler. Logitech farkı bu heralde.
    Garanti kapsamı dışında bir durum, zaten ben alalı 2 yılı geçti garanti kapsamında olsada benim için farketmiyordu.

@TRojka bu ürün satılıyor aslında. amazonda 25$ a satıldığını gördüm, ama aynı ilanın altındaki benzer ürünler kısmında F710 43$ yazıyordu
    yani adama mecbur vereceksin desen bu fiyatlara verirler.

2009 da aldigim mousun alicisi kaybolmustu durup duruyordu oyle. aklima esti logiteche mail atiyim bi dedim ne olur ne olmaz diye onlarda gonderdiler bugun elime gecti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.