Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün 3lü avantaj aldım. hipernet 20 mbps aldım.

şimdi tivibu için gelip kurulum yapacaklar ama kanal paketi oluyormuş sanırım. 3lü avantajda national geographic discovery channel var mı? onun için aldım çünkü.
  • 3lü paketde tivi bu maxi hd paket veriyorlar onun içinde discovery le nat geo var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: two_face

3lü paketde tivi bu maxi hd paket veriyorlar onun içinde discovery le nat geo var.

cok tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    hangi kutuyu verdiler vestel 7600 mü airties 7200(http://www.airties.com/products/stb/Air7200I)
  • two_face kullanıcısına yanıt
    birşey vermediler, kuruluma geldiklerinde kendileri getiriyormuş.
  • dediğim modelleri isterseniz daha rahat edersiniz aklınızda bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: binner

quote:

Orijinalden alıntı: portative

Airties kullanıyorum nisandan beri. Kumandası çok gıcık bazen algılamyor. Kanal geçişleri yavaş. Kumandada hızlı hızlı farklı tuşlara basarsak yine algılama sorunu var.

Bende önce vestel'in eski modelini kullandım. Sonra arayıp değişim istedim. Airties verdiler.
    Vestel ile airties arasında geçiş süreleri neredeyse aynı ..
    Vestel'in açılması çok uzun sürüyordu. Menü geçiş hızları vs. kötü.
    Airties ise çok daha hızlı açılıyor.

Fakat vestel varken VLC player ile rtp://@239.254.0.1:1234 adresinden problemsiz yayınları izliyordum.
    Şu anda airties 7200 var ve VLC player ile rtp://@239.254.0.1:1234 şeklinde hiçbir kanalı izleyemiyorum.

Gördüğüm kadarıyla vestel ve airties markalarda TV ayarlarında sadece 1080i seçeneği var. Fakat motorola datasheet 'de 1080p olarak ayarlanabiliyor :http://www.motorolasolutions.com/web/Business/Products/TV%20Video%20Distribution/Customer%20Premises%20Equipment/IP%20Set-tops/VIP1002/_Documents/VIP1002_Data_Sheet.pdf
    Dolayısıyla motorola'nın görünütü kalitesinin daha iyi olması beklenebilir. Fakat bundan pek ümitli değilim.

Yeni vestel serisinin daha iyi olduğuna dair yorumlar okudum. Vestel, motorola, airties dışında başka bir iptv cihazı varmı bilemiyorum.

Hocam bu tivibu ile o vlc player isini nasil yaptiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: two_face

dediğim modelleri isterseniz daha rahat edersiniz aklınızda bulunsun

airties olani getirirler umarim.

kimisi cok memnunum hizli diyor kimisi cok yavas diyor. acaba ping degerleri etki ediyormu ki kanal gecislerine?

• zannetmiyorum ping le alakalı olacağından kutunun özellikleriyle ilgili.
    forumda en son çıkan vestel le airties arasında pek fark yok demişti birisi ama kullanmak gerek.bende ki airties 7120 sorun çıkarmaya başladı sikayet kaydı oluşturdum yarın gelirlerse değişir belki hangi varsa artık ellerinde:)
  • arkadaşlar bende bu tivibu ya geçmek istiyorum yalnız bir sorum olacak tv izlerken wifi sürekli açık olacak mı? evde bebek var ondan soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: vatel

arkadaşlar bende bu tivibu ya geçmek istiyorum yalnız bir sorum olacak tv izlerken wifi sürekli açık olacak mı? evde bebek var ondan soruyorum

dilerseniz wifi özeliğini kapatabilirsiniz modemin zaten wifi ile çalışmıyo tivibu etharnet kablosuyla çalışyi
  • Arkadaşlar bu 3 lü avantaja geçtim ve şu anda hızım yaklaşık 20-23 mb civarlarında ancak Tivibu Ev için başvurumu iptal etmişler, bulunduğumuz yerde santral uygun değilmiş öyle dediler.
    Bu Tivibu Fiber veya Hiper olan heryerde olmuyor mu ?

Tivibu için ekstra birşeyler mi gerekli bilgisi olan var mı ?
  • Tivibu aboneliğimi iptal ettirdim ve anlaşmazlık sonucunda cihazlar bende kaldı, haliyle ücretini ödedim tabi. Şimdi bu cihazları başka herhangi bir platformda kullanma şansım var mı yoksa direk çöpe atsam mı?
  • nat geo adventure kanalını maxi plus pakete almışlar. tivibu evin fiyatı 14 90 olmuş. iyice işin cılkını çıkardılar. şu taahhüt bitsin kapatıcam lanet olsun böyle firmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 3 Ocak 2014; 10:17:21 >
  • maxi pakete hiçbir yenilik,kanal getirmen, iyileşeceğine gittikçe kötüleşen ama her sene atlamadan fiyat arttıran değişik bir platform oldu 2 senede. bunu sürekli söylüyorum ama en basit atv hd kanalını bile eklemeyip hala zam yapma peşindeler. aslında 2 lira civarı bir zam pek bişey değil ama hizmet vermeden zam yapmaları tüm kullanıcıları kızdırıyor..
  • 3 lü avantaj kampanyasıyla aldığım tivibu foxlife yayınını kesmiş.Hangi pakete üye olmak gerek bunları izlemek için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

3 lü avantaj kampanyasıyla aldığım tivibu foxlife yayınını kesmiş.Hangi pakete üye olmak gerek bunları izlemek için?

maxi plus paketine, yanlış bilmiyorsam.
  • arkadaşlar merhaba ttnetin 3 lü avantaj kampanyasını kullanıyorum ve dün tivibu bağlandı evime buraya kadar herşey normal ama sorun tivibu yu bağladığım tvden alt fonda dıd dıd dıd diye ses geliyor 2 dk da bir bu neden oluyor bilen var mı nasıl engellerim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .HonouR.

quote:

Orijinalden alıntı: binner

quote:

Orijinalden alıntı: portative

Airties kullanıyorum nisandan beri. Kumandası çok gıcık bazen algılamyor. Kanal geçişleri yavaş. Kumandada hızlı hızlı farklı tuşlara basarsak yine algılama sorunu var.

Bende önce vestel'in eski modelini kullandım. Sonra arayıp değişim istedim. Airties verdiler.
    Vestel ile airties arasında geçiş süreleri neredeyse aynı ..
    Vestel'in açılması çok uzun sürüyordu. Menü geçiş hızları vs. kötü.
    Airties ise çok daha hızlı açılıyor.

Fakat vestel varken VLC player ile rtp://@239.254.0.1:1234 adresinden problemsiz yayınları izliyordum.
    Şu anda airties 7200 var ve VLC player ile rtp://@239.254.0.1:1234 şeklinde hiçbir kanalı izleyemiyorum.

Gördüğüm kadarıyla vestel ve airties markalarda TV ayarlarında sadece 1080i seçeneği var. Fakat motorola datasheet 'de 1080p olarak ayarlanabiliyor :http://www.motorolasolutions.com/web/Business/Products/TV%20Video%20Distribution/Customer%20Premises%20Equipment/IP%20Set-tops/VIP1002/_Documents/VIP1002_Data_Sheet.pdf
    Dolayısıyla motorola'nın görünütü kalitesinin daha iyi olması beklenebilir. Fakat bundan pek ümitli değilim.

Yeni vestel serisinin daha iyi olduğuna dair yorumlar okudum. Vestel, motorola, airties dışında başka bir iptv cihazı varmı bilemiyorum.

Hocam bu tivibu ile o vlc player isini nasil yaptiniz

Forumda daha önceki mesajları incelerseniz orada tüm liste var. .m3u uzantılı bir dosyaya kaydedip vlcplayer ile açarsanız tivibu'yu bilgisayardan izleyebilirsiniz. Fakat bu ancak tivibu kullandığınız modeme bağlı olduğunuzda yapabilirsiniz. Başka bir yerden çalışmaz.
  • Ev maxi paket'in normal çanak antenden farkı kalmadı. Bu kadar az, sınırlı ve ücretli olursa bir tek 3'lü paket alanlar kullanır bunu.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.