Şimdi Ara

keep2share - Turbobit - wdupload - uploaded - jumploads - rapidgator - florenfile - filenext.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
52
Favori
86.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Isparta İlan Türü #Satılık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendisinden biraz önce 5. hesabımı aldım. Çok ilgili ve güvenilir bir arkadaştır bugüne kadar hiç sorun yaşamadım.
  • 1 aylık oron hesabı aldım. Bilgilendirme, ilgi alaka herşey süper. Teşekkürler.
  • p.m attım cvp
  • oron hesabı satın aldım güvenilir bi satıcı tşk.
  • Sn. Yalçın ödeme konusunda jest yapmış kendisine teşekkür ederim
  • Arkadaştan kaçıncı alışveriim hatırlamıyorum son derece güvenilir ve ilgili bir arkadaş tekrar teşekkürler...
  • wupload hesabı aldım 1 aylık şuan için herhangi bir problem yok teşekürler
  • Yaklaşık 1 yıldır kendisiyle alışveriş yapıyorum... Güvenim sonsuz.. Bgn yine fileserve wupload aldım...
  • Bende 1 yıldan fazla kendisinden hesap alışverişi yapıyorum. dört dörtlük birisi. Her şekilde size yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor.
  • Bu adama gözün kapali güvencen.. Sonra arkana yaslancan bakcan dalgana
  • 1 aylık **** ve fileserve hesap sorunsuz kiralanmıştır..bu ilk alışverişim kendisiyle..kullandıgım program kaynaklı kendisine biraz sorun yaşattım ama arkadas ilgilendi sagolasın....

haftanın 7 günü günün 24 saati kendisine ulaşabilirsiniz...

alışverişlerinizde memnun olacagınıza kefilim....:))
  • yine hızlı ve güvenilir bir alışveriş gerçekleştirdik,her zaman güvenle alışveriş yapabilirsiniz,teşekkürler...
  • Güvenilir bir insan.5 dakikada msn üzerinden 1 aylık oron.com hesabı aldım.Sorunsuz.Tavsiye ederim.
  • oron almak istiyorum pm attım.
  • Saat 19da oron+wupload için ödeme yaptım yarım saat sonra şifreleri gönderdi, sorun yok.
  • 2-3 geçti yaptığımız alışveriş, teşekkürler dürüst saygılı ve güvenilir birisi...
  • ikinci kiralama işlemi de son derece hızlı/kaliteli oldu

teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Confusion -- 17 Kasım 2011; 12:31:36 >
  • pm
  • mesajım bulunsun.

fiyatlar baya güzel. ayrıca o kadar yorum içerisinde tek bir tane bile şikayet içeren mesaj görmemek daha da güzel
  • sorunsuz alışveriş teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.