Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.318
Cevap
126
Favori
1.620.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi arkadaşlar morrowind de oynadık cyrodill de oynadık black marsh da oynadık sıra skyrim anlaşılan skyrim den sonra bile tonla yer var görmediğimiz.
    The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]
  • İşte beklenen oyun sonunda geliyor.Skyrim haritası Cyrodiil'in yarısı kadar.Yukarıdaki arkadaşın verdiği haritada da rahatça görülebilir.Ama illaki de harita boyutlarına uyup küçük bir Skyrim yapmalarına gerek yok.Belki Cyrodiil'den bile büyük yaparlar kim bilir Ne olursa olsun oyun mükemmel olucaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Oblivion II olmayacak mıydı bu oyun ya? Skyrim ne?

Direct sequel to Oblivion diyorlar. Yani bir nevi Oblivion II. Kasım 2011'den önce çıkmaz. Bence 2012'ye de sarkar. Heyecanlanmak için erken bence. Diablo III'e kilitlenelim yine bence.
  • TES IV'ten beri aldığım en güzel oyun haberi!!!!

Oblivion'da yüzlerce saatimi feda etmiştim bethesdaya. Skyrim çıksın yine ederim!

bethesda kalp kalp kalp
  • 2011 rpg yılı olacak bu kesin.Seneye sarkmasında kpss den çakmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunter_one

Doğru dürüst oyun yapın yoksa SKYRIM !

Katılıyorum !
  • Yeni oyun motoru yapılmış bsc ında yazıyor.
  • Harita küçük geldi bana ya Cyrodiil'e göre küçük açıkçası valla yeni grafiklerinde etkisiyle konsola uyarlamak için alan ve detaydan iyice kesecekler gibi bu oyunun kalitesini düşürecektir en azından detaylarda PC'yi konsollara benzetmezler umarım bir konsol sahibi olarak böyle bir seri için geri bir platform konsollar artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On.E -- 14 Aralık 2010; 17:00:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

Harita küçük geldi bana ya Cyrodiil'e göre küçük açıkçası valla yeni grafiklerinde etkisiyle konsola uyarlamak için alan ve detaydan iyice kesecekler gibi bu oyunun kalitesini düşürecektir en azından detaylarda PC'yi konsollara benzetmezler umarım bir konsol sahibi olarak böyle bir seri için geri bir platform konsollar artık..

Ah bir pc baz alınsaydı günümüzde oyunların grafikleri ne boyutlarda olurdu şimdiye..Eskiyen konsollar yüzünden yeni grafik göremiyoruz..
  • Bethesda çıkardığı oyunlardaki buglarıyla tanınmış bir firmadır.Her oyununda yüzlerce bug.Zahmet edipte PC'ye daha detaylı yapacaklarını hiç zannetmem.
  • Oyun motoru Tech5 olacakmış. Elveda gamebyro :)
  • Bugün aldığım en güzel haber bu...

Videoyu izleyince tüylerim diken diken oldu valla...
  • Umarım at üstünde kılıç kullanmak mızrak gibi şeylerde olur.
  • Yetkililer 2011 yılının çok bereketli geçeceğini söylediler
  • Valla id Tech 5 olayı çok güzel oldu oyunda grafik şüphesi bulunmayacak zaten ZeniMax'ın şirketleri kullanacak bu motoru demişlerdi sadece..Bilmiyorum iyice kasar bu oyun haritayı küçültme sebepleri belli oldu..Yalnız bilmiyorum bazı yerler yeni motor da diyor ama her türlü iyi grafiklerle gelecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GandalfTheWhite

İşte beklenen oyun sonunda geliyor.Skyrim haritası Cyrodiil'in yarısı kadar.Yukarıdaki arkadaşın verdiği haritada da rahatça görülebilir.Ama illaki de harita boyutlarına uyup küçük bir Skyrim yapmalarına gerek yok.Belki Cyrodiil'den bile büyük yaparlar kim bilir Ne olursa olsun oyun mükemmel olucaktır.

Aynen öyle. Bknz: TES 3, Morowind, Vvardenfell bölgesi.

Kağıt veya harita üzerinde Cyrodil Vvardenfellden büyük görünüyor ama ben Morrowind oynarken açıkçası Obliviondakinden daha fazla yer gezdiğimi ve daha büyük bir harita oynadığımı hissettim.
    Yav zaten Morrowind her durumda Obliviondan daha güzel bir oyundu ama neyse şimdi yeri değil.
    1 sene bekleyip göreceğiz artık.

Ekleme: Grafikler kesinlikle iyi olacaktır çünkü hem TES 3 hem de TES 4 grafik olarak zamanının en iyilerindendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nerevar -- 13 Aralık 2010; 20:21:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giskar

Bugün gördüm, ve dedim ki "Evet 36. yaş günü hediyem belli oldu" :D

doğum günü de 11.11 olmasın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

Beyler bir imza yapın da kullanalım TES V sonuçta..

Yalnız grafik motoru değişmez beyler konsollar var malum o yüzden yazmıştım keşke yeni nesilde görseydik diye çünkü o grafiklerin yanında büyük bir haritayı da kaldırmaz konsollar o yüzden oyun bu bakımdan tam bekleneni veremez gibi geliyor konsolu sallarlar ie bilemem ama kazanç var işin ucunda..

Neyse 11.11.11 gelsin ne olursa olsun her türlü oynarız..

bi yavaş sallayın la ps3 de 8 çekirdekli işlemci var. Grafik kartı da güçlü. sadece dx11 yok. Oblivion'un haritası o kadar büyük değildi aslında. işin kötü yani 2011 sonunda dx11 baya bir standart olacak. heralde konsolun görüp görebileceği son kaliteli RPG bu olacak. 2012 de ps4 çıkar büyük bir ihtimal
  • mükemmel haber ve mükemmel video.. hikayesini çok merak ettim
    imza yapılırsa iyi olur aslında..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.