Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.917
Cevap
102
Favori
511.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eto83

16mb internet 75gb akn mega paket 1 ay fatura yok aylık 67tl 1 yıl devam kararı aldık.

Sabit ip alinabiliyormu? Guvenlkj kamerasi icin ttnet 9 tl utuyor her ay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wickersan

quote:

Orijinalden alıntı: eto83

16mb internet 75gb akn mega paket 1 ay fatura yok aylık 67tl 1 yıl devam kararı aldık.

Sabit ip alinabiliyormu? Guvenlkj kamerasi icin ttnet 9 tl utuyor her ay.

Sabit ip Aylık 5tl sanırım

• eto83 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler
  • Biz full paket kullanıyorduk 50-60 TL ödüyordu babam kapatacam uydu alıcam dedi kapatmak için aradı 10 Dk konuştu sonra vaz geçtim dedi sanırım 22 yada 25 TL full paketi kullanmaya devam edebilirsiniz demişler 12 Aylık bi kampanyaymış arkadaşımada söyledim onlarda kapatıcaz diye aramış onlarada aynı teklif yapılmış şuanda onlarda kullanıyor 👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün benim de sürem bitmiş. Aradılar aylık 22 liraya mega HD teklif ettiler. Forumdan gördüklerimle arayıp 143 dedim ama aynen dediğiniz gibi yok o 2008 öncesi kutulu abone fiyatı yok sd yayın fiyatı filan diyorlar.
    Bakalım ne diyecekler?

• arkadaşlar benimde bu ayın 20 sinde taahhüdüm bitiyor.

interneti ttnete taşıyacağım sadece tv hizmeti almak istiyorum.

şuan mega paket hd kullanıyorum,

kutuyu hd+ yaptırsam en makul fiyat ne olur sizce.
  • Beyler kutu bana ait uyeligim bitince hd+ super pakete ne isterler acaba aylık yani ederi ne bunun yardimci olursaniz sevinirim
    Not 2 yıllık pesin odemelimega hd kutu sahibi uyeyim

• Mega HD paket 1 yıl taahhüt aylık 15 TL. Peşin olursa 180 TL. Kabul etmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Mega HD paket 1 yıl taahhüt aylık 15 TL. Peşin olursa 180 TL. Kabul etmedim.

fiyat gayet makul ama neden kabul etmedin

• Arkadaslar mega paket hd 15 tl... Yuksek rakamlari kabul etmeyin..

• Zilyon tane kanal var turksatta + TV pek izlenmez bizim evde. Aksam 19 da telefonlar dahil elektrikli herşey OFF. Sebep 2 tane çocuk var okula giden. Film yada dizi izlemek isteyen hafta sonu izler. 8 TB film/dizi/müzik video arşivi var. NAS + media player.

• 2yıl önce Dsmart HD şu anki Süper Paket i peşin 500TL ye almıştım. Dün aradılar 240TL dediler kabul ettim. İyi teklif mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

2yıl önce Dsmart HD şu anki Süper Paket i peşin 500TL ye almıştım. Dün aradılar 240TL dediler kabul ettim. İyi teklif mi?

kotu desek nolcak hocam kabul etmissin artik hayirli olsun :)

• ersanpars kullanıcısına yanıt
    Sadece meraktan sordum. Başkasına da yapıldıysa o paket için teklif karşılaştırmak istedim. Teşekkür ederim
  • modullu uye icin super pakete 165 e veriyolar mega icin 185 istiyolar yorumlarda vardi bu yazilar kutu icinde uc bes farkeder

• ersanpars kullanıcısına yanıt
    Pahalı gibi o zaman
  • Arkadaşlar paketim bitti ama henüz teklifte bulunmadılar.Aradım teklifte bulunun dedim.Aramadılar ne yapayım

Ek olarak 8Mbit kadar sınırsız + Mega paket ne kadar kabul edeyim. Mega paket HD herkes 15 TL diyor. TTNET de 44TL internet teklif ediyor. Sizce 60TL falan mı kabul etmeliyim bu koşulda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan_eee -- 16 Kasım 2014; 15:56:40 >
  • Facebook hesaplarına iptal işlemi yapmak istiyorum.Beni arayın diye mesaj yazdım. Aradılar 1 saat sonra. Biraz konuştuktan sonra anlaştık.

8Mbite kadar Sınırsız + Mega HD + DSmart Blue 63 TL . İlk 2 Ay sadece 2,75TL ödeyeceğim.

Nasıl sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Facebook hesaplarına iptal işlemi yapmak istiyorum.Beni arayın diye mesaj yazdım. Aradılar 1 saat sonra. Biraz konuştuktan sonra anlaştık.

8Mbite kadar Sınırsız + Mega HD + DSmart Blue 63 TL . İlk 2 Ay sadece 2,75TL ödeyeceğim.

Nasıl sizce?

gayet guzel

• Bana da öyle geldi. İlk konuşmadan gelen teklifi kabul ettim.
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.