Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: djoguzhan55
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.917
Cevap
102
Favori
511.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya adamlar arıyo.diyoki aynı fiyattan devam et.kalmış 10 gün bitmesine hala indirim yok.iptal faksı farz oldu.bide diyoki normalde 62 lira bunun fiyatı size indirimli.bu kanallara 62 lira veren neyse :-D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taraftar Paketi 42,99 TL 10 Mbps Limitsiz FİBER (50 GB AKK)
    ya da 8 Mbps'ye kadar Limitsiz ADSL (50 GB AKK) 39 TL* 81,99 TL
    Benimde 2 senelik taahütüm bittş dsmart da şu pakete ne dersiniz ?
  • Mega Paket + 8 mbit'e kadar limitsiz + HD yayın + Yalın + 1 sene BLU Hediye = 75 TL'den devam ediyorum 1 sene daha.
  • Cok vermissiniz hocam.. Mega paket hd blu hediye.. Superonline 25 mb 75 akk..

• Süper paket kutulu üyelik 21 lira 1 seneliğine anlaştım

• Slm arkadaşlar benim bir sorunum var 21.10.2014'den beri Netlimitsiz olan 8mbitlik internetimde kopmalar meydane geldi birden bire (ama işin garibi 4 mbite hızımı düşürülünce kopmalar olmuyor,ama bu demek değilki bizim site 4mbiti desteklediğini ben bu sitede 1 senedir oturuyorum ve bir sorum yoktu) ,bunun üzerine D-Smartı aradım (normalinde en yakın santrali yönlendirmeleri gerek iken,ki ben Sincan da oturuyorum ve Sntral bana 1Km mesafede ve orayada bağlıyım) tutmuşlar nan 15 Km uzaklıktaki Eryamandaki T.telecomdan iş bilmez lavuğun birini göndermişler adam Kapıdaki ankastreyi kontrol etti (oda 10-12metre mesafede) geri geldi hat zayıflaması var dedi güya sonra üzerine vazife olmamasına rağmen (çünki bina içerisine ELİT denen bir Telecoma bağlı grup bakarmış,Binadaki Ankastereylede oynadı) benim yanımdada beraberinde getirdiği çocuk var o adamı aradı abi ne yaptın sabit hatta gitti dedi dur dedi başka boş bulduğu bir kabloyu taktı benim hatta Hat geri geldi neyse yukarı çıktı hala kopmalar devam...?

İşin işinden çıkamayınca Eryamandaki Portlara bakan adamı aradı müsaadem olmadan hızımı 2 mbite düşürmesinmmi...ne yaptın adam dedim düzelt şunu dedim,lavbağli bir şekilde bağlı bulunduğun D-Smartı ara onlar yükseltsinler dedi defoldu gitti.Sonra asıl çilem başladı belki 21.10.2014'den beri bu arızayı yaşıyorum ve belki şimdiye kadar 100 Tl üzeri para harcamışımdır birtürlü sorunuma çare bulamıyorlar ? en az 5-6 kez Arıza kaydı açtırdım söz şu:Beyefendi 48 saat içerisinde size gereken yetkililer ulaşacaklar ve gelmeden önce aranacaksınız,yeterrrrr artık dedim 11-12 gündür aynı teraneyi okuyorsunuz dedim ve bu arada acaba sorun Modemdenmidir diye Tuttum 5343 seri Airties 150 mbps destekleyen Modem aldım ama sonuç yine aynı ALTYAPIDA SORUN VAR AMA GELEN GİDEN YOK ÇIKACAĞIM DEDİM BENİ YETKİLİYE BAĞLAYIN DEDİM,BAĞLADILAR AZIMA GELENİ SÖYLEDİM (USTURUBUNCA) BENİ İKNA DEMEYELİMDE YEMİNLER VS.SORUNUNUZU BİZATİHİ ÇÖZECEĞİM SİZİN ARTI GEREKEN İNDİRMDE YAPARIZ TARZINDAN AZIMA BİR PARMAK bAL ÇALDI NEYSE BEKLEYELİM DEDİM....

Son 2 gündürde Takın lideri denen bir Adamla muhattabım birgün önce bana söz vermişti bugünden için Telecom olsun Elit olsun geleceğini ve kendisinin bizatihi takip edeceğini hatta gerekirse dedi kendi cebimden parasını verip bizim ekipleri yönlendiririm dedi ? hani bugünd geçti gelen giden yok anlatamıyorum (Bizim bura site altyapısında ansısın sorun çıktı sadece bendede değilmiş kapıcı diyorki B-Bloktada sorun var diyor neden bu Telecomcular gelmiyor bunu bilen varmı hani resmiyet gereği 48 saat içerisinde sorunumuz giderilecekti ? bakın Eren bey dedim yeter artık siz Takı Lideri olarak dahi beni hüsrana uğrattınız ben D-Smattan çıkıyorum 3-4 senelik müşteriyim şimdiye kadar memmundum ve hızın 8mbite göre sperdi speet test yaptığımda 7-7,50 çıkıyordu Downloadtta evet ya....ben yarın çıkacağım ve Tüketici mahkemesine başvuracağım ve sizin hakkınızda Tazminat davası açacağım dedim ve bu konuşmaları kayıt altına alınmasıda benim lehime dedim beni hep oyaladılar kandırdılar dedim.

Sözün özü bana dediki Bakın sayın Se... Bey Ben bizatihi bugün izinli olmama rağmen geldim hem bazı dosyalarım vardı hemde sizi takip için geldim bakmaya dedi demek kimse gelmedi ha dedi,yarın kendi cebimden yani ücretli bizden ekip göndereceğim Ankastreden evinizin eşiğine kadar kabloları kontrol etsinler dedi ve akşama dğruda ben sizi arayıp sizdende bilgi alacağım dedi,artı birde Port vs.değişimi gerçekleştiririz dedi bakalım ne olacak dedi,ya aramassan kimse gelmesse dedim birgün öncede aynı sözü vermiştiniz dedim ve beni umutlandırmıştınız dedim yetkili birisi olarak,GELECEKLER dedi ve seni gelmeden öncede arayacaklar dedi ....hadi bakalım ama genel bir sorun varsa dedi ozaman Telecoma yönlendiririz dedi,yahu üstat lanet Telecom gelmiyor dedim takma kafana ben getirtim dediya bilmem nekadar doğruları söyledi ?

Benim uzmanlara sorum 12 gün boyunca Netlimitsiz 8 mbite üye olmama rağmen sorunumu çözemediler (hala Arıza kaydım açık görünüyor neymiş santralde iyleştirme yapıyorlarmış hehe 12 gün boyunca kargalar güler ya,ben Resmi olarak bunların başlarına nasıl ulaşabilirim ? sıradan bir yetkili istiyorum biz varızya diyorlar...bende sen kimsinki telefona bakan birisin diyorum bana yetkli sorumluk üstlenen birini bağla ...yok,Merkezden bu İ-nete bakan yetkili telini ver ...yok,arkadaşlar 12 gün oldu ben Mahkemeye girsem kazanma şansım sizce nedir eyahut bu Telecomla ilgili 5 kez Arıza kaydı açtırmama rağmen ilk bbaşta gelen lavuk hariç başka gelen olmadı bu hususta ne yapabilirim ?

Bana lütfen yardım edin zaten sözlü antlaşmamız vardı 12 aylık 3 ay kaldı diyorumki acaba TTnete geçsem yine aynı sorun yaşama ihtimali varmı ? ve bunu önlemek için TTnete ne demek lazımki ona göre abone olayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somniferum -- 3 Kasım 2014; 19:53:54 >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Mrb arkadaşlar d-smart üyesiyim hd uydu alıcı bana ait kampazam 1 ay sonra dolacak daha sonra bu receiverı normal türksat yayınlarını izlemeye devam edebilir miyim yoksa çöp haline mi gelicek bu receiver eğer izleyebileceksem nasıl olduğu konusunda bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arteffeck

Mrb arkadaşlar d-smart üyesiyim hd uydu alıcı bana ait kampazam 1 ay sonra dolacak daha sonra bu receiverı normal türksat yayınlarını izlemeye devam edebilir miyim yoksa çöp haline mi gelicek bu receiver eğer izleyebileceksem nasıl olduğu konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

Tabiki seyredebilirsin.. Herhangi bi islem yapmana gerek yok..
    Sadece d smartin kendi kanallarini seredemezsin..diger yayinlar aciktir.

• kutay2455 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam kanald hd star hd kanallar var bunlar d-smart kanalları bunlarda şifreli hale gelecek sanırım normal sd kanallarını frekans girerk mi ayarlamamız gerekiyor
  • iki yıl süper paketi peşin ödemeli kullanmıştım.
    3 ay önce bitmişti.
    daha yeni aradılar;
    teklif 1) 22 tl x 12 ay mega paket (blu dahil)

teklif 2) 21 tl x 12 ay süper paket veya 23 tl peşin..

çok iyi gelmişti ama 15 tl mega alanlar var galiba..
    ne yapmalı bilemedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: arteffeck

Peki hocam kanald hd star hd kanallar var bunlar d-smart kanalları bunlarda şifreli hale gelecek sanırım normal sd kanallarını frekans girerk mi ayarlamamız gerekiyor

Evt kanald ve starr hd olanlar kapancak.. Cunku d smart uyeleri seyredebiliyor o kanallari.. Sen sd olanlari seyredebilirsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: yerliyerli

iki yıl süper paketi peşin ödemeli kullanmıştım.
    3 ay önce bitmişti.
    daha yeni aradılar;
    teklif 1) 22 tl x 12 ay mega paket (blu dahil)

teklif 2) 21 tl x 12 ay süper paket veya 23 tl peşin..

çok iyi gelmişti ama 15 tl mega alanlar var galiba..
    ne yapmalı bilemedim..

Beklemede kal bence fiyati yuksek buldugunu soyle..
    15 tl.den fazla etmez bu d smart..

• mega paket 240 tl teklif geldi

1 yillik maxi paket modullu uyeydim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eufloria -- 6 Kasım 2014; 18:47:48 >
  • 16 mbps hızlı internet 44 tl+7 TL yalın telefon ucret, 14.90 HD super paket toplam 66 TL teklif geldi ister 51 lik internet paketi isterseniz de 66 TL ye heminternet hem HD paketi seçebilirsin dedi bende yarın donus yapacagim bildirdim sizce ne yapmalıyım teklif nasıl eski paketim telefon,+net +internet +HD paket 85 T oduyordum

Paketim mega yada super emin degılım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therapyy -- 6 Kasım 2014; 18:57:06 >
  • Arkadaşlar 2 yıldır d smart kullanicısıydım.Taahhütüm 10 gün önce bitti bende kapattim.Dün yeni bir teklif ettiler ve hiç düşünmeden kabul ettim.15 tl ye mega full paket yetişkin kanallarıda açık.Hd kanallarda dahil 12 ay boyunca😊😊😊

• quote:

Orijinalden alıntı: justings

Arkadaşlar 2 yıldır d smart kullanicısıydım.Taahhütüm 10 gün önce bitti bende kapattim.Dün yeni bir teklif ettiler ve hiç düşünmeden kabul ettim.15 tl ye mega full paket yetişkin kanallarıda açık.Hd kanallarda dahil 12 ay boyunca😊😊😊

Bende 3 yildir kullanmaktayim mega paket hd 24 teklif ediyorlar.. Kabul etmedim..

15 tl ye verdikleriniz var diyorum onlarin sd yayindir yada.mega degildir diye savusturuyorlar.. 15 teklif gelene kadar direnmeye devam..

• Bana da 187 tl 1 yıllık mega paket hd teklif ettiler. Henüz kabul etmedim izlenecek bisey yok d smart ta.

• quote:

Orijinalden alıntı: therapyy

16 mbps hızlı internet 44 tl+7 TL yalın telefon ucret, 14.90 HD super paket toplam 66 TL teklif geldi ister 51 lik internet paketi isterseniz de 66 TL ye heminternet hem HD paketi seçebilirsin dedi bende yarın donus yapacagim bildirdim sizce ne yapmalıyım teklif nasıl eski paketim telefon,+net +internet +HD paket 85 T oduyordum

Paketim mega yada super emin degılım

Cevap yokmu

• therapyy kullanıcısına yanıt
    İnternetten memnunsanız devam edin.tv paket fiyatıda uygun.karar sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

İnternetten memnunsanız devam edin.tv paket fiyatıda uygun.karar sizin

Cok tesekkur ederım ıyı forumlar

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.