Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 tane dedi bana ama 8 tane kutu gördüm belki arkalarda flndır bilmiyorm metrocity bimekste var arkadaşlar:D
  • hala 134 kişi güncellenmiyomu bu konu
  • gerçekten güzel bir alet ne diyeyim be
  • Beyler şimdi bi sorunum var oyuna giricem ama direksiyon kilitli bu kilidi nasıl açabilirim ?
  • Arkadaslar bugun vatan bilgisayar sogutouzunde gordum bu urunu arkadasin biri aciyordu adetli olarak gelmis ellerine alacak olan varsa kacirmasin ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad
    Arkadaslar bugun vatan bilgisayar sogutouzunde gordum bu urunu arkadasin biri aciyordu adetli olarak gelmis ellerine alacak olan varsa kacirmasin ..

fiyat nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

quote:

Orijinalden alıntı: makovad
    Arkadaslar bugun vatan bilgisayar sogutouzunde gordum bu urunu arkadasin biri aciyordu adetli olarak gelmis ellerine alacak olan varsa kacirmasin ..

fiyat nedir?

ben bugün söğütözü vatandaydım fiyat 285 tl kampanyalık bir fiyat değildi yani
  • İlgilenen varsa;
    Kutusu bulunmayan, Aralık ayında alınmış, garantisi faturası duran dfpgt mi 150 liraya satıyorum. Ankara içinde isteyen gelip deneyip alabilir.
  • Az once bimeksten yuzde 25 indirimle 217 liraya aldim fiyati gorunce dayanamadin pesin fiyatina 3 taksit.

https://www.bimeks.com.tr/urun/112812/logitech-driving-force-gt-direksiyon-941-000021-.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkie -- 5 Temmuz 2011; 5:00:38 >
  • Fiyatlar düşmeye başladı acaba biraz daha mı beklesem yoksa alsam mı ?
  • 136 TL ye almıştım. vakit bulamadığım için evin bir köşesinde duruyor. fiyatı çok yükselmiş. bir gün vakit bulurum ve oynarım umuduyla asla satmayı düşünmüyorum.
    bence gerçekten güzel direksiyon. çok kaliteli bir malzemeden yapılmış. ben f1 ve GT5 için almıştım. tavsiye ederim.
  • İhtiyacı olan varsa : 06.06.2011 tarihinde aldım.

Sıfır denilicek kadar temiz.Faturası,kutusu,garanti belgesi mevcut.

Fiyat: 200 TL.
  • slm arkdaşlar bugün vatancomputer'in intenernet sitesinde böyle b dreksiyon gördüm valla iyi bişeye benziyo fiyatıda ucuz sizce dfgt ile arasında çok fark varmıdır?
    http://www.vatanbilgisayar.com/saitek-sai-j43c-r-440-force-feedback-wheel/productdetails.aspx?I_ID=16649

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yunus.Emre -- 5 Temmuz 2011; 21:52:25 >
  • Beyler ben 1 haftalık direksiyonumu satıyorum ihtiyaçtan dolayı almak isteyen pm ile ulaşssın faturası kutusu garanti belgesi hepsi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anemo144

Beyler ben 1 haftalık direksiyonumu satıyorum ihtiyaçtan dolayı almak isteyen pm ile ulaşssın faturası kutusu garanti belgesi hepsi duruyor

beyenmemişsin heralde 1 haftada sattığına göre
  • Paraya ihtiyaç olduğu için satıyorum kardeş yazıdada belirttim ihtiyaçdan dolayı diye
  • Arkadaşlar test driver da ayarları tutturamayanlar için ufak rehber gibi bişe hazırladm resimdekileri yaparsanız 900 derece 180 derece farketmez istedigniz acıyla oynarsınz boşluk olmadan

http://imageshack.us/photo/my-images/819/adszqfr.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerZamankinden -- 10 Temmuz 2011; 6:33:08 >
  • Direksiyon yikiliyor iyiki almisim daha once yaris oyunu oynamiyomusum. Ilk alip oynadigimda( ff cozememistim daha) pisman olma yolundaydim, ama deneme yanilma yoluyla istedigim ayarlari buldum. Ilk klavyeden bile kotu skorlar yapiyordum. Direksiyon sert geliyor diye ff kaptmistim ama olay ff de. Ff siz saga sola carpip yarisi bile tamamliyamiyordum. Tavsiyem ff 100 de olsun.
    Ve mutlaka dirt serisini oynayin ozellikle dirt 2. Tekerlekler havalandiginda direksiyonun bosa cikmasi ve yere degince sertlesmesi anlatilmaz yasanir. Isteyen olursa dirt 2 nin direksiyon ayarlarini verebilirim. Ama en iyisi deneyip yanilma yolu ile bulma. Herkesin kullanisi farkli olabilir ama iyi bir kontrol icin ff yuzde yuz yapin
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkie

Az once bimeksten yuzde 25 indirimle 217 liraya aldim fiyati gorunce dayanamadin pesin fiyatina 3 taksit.

https://www.bimeks.com.tr/urun/112812/logitech-driving-force-gt-direksiyon-941-000021-.aspx

fiyatlar niye bu kadar artmış ki ben aralık ayında 136 tl ye almıştım Media Markttan 100 tl hediye çeki vardı 36 tl ye almış oldum

• satmak isteyen varsa bana ulaşibilirler
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.