Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda aldım direksiyonu beyler ama loistikle yaptığım dereceleri geçemiyorum :) direksiyon çok fena hele gaz fren çok hassas inşallah alışırım :)
  • nde zamanında 159 a almıstım ıyıkıde almısım ....
    quote:

Orijinalden alıntı: righteous

Direksiyon fiyatı düşeceği yerde ne kadar çok artmış vay beee 143 TL ye almıştım vatandan kampanya ile
    benden evvelkiler 130 TL ye almışlardı şimdi en kıytırık yerde bile 268 ila 300 TL arasında aman kıymetini bileyim direksiyonumun
  • zamanın da iyi almışım bi arkadaş alacak oldu baktık ne bula bildik buldugumuz fiyatlarda hep patlamış

143 tl ye almışım iyiki
  • kasım gibi almıştım sanıyorum ben de şu anın yarı fiyatına. bi süre sonra iş güç temposu derken aylardır hiç otnayamadım. gecen hafta bu başlığa bakınınca satsam mı boşa duruyor derken kurdum wrcyi yeniden o da ne... o gun bugundur yeniden kapıldım oynuorum =))
  • alıcaklara duyrulur teknopta ürün su an 219 tl
  • çok pahalı ya bi ucuzlamadıki gidip alalım bi ara vatan computerde 130 tl ydi almamıştım keşke alsaydım.
  • Benide ekle...
  • Ben de artık Driving Force sahibiyim. Biraz pahalıya mâl oldu ama Cevahir'deki Teknosa'da görünce dayanamadım 278 TL'ye aldım. Beni de listeye ekleyebilirsiniz.
  • German Truck Simulator de oynayamadım neden acaba ?

birde eklerseniz sevinirim
  • bu direksiyon hakkında kafama çok takılan bir soru var soru şu şimdi ben eskiden bi dreksiyon almıştım 40 tl ye markası kontrollan gibi bişeydi onda nfs undurgraund 2 oynarken direksiyonu ne kadar çevirsem hep aynı şekilde dönüyodu klavyedeki yön tuşlarına basmak gibi sonra pedallarıda az basıncada son hızda gidiyodu çok basıncada benim sorum şu bidireksiyondamı böyle yoksa gerçek araba gibi ne kadar döndürüsen veya gaza basarsan aynı hızdamı gidiyo yoksa öyle değilmi inşallah anlatabilmişimdir
  • @Yunus.Emre
    ne kadar basarsan veya çevirirsen o kadar tepki veriyor,en azından momo ile g25 te öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus.Emre
    bu direksiyon hakkında kafama çok takılan bir soru var soru şu şimdi ben eskiden bi dreksiyon almıştım 40 tl ye markası kontrollan gibi bişeydi onda nfs undurgraund 2 oynarken direksiyonu ne kadar çevirsem hep aynı şekilde dönüyodu klavyedeki yön tuşlarına basmak gibi sonra pedallarıda az basıncada son hızda gidiyodu çok basıncada benim sorum şu bidireksiyondamı böyle yoksa gerçek araba gibi ne kadar döndürüsen veya gaza basarsan aynı hızdamı gidiyo yoksa öyle değilmi inşallah anlatabilmişimdir

kullanan biri olarak aynı gerçekteki gibi gerçek araba nasılsa direksiyonun verdiği tepki aynı öle yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Yunus.Emre

bu direksiyon hakkında kafama çok takılan bir soru var soru şu şimdi ben eskiden bi dreksiyon almıştım 40 tl ye markası kontrollan gibi bişeydi onda nfs undurgraund 2 oynarken direksiyonu ne kadar çevirsem hep aynı şekilde dönüyodu klavyedeki yön tuşlarına basmak gibi sonra pedallarıda az basıncada son hızda gidiyodu çok basıncada benim sorum şu bidireksiyondamı böyle yoksa gerçek araba gibi ne kadar döndürüsen veya gaza basarsan aynı hızdamı gidiyo yoksa öyle değilmi inşallah anlatabilmişimdir

dreksiyon 1 derecelik açıyı bile algılıyo

• Ben de sonunda bir tane DFGT aldım :) Beni de listeye ekliyebilirsiniz.Bu arada direksiyon bazen tam ortada durmuyor sola doğru 15 derecelik bir açıyla duruyor neden oluyor ki böyle ? Eskiden MOMO racing vardı usbyi taktıktan sonra güç kablosunu takınca sağa sola dönünce düzelirdi bunda sağa soladönüp 15lik açıyla kalıyor :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: aniladar

Ben de sonunda bir tane DFGT aldım :) Beni de listeye ekliyebilirsiniz.Bu arada direksiyon bazen tam ortada durmuyor sola doğru 15 derecelik bir açıyla duruyor neden oluyor ki böyle ? Eskiden MOMO racing vardı usbyi taktıktan sonra güç kablosunu takınca sağa sola dönünce düzelirdi bunda sağa soladönüp 15lik açıyla kalıyor :S

bulundugu açı yamuk olmasın ondan olabilir belki yoksa düz kalması gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

German Truck Simulator de oynayamadım neden acaba ?

Aynen arkadaşlar.Yardımcı olur musunuz, ben de oynayamıyorum.Ayarlar nasıl yapılıyor?
  • Buldum:

http://www.imageupload.org/?d=8583D6AA1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SamJam -- 29 Haziran 2011; 9:21:49 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Dün driving force GT aldım. (İzmir Bimeks 260 gayme. Vatan'da da vardı 305 mangır ) Similasyon türü oyunları acayip seviyorum. GTS'de kariyer yapma yolundayım. Dün kurcaladım biraz ama tam ayarları tutturamadım.

Ayarlara internetten baktım ama en iyisi sanırım deneyip yanılarak bulmak. Arkadaşların söyledikleri ayarları deneyeceğim.

Ayarlarla ilgili ekstradan önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Saygılar sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozann -- 29 Haziran 2011; 15:17:23 >
  • bende metrocity bimeksten aldım 260dı 12 taksit yaptırdım 270e geldi yanlız euro truck simülatörde ayarı tutturamadım
    bide bişeyi farkettim frene bastıgımda bi tık sesi geliyo sonra sertlesiyo fren pedalı .Gazda öyle değil yumusak ve o ses yok. gaz ve frenin sonunda mm lik boşluk var.
    ayrıca ff özelliği hmen çalısmıyo birazcık cevirdikten sora sertleşiyo son bi sorum 900 dereceye ayarlağım zaman game kontroller>özelliklere girip direksiyonun dönme açısını kontrol ediyorum mesela direksiyonu 2mm çeviriyorum orda 1mndeğişiyo 900 dereceden düşük ayarda o boşluk olmuyo değiştirecem arkadaşlar arızalıysa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerZamankinden -- 1 Temmuz 2011; 18:10:00 >
  • Metrocitydeki bimekste kaç adet kalmıştı kardeş ?
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.