Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rallide 900ün keyfi başka ben de f1e nasıl ayarlayacağımı bilmiyorum 180 derece mesela oluyor ama 180de takılmıyor boşa dönmeye devam ediyor
  • @ÇayLaK KRaL
    rally oyunlarında 900 derecemi nasıl beceriyorsun oynamayı,birde az önceki sorumunun cevabının biliyormusun acaba,mesela profillerden her oyuna farklı dereceler atayabiliyozmu.
  • arkadaşlar tdu2 oynayan varsa,profillerden dereceyi kaç yapıyorsunuz 900 yaptım ama çok dandik oldu birde tdu2 den hangi ayarları yapmak gerekir.
  • pek becerebildiğim söylenemez aslında ama biraz oynayınca alışılıyor. Oyunlar için ayrı profil açıp o profildeyken edite tıklayıp en alttakine tıklayarak ayarları açabilirsin buradaki ayarlar sadece o profildeki oyuna özgüdür. oradan dereceyi ayarlayabilirsin. Bu bildiğim kadarıyla böyle ben fazla denemedim derece düşürmeyi sadece f1de denedim o da istediğim gibi olmadı. Oyundan oyuna fark ediyor da olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇayLaK KRaL -- 11 Haziran 2011; 8:25:33 >
  • ürün stokta yok hiç bir yerde heralde gören varsa yazarsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado505
    ürün stokta yok hiç bir yerde heralde gören varsa yazarsa sevinirim...

sanal marketimde var
  • Cevahir deki Teknosa da görmüştüm 269 du galiba
    bugünde Ümraniye media mark ta gördüm 299 liraydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aga baba -- 11 Haziran 2011; 18:00:11 >
  • Direksiyon fiyatı düşeceği yerde ne kadar çok artmış vay beee 143 TL ye almıştım vatandan kampanya ile
    benden evvelkiler 130 TL ye almışlardı şimdi en kıytırık yerde bile 268 ila 300 TL arasında aman kıymetini bileyim direksiyonumun
  • Hepsiburada cep telefonuma kısa mesaj göndermiş stoklarımıza girdi diye.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?productid=bd999704&categoryid=1086

295 Liracık.
  • arkadaşlar ben de an itibariyle DFGT sahibiyim ancak ff konusunda ve oyunlarla uyumluluk konusunda bazı sıkıntılar yaşıyorum
  • arkadaşlar bu direksiyonu yeni aldım. fakat 2. gününde sorun çıkartmaya başladı. sorunum linkteki videoda da görebileceğiniz gibi direksiyon merkezinde bir boşluk var ve hafifçe salladığın zaman içinde birşeylere çarpıyormuş gibi takır tukur ediyor. araba kullanmazken sorun yok ama sürüşe başladığım zaman yolun titreşimi yüzünden direksiyon haliyle sallanıyor ve de o boşluk yüzünde de inanılmaz rahatsız edici takır tukur sesler geliyor. sesin geldiği yere bakınca o arkadaki kapalı bölmeden geliyor. arkadaşlar normal titreşim sesi değil,lütfen normal falan demeyin. ilk günde böyle bir ses yoktu. zaten direksyonda biraz boşluk oluştu. sebebi bu. şimdi merak ettiğim. 1. neden böyle oldu 2.zamanla daha kötü gider mi 3.yapılabileceğim birşeyler var mı

aynı şey başına gelmiş başka bir arkadaş bunu videoya çekmiş. aynısı bende oluyo. sürüş olduğu anda sağ sola çarptığı için takır tukur sesler geliyo.

http://www.youtube.com/watch?v=AESwzET_NVE&feature=related

• @opus
    normal değil. Ama bir ihtimal yazılımsal olabilir. DFGT sürücüsünü kaldırıp yeniden yükle, başka oyunlarda dene.
  • yazılımı tekrardan yükledim. değişmedi. başka oyunlarla değişeceğini zannetmiyorum zira direksyon kapalıyken bile yani o boşluk var direksyonun ortasında. ve o boşluğun 2 kenarına çarpıyor çevirdiğin zaman. içini açıp bakmayı düşünüyorum. belki birşeyler gevşemiş olabilir. sizce??
  • logitech servisine götür büyük ihtimal mersa sistemdir yalnız kutusuyla götür bu adamlar kutularına bir şey mi yapıstırıyorlarmıs garanti kagıdına mı yazıyorlarmıs ne joystick im vardı kutulu yollamadım diye sorun cıkardılar telefonda baya söğünce teste alırız dediler garanti belgesiyle de degişim yaptılar :D

ben hala alışamadım DFGT 'ye Shift 2 oynuyorum GRID oynuyorum çarpadıgım yer kalmıyor hele DIRT3 aman allah video ceksem ne olurdu acaba... bi ton ayarlarla ugrasıyorum falan filan :D istedigim ayar tutmuyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi findlis -- 13 Haziran 2011; 21:50:16 >
  • ya direksyon çalışmasa yada daha ciddi biraz bi sorun olsa götürecektim garantiye. ist.da logitech e bakan bi yer varmış. garantidede yazıyo zaten o yer. ama şimdi bunda bişey yok diyecekler. videodaki kadar şiddetli değil çünkü ama gene bi direksyon boşluğu var yani. hayır yarın öbür gün daha da ileriye gidecek diye korkuyorum. yalama olacak diye tabiri caizse. adam gibi bi sorun yok ama sinir bozucu. baktım olmuyo götürürüm garantiye. ama nasıl iş bu daha 2. gününde böyle oldu. bunda birşey yok derlerse çok kötü. tamir ederlerse alet daha 1 haftada açılıp kapandı. ne hayır gelecek bana ilerde :)) çıkamadım işin içinden valla.
  • dreksiyondan çok memnunum ama sıkıldım artık köşede duruyo hevesimi aldım daha 1 ay oldu alalı isteyen olursa satabilrirm fiyatı özel msjla yollarım isteyen olursa
  • Şu güzelim direksiyonun xbox desteği yok ya nasıl koyuyor anlatamam
  • insan nası sıkılır ya böle bi direksyondan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: opus

insan nası sıkılır ya böle bi direksyondan :D

1 ay boyunca full time oynadım ama artık cezbetmiyo bi köşede duruyo çok sıkılırsam kurup oynuyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: canceylan

quote:

Orijinalden alıntı: opus

insan nası sıkılır ya böle bi direksyondan :D

1 ay boyunca full time oynadım ama artık cezbetmiyo bi köşede duruyo çok sıkılırsam kurup oynuyorum .

kısa zaman içinde sıkılmayı ben de umut ediyorum çünkü akşamları işten koşar adım çıkıyorum, hiçbirşey yapmadan direk eve gidip direksiyonun başına geçiyorum

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.