Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.264
Cevap
526
Favori
1.129.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuna çooook dikkat edin:oturunca bacaklarınızı rahatça açabilin.yani kol koyma kısımları dümdüz aşağı inmesin.geriye doğru insin.mesela yukarıdaki 95 ve 65 liralık koltuklar bacaklarınızı sıkıştırır.ilk ve son link farkındaysanız geriye doğru iniyor.oaçıdan onlarda sıkıntı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1. Selim -- 10 Temmuz 2010; 17:42:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Arkadaşlar bende 3 ay önce İstanbul ElectroWorld den VLT-270 i 165TL ye aldım.
    Kurdum 1 hafta sonra koltuk hafif sağa doğru eğik durmaya başladı.
    1 ay sonra amortisörü tutmamaya başladı.Yani en üst konumda iken yavaş yavaş aşağı doğru inmeye başladı.
    Son olarakda geriye doğru yaslanmalarda çok fena ses çıkmaya başladı,mekanizmadan ses gelmeye başladı.
    Bende direk Ankaradaki fabrikasını aradım şikayetlerimi belirttim.Ücretsiz olarak amortisörü,ve altındaki mekanizmayı komple,kargoyla gönderdiler.Kargo parasıda vermedim.Açıkcası şaşırttı biraz.Müşteri memnuniyeti süper yani.
    Genel olarak tavsiye edermiyim,bu fiyata anca bu olur arkadaşlar.Uzun yıllar kullanayım diyorsanız kıyın paraya alın bir Bürosit yada Goldsit kullanın.

Aslında bu ıyı bır haber fırmanın musterı hızmetı ıyı kırılınca bozulunca magdur olmuyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: WapTRyphoon

Seçenekler arasına bunuda ekle arkadaşım;

http://www.sempremobilya.com.tr/urunler.asp?islem=detay&ID=196

7 yıl sünger çökme garantisi veriyorlar. Yerleri ikitellideymiş ve firmadan alırsak 150 TL dediler. Tekzende 200 civarı sanırım fiyatı.

Tekzende mevcut, deneyebilirsiniz. Bana müthiş rahat geldi. Ayrıca tekzende adore vlt-400 de mevcut. İkisini birden aynı anda deneyebilirsiniz. Adore çok hoş ama elimde mevcut standart kolçaklısı var adorenin. 1 sene dolmadan o sünger sündü şu anda taş gibi. Visco minder aldım idare ediyor. Sünger çökmesi açısından sempre daha ağır basıyor üstelik 150 TL.

• Sımdı arastırdıgımda vlt 270 daha agır basıyor rahatlık acısından daha ıyı denılıyor ama bır kac yerde okudum oturulan yerın sungerı cabuk sonuyormus hadı gıdıp denedım basta ıyı gelecek ama 2 ay sonra sonerse ne yapacaz demmekkı arkadasın bırının yolladıgı resımde alt kısım sonmustu bende arkası kıloludur dfelan dedım dı bırde 2 senelık demıstı ama ben bır yerde 4-5 ayda sondu dıye okudum
  • vlt270 aldım ben de. Şimdiye kadar eziyet çekmişim ne kadar rahatmış ya :)
  • http://www.hepsiburada.com/liste/productdetails.aspx?productId=ofisbr97100&categoryId=285662&SKU=OFISBR97100-DD104

Arkadaşlar bence olay budur, 1 kere alıp uzun süre kullanılır diye düşünüyorum.

Kumaş olanı 228 TL, doğal deri olanı 351 TL. Deri olanı almayı düşünüyorum, ama fiyat da düşündürüyor

• Adore'nin o 90 ve 60 lira modelleri koçtaşta 40-50 liraya satılıyor.

tam markası adore olmayabilir ama şeklen direkt aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1.8T

http://www.hepsiburada.com/liste/productdetails.aspx?productId=ofisbr97100&categoryId=285662&SKU=OFISBR97100-DD104

Arkadaşlar bence olay budur, 1 kere alıp uzun süre kullanılır diye düşünüyorum.

Kumaş olanı 228 TL, doğal deri olanı 351 TL. Deri olanı almayı düşünüyorum, ama fiyat da düşündürüyor

bunlar goruntuye gore alınmaz ama hııc rahatmıs goruntusu yok bunda

bu arada banner arkadas ne zaman almıstınız ve neredn

• quote:

Orijinalden alıntı: baxı

Sımdı arastırdıgımda vlt 270 daha agır basıyor rahatlık acısından daha ıyı denılıyor ama bır kac yerde okudum oturulan yerın sungerı cabuk sonuyormus hadı gıdıp denedım basta ıyı gelecek ama 2 ay sonra sonerse ne yapacaz demmekkı arkadasın bırının yolladıgı resımde alt kısım sonmustu bende arkası kıloludur dfelan dedım dı bırde 2 senelık demıstı ama ben bır yerde 4-5 ayda sondu dıye okudum

O yüzden sempre'nin modeline bakın derim. İmkanım olduğunda bende alacağımda birkaç kişi kullansada görsek diye uğraşıyorum

• http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-240dc-manager-plus-ultra-yonetici-koltugu-krom-ayak-ve-krom-kollu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt240dc&categoryId=273672

şunu altı ay önce aldım kullanıyorum... fena değil ama paranız varsa daha kaliteli bir marka düşünün derim.

- salıncak mekanizması bir süre boşluk yapmaya başlıyor... koltuk düz dururken de sağa sola 1 milimlik sallanmalar yapıyor
    - bel desteği yok, arkana yaslandığında bel kısmına yastık koymak gerekiyormuş gibi bir his veriyor.
    - bundan önce aldığım modelin derisi bir sene geçtikten sonra yırtılmaya başlamıştı, bu da pek kaliteli durmuyor

daha önce aynısının plastik kolçaklı modelini kullanmıştım o bundan daha geniş ve rahattı, bel desteği de vardı ama kolçakları plastik diye bir süre sonra kırılmıştı. ( salıncak mekanizmasındaki boşluk onda da oluşmuştu.

• Adorenın modellerı gorsel olarak guzel kullanımı rahat ılk baslarda ama anladıgım kadarıyla kırılma ıbı durumlar hassas kullanımlarda cok soz konusu degıl belkı ama sunger kalıtelerı dusuk tabı bu konuda bır hassas kullanım soz konusu olamıyor az oturım dur hepsını yuklemıyım yarınını koyım gıbı durumlar olamadıgı ıcın sungerlerı bır sure sonra sönüyor bu bır haftadır okuyorum arastırıyorum ınlıyorum boyle bır kanıya vardım okuduklarım ve duyduklarımdan en ıyısı galıba gıdıp gorup test etmek he sonra begenırsen modlı ınternnetten belkı model numarasını bılerek almak boyle bır fıkır olustu bende ne dersınız ?
  • arkadaşlar merhaba.

koltuk alırken markasız alıyorsanız (yenibosna'dan, davutpaşa'dan vs.) eğer anlamıyorsanız almayın. ben anlamıyorum koltuktan ve bayrampaşa'daki bir imalatçıdan uygun fiyata bir koltuk aldım. ve maalesef dengesiz, vidaları çıkan, mekanizması da biraz yüklenmede bozulan bir koltuk sahibi oldum. şimdi atmaya da kıyamıyorum yamuk yumuk kullanıyorum.

maalesef böyle sahtekar tipler yüzünden dürüst satıcılara da güvenemiyoruz.
  • Adore nın musterı hızmetllerıne maıl attım cumartesı hala donus yok valla bu hosuma gıtmedı hıc bır sıkıntı olsa kıme ulasacaz bılmıyorum

Bu arada bır arkadasımızın vlt 270 ıle ılgılı paylasmıs oldugu bır kac fotograf bır kac gun once almıs baska dusunen varsa fıkır olur

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxı -- 13 Temmuz 2010; 16:57:45 >

• Bugun electroworl de vlt 240 ı denedım kı fiyatı 169 tl aynı sekılde vlt 270 de satıyorlarmıs ama kalmamıs depodada yok dedı 240 rahat bır koltuk butun halınde gerı yaslanıyor eger yaylanmasın ıstersenız kılıtleyebılıyorrsunuz rahat ıyı bır koltuk alımmı dıye dusundum ama kartal electroworlden tasıma sorunum olurdu ve 8-9 lıra fazlasına vlt 270 alabılırdım 240 bıle fena degıl dedıysen bu arada 270 dahada ıyı olacaktır ıllakı vlt 400 un fıyatı ıse 228 tl ıdı comfort plus olan model ıse hburadada 94 electroda 99 tl oda rahat kucuk sayılır yanı hantal degıl ıdeal ve saglam hıssını kesınlıkle verıyor aslında en mantıklısı o

vlt 270 kullanıcıları altta oturulan yerın derısı acılıyormu fermuar varmı bunu sunun ıcın soruyorum ılerde oturulan sunger sonerse degıstırebılırmıyız ?
  • fermuar yok hocam ama bendeki sunger cokmedı sorun olacagını zannetmıyorum
  • Neden 10 yıl sünme garantisi verilen idea sempre kimsenin ilgisini çekmedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup_unsal

fermuar yok hocam ama bendeki sunger cokmedı sorun olacagını zannetmıyorum

Yakup arkadasım sen ne kadardır kullanıyorsun birde hiçmi imkan yok hanı bır sekılde sokulebılecek bır yerı altta kalan gızlı kalan bır yer falan ?

bu arada bu bedellere bırde daha once hesaba katmadıgım 13-50 lıralık kargo var onu hesap etmemıstım bu kotu oldu keske electroworlde olmus olsaydıı orada 169 tl ıdı

AurorAbeam ne bılım cok cekmedı rahatmıs hıssı vermıyor bana nedense o model 270 e oturmadım ama rahat oldugu bellı aslında hepsını oturup deneye bılsek super olacak
    aslında bu vlt 400 vlt 270 modellerını deneyebılecegımız bır yer olsa super olurdu boyle bır yerde gorursem fotograf cekebılırsem bende ceker buraya koyarım aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxı -- 16 Temmuz 2010; 9:21:31 >
  • Çok düşünme derim bu benim ikinci koltuk ve çok rahat alınabilecek en iyisi (yani bu fiyata varsa paran 500 liraya müthiş koltuklar var :) ) Sünger değiştire işide gidersin bir döşemeciye en fazla 5 dakikada değiştirir sorun olmaz böyle şeyler kargoda max 6 tl o da gözünü korkutmasın sürekli masa başında oturan biri olarak çok memnunum bundan önceki ni 2 yıl bunuda 6 ayı geçti heralde kullanalı çok memnunum
  • Neyse galıba ay sonunu beklıcem eksterem kesılsın alıcam kargo ısınede 20 lıralık ek bısey daha alırım 200 tl olur fıyet hburadada 200 tl ustune worldcard a kargo bedava oyle yapacam galıba ay sonuna kadar enterasan bısey duymazsam fıkrım degısıryazarım yada alıncada yıne burada ılk ızlenımlerı yazarım
    fıkır beyan eden herkese tesekkurler
    saygılarımla
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.