Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.262
Cevap
526
Favori
1.129.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omeravalar

bürosit iyi koltuk.. fiyatı ise fahiş...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Ankara Electroworld'de bu koltuklar 170 TL'ydi. HB'den 5 TL daha ucuz.

Ben de 270 ya da 400 almayı düşünüyorum hangisini alsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup_unsal

Neden sogudun kardesım urun bendede var cok guzel o bıra zyıpranmıs yada adam kılolu cokertmısı gıbı :)

Baska bır kullanıcısı kı resım dekı koltugun sahıbı

Benim için sıkıntı, tam dik oturamamak. Devamlı içine gömülme durumu var.
    Dik konuma getirince de belden öne itiyor, o zaman da arkana yaslanamıyorsun.

Fakat çok da kötü değil, yani hakkını yemeyelim.
    2 sene oldu alalı, koltuk sağlam. Kollardaki deri duruyor, belki yeni modellerinde kolları biraz daha şişirmişlerdir, ondan bendeki kopmuş gibi duruyor.

Benim tavsiyem, gidip görerek, deneyerek alman

yazmıs o kafamı karıstırdı

sızın koltuk ne kadarlık bu arada arkadas 2 yıllık demıs bu hale gelmıs sızınkı yenımı ;?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxı -- 7 Temmuz 2010; 8:33:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

quote:

Neden sogudun kardesım urun bendede var cok guzel o bıra zyıpranmıs yada adam kılolu cokertmısı gıbı :)

Baska bır kullanıcısı kı resım dekı koltugun sahıbı

Benim için sıkıntı, tam dik oturamamak. Devamlı içine gömülme durumu var.
    Dik konuma getirince de belden öne itiyor, o zaman da arkana yaslanamıyorsun.

Fakat çok da kötü değil, yani hakkını yemeyelim.
    2 sene oldu alalı, koltuk sağlam. Kollardaki deri duruyor, belki yeni modellerinde kolları biraz daha şişirmişlerdir, ondan bendeki kopmuş gibi duruyor.

Benim tavsiyem, gidip görerek, deneyerek alman

yazmıs o kafamı karıstırdı

sızın koltuk ne kadarlık bu arada arkadas 2 yıllık demıs bu hale gelmıs sızınkı yenımı ;?

Alıntıları Göster
    Metro'da 20-21-22 Temmuzda geçerli fiyatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: twindiablo

Metro'da 20-21-22 Temmuzda geçerli fiyatlar.

Alıntıları Göster
    Ya gidin fıstık gibi Yenibosna toptancılardan alın. Koca mağaza var sırf koltuk üstüne. 100 tl'ye en kral müdür koltuklarından alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Ya gidin fıstık gibi Yenibosna toptancılardan alın. Koca mağaza var sırf koltuk üstüne. 100 tl'ye en kral müdür koltuklarından alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    ben de arastiriyorum. tatil donusu (agustos'ta) alacagim. daha once praktiker'den almistim herhangi bir marka. arka sirt yaslanan kisim kirildi. Simdiki arastirmalarim beni Burosit Maestro Mudur koltuguna yoneltiyor. 200 TL civarinda... Onerileri takip edecegim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nagodtumu

ben de arastiriyorum. tatil donusu (agustos'ta) alacagim. daha once praktiker'den almistim herhangi bir marka. arka sirt yaslanan kisim kirildi. Simdiki arastirmalarim beni Burosit Maestro Mudur koltuguna yoneltiyor. 200 TL civarinda... Onerileri takip edecegim.

Alıntıları Göster

Yenıbosna uzak kalıyor ama avrupa yakasında oturanlara ıyı bır secenek olabılır

Aslında herkes bürosit için herkes en ıyısı dıyor ama ıyı rahat olanları cok pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: 1.8T

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bügün adorenın kendı sitesine gırdım online satış yapıyorlarmıs ama fıyat yazmıyor yada anlık alamıyorsunuz maıl yada fax gondererek fıyat bılgısı alabılıyorsunuz ve ıstersenız satısı sıze ulaşıyorlar o sekılde yapılıyor maıl gonderdım fıyatlar daha uygun olursa paylasıcam buradan cvp beklıyorum sımdılık

bu aradabaska bılgıye yada fıyata ulasan yokmu ?
  • quote:

Bügün adorenın kendı sitesine gırdım online satış yapıyorlarmıs ama fıyat yazmıyor yada anlık alamıyorsunuz maıl yada fax gondererek fıyat bılgısı alabılıyorsunuz ve ıstersenız satısı sıze ulaşıyorlar o sekılde yapılıyor maıl gonderdım fıyatlar daha uygun olursa paylasıcam buradan cvp beklıyorum sımdılık

bu aradabaska bılgıye yada fıyata ulasan yokmu ?

Alıntıları Göster
    Ben bir kaç aydır vlt-400 kullanıyorum, oldukça şık ve rahat bir koltuk, ancak tek handikapını şöyle söyleyebilirim, geri yaslanma özelliği ayarlanabiliyor ve gayet verimli ancak sabitlenemiyor, bu bence olması gerekip te olmayan bir özellik. Bunun dışında değerlendirilebilir bir seçenek ki fiyatı şuanda çok uygun aylarca 200tl nin altına düşmemişti. Ben de daha fazla bekleyemeyip almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnex7 -- 9 Temmuz 2010; 15:07:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arnex7

Ben bir kaç aydır vlt-400 kullanıyorum, oldukça şık ve rahat bir koltuk, ancak tek handikapını şöyle söyleyebilirim, geri yaslanma özelliği ayarlanabiliyor ve gayet verimli ancak sabitlenemiyor, bu bence olması gerekip te olmayan bir özellik. Bunun dışında değerlendirilebilir bir seçenek ki fiyatı şuanda çok uygun aylarca 200tl nin altına düşmemişti. Ben de daha fazla bekleyemeyip almıştım.

tam anlayamadım ayarlanabılıyor yazmıssınız nesı ayarlanabılıyor sabıtlenmıyorsa
    acaba sertlık yumasuklıkmı yada 10 m yatsın yada 30 cm yatsın gıbı bır ayarımı var ?
  • quote:

quote:

tam anlayamadım ayarlanabılıyor yazmıssınız nesı ayarlanabılıyor sabıtlenmıyorsa
    acaba sertlık yumasuklıkmı yada 10 m yatsın yada 30 cm yatsın gıbı bır ayarımı var ?

Alıntıları Göster
    yok arkaya yatma olayı yok sadece bıraz esnıyo o kadar

• quote:

E arkadas ayar felan demıs nereyı ayarlıyor o zaman
  • quote:

quote:

E arkadas ayar felan demıs nereyı ayarlıyor o zaman

Alıntıları Göster
    Kardeş altta bir çevirilen birşey var o da max koltuğu 1 santim eyer yani öyle yüksek açı ve koltuğun yatma durumu söz konusu değil ayrıntılı fotoğraf ve detayları göstermek isterim ama siteye resim koymayı bir bilsem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Kardeş altta bir çevirilen birşey var o da max koltuğu 1 santim eyer yani öyle yüksek açı ve koltuğun yatma durumu söz konusu değil ayrıntılı fotoğraf ve detayları göstermek isterim ama siteye resim koymayı bir bilsem :)

Alıntıları Göster
    geriye esneme olayı benim koltukta da yok (vlt-400) yada varsa da ben yanlış kurdum koltuğu bir aşağı yukarı süspansiyon olayı var geriye yaslanınca geriye doğru yaylanma olayı yok. Ofiste koleksiyon mobilyanın yönetici koltuğu var onda aşağı yukarıya mandalını ileri geri de yapabiliyorsun o zaman geriye esneme oluyor ve istenilen noktada sabitlenebiliyor. Bunda öyle bir ayar yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: coppermine

geriye esneme olayı benim koltukta da yok (vlt-400) yada varsa da ben yanlış kurdum koltuğu bir aşağı yukarı süspansiyon olayı var geriye yaslanınca geriye doğru yaylanma olayı yok. Ofiste koleksiyon mobilyanın yönetici koltuğu var onda aşağı yukarıya mandalını ileri geri de yapabiliyorsun o zaman geriye esneme oluyor ve istenilen noktada sabitlenebiliyor. Bunda öyle bir ayar yok.

Alıntıları Göster
    vlt-400 ü olan arkadaşlar ürünü kurdugunuzda arkaya esnemez, koltugun altında yuvarlak bir şey var onu sonuna kadar çevirirseniz maksimum yaylanma saglanır, salıncak gibi olur hatta. İstediginiz yaylanma seviyesine göre o alttaki şeyi çevirin.

Bu şekilde ayarlanabiliyor ancak diyelim maksimum esnemede sabitleme yapamıyorsunuz bunu demek istedim.

• quote:

vlt-400 ü olan arkadaşlar ürünü kurdugunuzda arkaya esnemez, koltugun altında yuvarlak bir şey var onu sonuna kadar çevirirseniz maksimum yaylanma saglanır, salıncak gibi olur hatta. İstediginiz yaylanma seviyesine göre o alttaki şeyi çevirin.

Bu şekilde ayarlanabiliyor ancak diyelim maksimum esnemede sabitleme yapamıyorsunuz bunu demek istedim.

Alıntıları Göster
    Seçenekler arasına bunuda ekle arkadaşım;

http://www.sempremobilya.com.tr/urunler.asp?islem=detay&ID=196

7 yıl sünger çökme garantisi veriyorlar. Yerleri ikitellideymiş ve firmadan alırsak 150 TL dediler. Tekzende 200 civarı sanırım fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: WapTRyphoon

Seçenekler arasına bunuda ekle arkadaşım;

http://www.sempremobilya.com.tr/urunler.asp?islem=detay&ID=196

7 yıl sünger çökme garantisi veriyorlar. Yerleri ikitellideymiş ve firmadan alırsak 150 TL dediler. Tekzende 200 civarı sanırım fiyatı.

Fena degılmıs baktıgında resıme saglammıs hıssı verıyor ama cok rahatmıs gıbı durmuyor tabı bunlar resımden yorum ayaklar metalkı baya kısı metal ayaklıktan bahsetmıs onemlı bır nokta demmı bana onemsız gıbı gelsede tecrubelıler demekkı

• quote:

yakup arkadasım valla bır kac resım koyman bıze fıkır konusunda baya yardımcı olur resım konusunda bu konuya bır bakıver burda anlatıyor

http://forum.donanimhaber.com/m_21315868/tm.htm

• quote:

quote:

yakup arkadasım valla bır kac resım koyman bıze fıkır konusunda baya yardımcı olur resım konusunda bu konuya bır bakıver burda anlatıyor

http://forum.donanimhaber.com/m_21315868/tm.htm

Alıntıları Göster
    Hocam yarın akşama doğru koyayım

• quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Hocam yarın akşama doğru koyayım

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşım..

http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-comfort-plus-calisma-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt0241&categoryId=271848 95 tl

bu koltuktan 2006 yılında almıştım 2-3 ay öncesine kadar bundan başka bir sandalye kullanmıyordum desem yeridir öğrenciyim ve çizim işim çok fazla olduğundan 7/24 kullanımda idi ve tahminlerinin ötesinde hayvanca kullandığım için bu zamana kadar dayandı en sonunda alt metal kısmını kırdım çok fazla ileri geri yatırmaya çalıştığım için ancak diğer aksamları, tekerleri falan halen ilk günki gibi ve gayet rahat bir koltuk 24 saat üstünden kalkmasan banamısın demessin tek bir eksiği vardı bana göre oda kafa koyma yeri olmaması uzun süre bilgisayar başında zaman geçiriyorsan bu istek doğuyor haliyle ha bide üstünde uyuması kafa yeri olmadığından biraz sıkıntı veriyor son olarak kesinlikle paranı boşa harcama derim rahatıma düşkün birisiyimdir ve bu koltuk beni baya tatmin etmişti. güzel bir koli içerisinde geliyor kolisi bilem halen sağlam montajıda kolay alyan vidalarla sağlanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: rog maximus

merhaba arkadaşım..

http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-comfort-plus-calisma-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt0241&categoryId=271848 95 tl

bu koltuktan 2006 yılında almıştım 2-3 ay öncesine kadar bundan başka bir sandalye kullanmıyordum desem yeridir öğrenciyim ve çizim işim çok fazla olduğundan 7/24 kullanımda idi ve tahminlerinin ötesinde hayvanca kullandığım için bu zamana kadar dayandı en sonunda alt metal kısmını kırdım çok fazla ileri geri yatırmaya çalıştığım için ancak diğer aksamları, tekerleri falan halen ilk günki gibi ve gayet rahat bir koltuk 24 saat üstünden kalkmasan banamısın demessin tek bir eksiği vardı bana göre oda kafa koyma yeri olmaması uzun süre bilgisayar başında zaman geçiriyorsan bu istek doğuyor haliyle ha bide üstünde uyuması kafa yeri olmadığından biraz sıkıntı veriyor son olarak kesinlikle paranı boşa harcama derim rahatıma düşkün birisiyimdir ve bu koltuk beni baya tatmin etmişti. güzel bir koli içerisinde geliyor kolisi bilem halen sağlam montajıda kolay alyan vidalarla sağlanıyor

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende 3 ay önce İstanbul ElectroWorld den VLT-270 i 165TL ye aldım.
    Kurdum 1 hafta sonra koltuk hafif sağa doğru eğik durmaya başladı.
    1 ay sonra amortisörü tutmamaya başladı.Yani en üst konumda iken yavaş yavaş aşağı doğru inmeye başladı.
    Son olarakda geriye doğru yaslanmalarda çok fena ses çıkmaya başladı,mekanizmadan ses gelmeye başladı.
    Bende direk Ankaradaki fabrikasını aradım şikayetlerimi belirttim.Ücretsiz olarak amortisörü,ve altındaki mekanizmayı komple,kargoyla gönderdiler.Kargo parasıda vermedim.Açıkcası şaşırttı biraz.Müşteri memnuniyeti süper yani.
    Genel olarak tavsiye edermiyim,bu fiyata anca bu olur arkadaşlar.Uzun yıllar kullanayım diyorsanız kıyın paraya alın bir Bürosit yada Goldsit kullanın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.