Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: x'GhosT'x

super slim 12 gb lık ps3 ler şu anda sadece orjinal kullanılabiliyor bilerek alın derim.

ben de almayı düşünüyorum fakat ps3 piyasasına biraz uzak kaldım.Şuan ps3 kullanan kişiler oyunları en ucuz nasıl temin edebiliyor acaba? eskiden olduğu gibi 10-20 tl e oyun bulunuyor mu ?
  • ps3 en uygun nerde fiyatları?
  • AvrupaTVcenter'dan n11.com aracılığı ile aldığım ürün geldi.gayet sağlam paketlenmiş.Bir sıkıntı çıkmadı şu ana kadar.dünden beri oynuyorum.
  • Merhabalar. Bir arkadaşıma haftasonu ps3 ultraslim 500 gb almayı düşünüyoruz. Bimeks te bulduk ürünü. Kafamıza takılan soru acaba ürün paralel ithalat mı yoksa sony garantili mi ? Bilgisi olan var mı acaba ? Teşekkürler.
    http://www.bimeks.com.tr/urun/125447/sony-ps3-500-gb-super-slim-oyun-konsolu.aspx#specs
  • hocam bizim buradaki bimeks mağazasından sormuştum sony resmi eurasia garantili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercorem

quote:

Orijinalden alıntı: karaoglan_61

PS3 12 GB almayı düşünüyorum ama nereden alacağıma karar veremedim. Ürünün fiyatı ve daha da önemlisi aldıktan sonraki destek benim için önemli. Garanti konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorum. Aşağıdaki iki siteden hangisini tavsiye edersiniz.

http://www.syd.com.tr/Sony-Ps3-Super-Slim-12-GB-TURKCE-24-AY-GARANTI,PR-527.html 425tl

http://www.n11.com/sony-ps3-12-gb-ultra-slim-konsol-P11911120 339tl

siz mi yanlış yazdınız yoksa fiyat mı arttı bilmiyorum ama 2.linkteki ürün 399tl

Ben yanlış yazmışım, 399 olacak. Düzelttim mesajı.

• Çok teşekkürler hocam bilgi için. O halde Bimeks'ten alalım ürünü.
  • Maalesef n11 indirimi kaçtı geçmiş olsun bonus kart bulamadık.Akakçeye göre en iyi fiyat 450 , gittigidiyorda 435
  • Yok mu şöyle iyi bir indirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 724.com da axess e indirim vardı. ayrıca hediye çeki de bulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nether1n

Maalesef n11 indirimi kaçtı geçmiş olsun bonus kart bulamadık.Akakçeye göre en iyi fiyat 450 , gittigidiyorda 435

yeniçarşımda 429 a gördüm.

http://www.yenicarsim.com/firsat-detay/sony-playstation-3-12gb-ultra-slim/9124/
  • Merhaba arkadaşlar,ps3 için call of duty black ops2 prestige edition carepackage'dan alıcam nasipse..ve içinde balck ops 2'nin ps3 oyunu var ama bende ps3 yok ve oyunu satmak istiyorum...kolleksiyon ürünü içi alıyorum ve oyunla ilgelenen arkadaşların pm veya alıntılı yazması yeterlidir...oyunu dediğim gibi hiç kullanamam ve direk satışa sunacağım...
  • Electro world'teki fiyatlar fena değil gibi. Yardım edin hele arkadaşlar. Kaç paraya almalıyım bu aleti?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrDissident

Electro world'teki fiyatlar fena değil gibi. Yardım edin hele arkadaşlar. Kaç paraya almalıyım bu aleti?

N11.com da worldbazaar dan 12gb mağaza garantili olarak 407 tl ye aldım (Sony garantisi değil) buna göre düşün sen sony garantili istiyorsan böyle yerlerden alma bimeks electro world gibi yerlerden al olmadı yeniçarsımdan falan al

• quote:

Orijinalden alıntı: pdrfth

Merhabalar,
    Bir süredir araştırıyorum ancak kafa karışmaması elde değil gibi geliyor, hele birde neredeyse 1000 TL ye yakın bir para verecekken.
    Araştırırken hepsisony adlı inrnet sayfasında sanırım eski kasa bir ps3 le karşılaştım. Beyaz ve iki kol ile birlikte 715 TL, eski kasa olmasının dezavantajları ne olabilir? Sizce bu fiyat bu ürün için nasıldır? Bu konudaki önceliğim hesaplı olması ve iki kol olması.
    Versiyon , kırma vs. gibi işlerden anlamıyorum zaten alsamda yapmayacağım. Bu değerlendirmeyi orjinal oyunlar için yapabilirsiniz. Teşekkürler.

Hiç kimsenin bir fikri yok sanırım.
  • arkadaşlar belki bazılarının işine yarar kafanızdaki soruları giderir.250gb euroasia ps3 ü migrostan 440tlye aldım5-6 ay önce.hatta yanında 1 tanede oyun vardı.şimdi size tavsiyem öncelikle size yakın bir migrosa gidip sorun ellerinde hangi model var diye.zannedersem 250lik artık yok.320gb ı 559a çokça satıyordu euroasia.diyelimki siz gittiniz migrosa sordunuz yok dedi.o zaman sizin yapacağınız danışmaya giderek istediğiniz ürünü bulunduğunuz ildeki başka mağazalarda aratmak.bu işi danışma kısmı yapıyor.he ordan da sonuç alamazsanız internette araştırma yapıp öyle alın.

şimdi 12gb ne 120gb ne 500gb ne?arkadaşlar bunun anlamı sizin ps3 e yüklediğiniz ve indirdiğiniz şeylerin sınırını gösterir.siz pc deki gibi oyunları ps3 e kopyalayamazsınız.bu yüzden bana göre 500 gb aramanın pek mantığı yok.sadece pes 2013 oynuyorum 200gb boş alan var bende.
    superslim makina ile öncekiler arasında ne fark var?öncelikle bariz bir incelik var.cdyi elle yerleştiriyorsunuz,öbüründe makinaya koyunca direk kendi içeri alıyor(bu eksisi).superslimde oyun esnasında makinadan çok ses gelmiyormuş ama diğerlerinde çok çok olmasada ses geliyor(rahatsız edici boyutta değil)
    şimdi bu yazıyı muhtemelen ps3 alma arifesinde okuyacaksınız çünkü bende o sıralarda bu konuyu çok takip ediyordum.diyeceğim illa yeni kasa 500gb olunca oyunda bir fark olmuyor.250gb bile bana hayli fazla geliyor 120 gb olsada olurmuş.şunuda unutmamalı iyi oyunlar 80-90 dan başlıyor.500gb ı doldurmak epey maliyetli olur sanırım.

bir diğer önemli hususta şu ps3 kırdırma olayı.bildiğim kadarıyla ps3 kırdırıldığı andan sonra online oyun oynanmıyor.e böyle olunca neye yaradı?ps3 hastaları online oynamadan yapamaz.7/24 arkadaşla yaşamadığımıza göre online ideal olandır.pes2013 ü arkadaşın olmadan ya da online olmadan tek başına oynamak baya sıkıcı olur.online olayı muhteşem.tanımadığınız binlerce adamla maç yapıyosunuz.

yazdıklarımda hata ya da yanlışlık varsa değerli forum arkadaşlarım düzeltebilirler memnun olurum.umarım istediğiniz makinayı istediğiniz fiyata alırsınız.çok özellik kullanmadığınız zaman boşa harcanan hem kendi paranız hem milli servet.selamlar

• ELECTRO WORLD-12GB SLIM-499TL
  • quote:

arkadaşlar belki bazılarının işine yarar kafanızdaki soruları giderir.250gb euroasia ps3 ü migrostan 440tlye aldım5-6 ay önce.hatta yanında 1 tanede oyun vardı.şimdi size tavsiyem öncelikle size yakın bir migrosa gidip sorun ellerinde hangi model var diye.zannedersem 250lik artık yok.320gb ı 559a çokça satıyordu euroasia.diyelimki siz gittiniz migrosa sordunuz yok dedi.o zaman sizin yapacağınız danışmaya giderek istediğiniz ürünü bulunduğunuz ildeki başka mağazalarda aratmak.bu işi danışma kısmı yapıyor.he ordan da sonuç alamazsanız internette araştırma yapıp öyle alın.

şimdi 12gb ne 120gb ne 500gb ne?arkadaşlar bunun anlamı sizin ps3 e yüklediğiniz ve indirdiğiniz şeylerin sınırını gösterir.siz pc deki gibi oyunları ps3 e kopyalayamazsınız.bu yüzden bana göre 500 gb aramanın pek mantığı yok.sadece pes 2013 oynuyorum 200gb boş alan var bende.
    superslim makina ile öncekiler arasında ne fark var?öncelikle bariz bir incelik var.cdyi elle yerleştiriyorsunuz,öbüründe makinaya koyunca direk kendi içeri alıyor(bu eksisi).superslimde oyun esnasında makinadan çok ses gelmiyormuş ama diğerlerinde çok çok olmasada ses geliyor(rahatsız edici boyutta değil)
    şimdi bu yazıyı muhtemelen ps3 alma arifesinde okuyacaksınız çünkü bende o sıralarda bu konuyu çok takip ediyordum.diyeceğim illa yeni kasa 500gb olunca oyunda bir fark olmuyor.250gb bile bana hayli fazla geliyor 120 gb olsada olurmuş.şunuda unutmamalı iyi oyunlar 80-90 dan başlıyor.500gb ı doldurmak epey maliyetli olur sanırım.

bir diğer önemli hususta şu ps3 kırdırma olayı.bildiğim kadarıyla ps3 kırdırıldığı andan sonra online oyun oynanmıyor.e böyle olunca neye yaradı?ps3 hastaları online oynamadan yapamaz.7/24 arkadaşla yaşamadığımıza göre online ideal olandır.pes2013 ü arkadaşın olmadan ya da online olmadan tek başına oynamak baya sıkıcı olur.online olayı muhteşem.tanımadığınız binlerce adamla maç yapıyosunuz.

yazdıklarımda hata ya da yanlışlık varsa değerli forum arkadaşlarım düzeltebilirler memnun olurum.umarım istediğiniz makinayı istediğiniz fiyata alırsınız.çok özellik kullanmadığınız zaman boşa harcanan hem kendi paranız hem milli servet.selamlar

hocam sadece pes oynuyor ve başka oyun oynamayı düşünmüyorsa elbette 12gb alsın fakat başka oyunlarıda oynamayı planlıyorsa oyunlarin hepsi kutulu olsada sıkıntı çeker hafıza konusunda.. Ben hem kutulu oyun hemde psnetwork'ten oyun satın alıyorum şuan bana 320 gb yeterli gelmiyor.. Ama şöyle de bişey var her ne kadar ben sadece kutulu oyun oynarım dense de psn'de olan indirimlerden sonra dijital oyunlar daha makul geliyor.. O yüzden en az sizinki gibi 250gb olmalı diye düşünüyorum ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: owermars

quote:

arkadaşlar belki bazılarının işine yarar kafanızdaki soruları giderir.250gb euroasia ps3 ü migrostan 440tlye aldım5-6 ay önce.hatta yanında 1 tanede oyun vardı.şimdi size tavsiyem öncelikle size yakın bir migrosa gidip sorun ellerinde hangi model var diye.zannedersem 250lik artık yok.320gb ı 559a çokça satıyordu euroasia.diyelimki siz gittiniz migrosa sordunuz yok dedi.o zaman sizin yapacağınız danışmaya giderek istediğiniz ürünü bulunduğunuz ildeki başka mağazalarda aratmak.bu işi danışma kısmı yapıyor.he ordan da sonuç alamazsanız internette araştırma yapıp öyle alın.

hocam sadece pes oynuyor ve başka oyun oynamayı düşünmüyorsa elbette 12gb alsın fakat başka oyunlarıda oynamayı planlıyorsa oyunlarin hepsi kutulu olsada sıkıntı çeker hafıza konusunda.. Ben hem kutulu oyun hemde psnetwork'ten oyun satın alıyorum şuan bana 320 gb yeterli gelmiyor.. Ama şöyle de bişey var her ne kadar ben sadece kutulu oyun oynarım dense de psn'de olan indirimlerden sonra dijital oyunlar daha makul geliyor.. O yüzden en az sizinki gibi 250gb olmalı diye düşünüyorum ben

uyardığınız için teşekkürler psn i unutmuştum ben:)doğru psn olursa 500de yetmeyebilir

• psn den oyun indirmek bana akla yatkın gelmiyor ucuz tamam ama kutulu oyunu bitirdikten sonra 2.el olarak satabilirsin .
  • 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.