Şimdi Ara

♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ 14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆 (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.438
Cevap
89
Favori
1.242.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IGN

Gelelim real'e, 6-1 olmasına rağmen realin futbolunu hiç beğenmedim organize atak 0, şu anki haliyle barcelona dortmund bayern münih gibi takımların oynadığı futbolun f'sine yaklaşamaz, üst düzey müthiş oyuncuları başta ronaldo götürüyor takımı. Realliler belki bana kızacak ama La Liga'da şampiyon olmaları imkansız bu sene.

Sonunda birisi adam gibi yorum yapmış nihayet.

Real futbol oynamadan, bireysel becerilerle kazandı desek yeridir. Eğer ki bu futbola bakıpta vay ne takımız 6 tane salladık diye sevinen varsa ilerde üzülür benden söylemesi.

Real geçen seneki Real'den çok uzak. Bir an önce toparlanmazlarsa doğacak sonuçlar vahim olabilir.

Ve öyle görünüyor ki Bale yılın fiyaskosu olarak tarihe adını yazdıracak. Böyle bir defansı ve kaleyi şutla geçemedi, hızla geçemedi, çalımla geçemedi. Eee Bale zaten böyle bir futbolcu değil miydi? Bekleyelim ve görelim bakalım ne olacak. Umarım ben yanılıyorumdur da verilen o paranın boşa gitmediğine hepimiz şahit oluruz.

Tüm Real Madrid taraftarı arkadaşları (gerçek Real Madrid'lileri, Fener Madrid ve Beşik Madrid'lileri değil ) tebrik ederim. Bol gollü bir galibiyet aldılar.

• Uğur melekenin yorumu o

• Hala madridi yukledim telefonuma haaallallalala maddrriiiddddddd halalalalala maddrriidddd

• Mesut'un yoklugunda Ronaldo resmen dinden imandan çıkmış...

6 üstü 1 maç realliler sizde abartmayın
    Daha 5 maçınız var
  • 6-1
  • İlk yarı 3 falan olabilseydi keske, Ulen bir forman olsaydida bugün giyebilseydim keşke

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız Bale ve İllaramendi sezon başı antremanlarına çıkmadılarki en önemli antremanlardır.İllaramendi sakaklanmıştı Bale olayıda malum.Ancelotti söylüyor zaten fizik olarak çok geride diye.tottenhamdaki hayvan baleyle alakası yok şuanki balenin.

Şunuda söyliyim evet Ronaldo ve Messi haricinde hiç bir oyuncu 70in üstünde etmez illaramendi ve baleye verilen paralar fazla.Bale Ronaldoyu örnek alıp kendini geliştiremezse işi zor.hele ters ayak ters kanada pek alışamamış yapabilecekleri sınırlı.Ama yinede 3-4 seneye götzeyle beraber en iyisi olacagını düşünüyorum.

Yazın yaptığımız transfer politikasını eleştirmeye başlarsak 1 sayfa yazı dolar sonuçlarını görüyoruz zaten.6 tane atmamıza rağmen takım rezalet.isco her maç atıyor attırıyorda mesutun yaptığı katkıyı efekti presi yapamıyor net gözüküyor.Ancelotti oyunculardan max verim alamıyor.Mesela bunu basketboldan örnek vericek olursak ergin ataman çok iyi yapar.aynı şekilde futboldan mourinho.

Bu arada Di mariada çok iyi eskiye dönüş sinyalleri vermiş gibi.Bale ve Ronaldoyla beraber oynarsa çok daha iyi performans verir.

• quote:

Gelelim real'e, 6-1 olmasına rağmen realin futbolunu hiç beğenmedim organize atak 0, şu anki haliyle barcelona dortmund bayern münih gibi takımların oynadığı futbolun f'sine yaklaşamaz, üst düzey müthiş oyuncuları başta ronaldo götürüyor takımı. Realliler belki bana kızacak ama La Liga'da şampiyon olmaları imkansız bu sene.

Konudaki en mantıklı yorum, yanlış anlaşılmasın 6 yedik diye değil normalde de buralarda gezerim önceki sayfalarda yazılarımı görürsünüz, ben de Madrid'i destekliyen biriyim fakat Real acilen toparlanmalı, GS galibiyeti özgüven verecektir, ancak bence sorun Ancelotti'de, Galatasaray bile Real gibi bir takıma 30 dakika top oynatmıyorsa Barca, Dortmund, Münih gibi takımlar ne top gösterir ne de affederler bizim gibi, adamlar acımıyorlar o pozisyonlarda, dünkü maç çok farklı skorla da bitebilirdi ama yine de çok farklı bi skorla bitti ciddiyim ama ilk yarıyı izleyen ikinci yarı 5 yiyeceğimizi söylemezdi, enteresan bi maç oldu...

• maçta kadroları gördükten sonra zaten madridin kazanamama ihtimali yoktu bana göre. maçtan önce kime desek anlatamadık. karşındaki madrid ne kadar kötü durumda bile olsa antalyaya karşı oynar gibi olmaz dedik anlatamadık. bizim arkadaş o kadar kendine güvenden sonra maçı tamamlayamadı bile. bu skor bu gibi çok havalanmış kendini dev aynasında gören gs taraftarları için iyi oldu bence. biraz ayakları yere bassın artık.
    haftasonu için konuşursak da biz favoriyiz ama o maç farklı olur. gs terimden ayarı yiyip aşırı motive çıkacaktır ama bu onlar için iyi olur kötü mü maçta göreceğiz. aşırı dikkat de bazen sorun oluşturabilir. bunu dengeleyebilir ve sakin kalırlarsa çekişmeli güzel bir maç olur. yoksa özellikle erken bir gol bulursak o moral bozukluğu maçı direkt bize getirir.
  • bale konusunda da hemen atıp tutmak yanlış. daha hazır değil. zamanla performansı yükselir. o kadar etmediğini biliyoruz ama sırf verilen ücret nedeniyle de yerin dibine sokmanın anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnuviel37 -- 18 Eylül 2013; 12:32:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ZoRRo-

kesinlikle gs oynadığı futbolla bu skoru haketmedi. ilk yarı resmen sahadan sildi madrid i gs farka gider derken. futbolun perileri gs aleyhine çalıştı. vurdukları top gol oldu.

Fenerbahçeli bir taraftar olarak bu yorumunuzu görmek beni sevindirdi.
    32. dakikaya kadar bende size katılıyorum ama 2. goldeki hata ve 46. dakikadaki Burak'ın net pozisyonu harcaması işte bahsettiğiniz gibi durumu değiştirdi.
    Vurdukları topun gol olmasının nedeni motivasyonun bozulması ve vurmalarına imkan vermemiz oldu.

Dün gece bir karar almıştım, bundan sonra avrupa kupalarında Galatasarayım harici bir takımı desteklemeyecektim ama sizin gibi düşünenleri gördükçe en azından milliyetçilik mi dersiniz, milli değerlerin mi yüceltilmesi dersiniz, hala umudum var.

Dün gece benim için miattı, 2000 yılı UEFA kupasında fenerli arkadaşım yanımda Arsenal forması giyerek maçı izlediğinde bile kanıma o kadar dokunmamıştı ama çevremdeki Fenerli ve Beşiktaşlı taraftarların dün geceki hezimetten sonra takındıkları tavır, attıkları mesajlar, vs. artık midemi bulandırdı.

Objektif olarak bakarsak Galatasaray taraftarı da yapmıyor mu ? Onlar da yapıyor. Onları da görüyorum ama ben kendimden mesulum. Bugüne kadar Galatasaray dışında da Türk takımlarımızı avrupa kupası maçlarında sonuna kadar destekledim, ama dün gece bende de o şevk kalmadı artık.

Bazılarının "çok taa tıınnn" dediklerini duyar gibiyim, onlara da saygı duyarım, o zaman herkes bildiği yolda ilerlesin, ne diyeyim...

• Galatasaray çözmesi gereken en önemli sorun defans chedjou dany ebue devamlı kademe hatası yapıyor. Adamlar bide bosuna kontenjanı dolduruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blade dixon -- 18 Eylül 2013; 13:34:24 >
  • srbyoztrk kullanıcısına yanıt
    bir beşiktaşlı (ve madridli ve juveli) olarak size saygı duyuyorum.
    kendimden örnek verecek olursam uefa kupasını aldığınızda tüm arkadaşlarla tam destek vermiş ve sevinmiştik ancak yıllar geçtikçe çevremdeki gs taraftarlarının tavırları olsun, futbolcular ve idarecilerin tavırları olsun, bir çok neden bir araya geldi ve bu sezon başlamadan çok önce bu sene avrupada kesinlikle gs ve ts yi (ts de benzer sebeplerle) desteklemeyeceğimi arkadaşlarıma net bir şekilde söyledim. herkesi bir tutamayız ancak yaşadıklarım beni buna mecbur etti. yine de gs yi desteklemesem bile ki ayrıca madrid taraftarıyım çok uzun zamandır, dün en çok tartıştığım gs li arkadaşımla birlikte izledik ve gollerde sevinç hareketi falan da yapmadım. ben bunda değilim. tek arzum bazı taraftarların rakiplerini küçümseme gafletinden çıkması (ki her takım içinde var bunlar) ve rekabet olsa bile kışkırtıcı hareketlerden uzak durup işi düşmanlık boyutuna getirmemesi.
    dünkü maça bakarsak maç öncesi arkadaşlarımı ikaz ettiğim gibi gs rakibinin gücünü bilerek ona göre bir diziliş ve taktikle oynasa idi puan şansı olurdu ama bu oyuncu seçimi ve taktikle imkansızdı. 30 dk lık futbolu zaten kimse 90 dk sürdüremez. hele türk takımları için daha da imkansız. oyuncularımız genel olarak hiç fit değiller.
    ileriki maçlara bakarsak eğer oyununuzu düzeltir ve doğru seçimler yaparsanız dünkü juventusu geçebilirsiniz. gerçi onlar da boş durmayacaktır ama başarılabilir.
    sonraki maçlarda başarılar dilerim her ne kadar maçta desteklemeyecek olsam da.

• ♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛  14. ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU 🏆

Reis giderken topu da aldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: We are Oscar Mike

Türk takımları hep böyle. Sistemsiz oynuyoruz sonra uğraş dur. Takımda kanat yok yahu

yani iş yine gökmen abinin dediğine geldi o zaman, orta var kanat yok, kanat var orta yok...
  • quote:

Diğer takımları izlemeden bu yorumu yaptıysan vay haline; izleyip de yaptıysan vay oğlu vay haline.
  • quote:

Kusura bakma ama tamamen ezbere yapılmış bi yorum bu.

Bayern'de Pep sistemi değiştirdi ve şuan geçen seneki hallerinden eser yok.

Barça daha geçen hafta zor kurtardı paçayı 3 dk uzatma verildi 90+4 te galibiyet golünü attılar. Ayrıca geçen 2 senede de gördük ki Messi'siz Barça, Ronaldo'suz Real'den daha etkisiz bi takım.

Bi Dortmund çizgisini bozmadı.

Bale'e balon diyenler adam yaz boyu antremansız geldi ve daha 2. Maçı bi 60 dakika oynadı bide 30 konuşmak için çok erken ayrıca Tottenham'da kendini yeterince kanıtlamış biri Balon diyen adamla futbol konuşulmaz.

• orhan gazi demirci: galatasarayın savunulacak bi yanı yok
    şampiyonlar ligine katılıyorum diye göğsün kabara kabara gez, fener katılamayınca parasını cebe indir, beşiktaş DEPLASMAN'da STANDART bi kadrosuyla farklı mağlup olunca geçmediğin dalgayı bırakma, fener beşiktaş avrupaya gidemedi diye dalga geç... eee ne olacaktı millet konuşmayacak mı. avrupanın hiç bir kulübü ş. liginde oynadığında milli takım gözüyle bakılmaz. ben de benim takımım avrupada yenilince saygı duymayan takıma saygı duymam. elin oğlu gözünün yaşına bakmaz böyle
    18.09.2013 13:47 - 28 kişi beğendi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid
    Bale'e balon diyenler adam yaz boyu antremansız geldi ve daha 2. Maçı bi 60 dakika oynadı bide 30 konuşmak için çok erken ayrıca Tottenham'da kendini yeterince kanıtlamış biri Balon diyen adamla futbol konuşulmaz.

Bu yorumu alıntılayalım, sezon sonu lazım olacak.

Bu golü 94'te attılar lafı da moda oldu ya.

Barça maçını baştan sona dakika tutarak izle bakalım, duruşlar ve gol sevinçlerini çıkarınca galibiyet golü kaçıncı dakikada geliyor hesapla sonra bizimle de paylaşırsın.

Ben sana golleri özet geçivereyim istersen,

FCB: 1 - SEV: 0 Gol Dakikası= 35:13 Oyun Başlama Saati= 36:13 Gol Sevinci= 60 saniye

FCB: 2 - SEV: 0 Gol Dakikası= 74:46 Oyun Başlama Saati= 75:41 Gol Sevinci= 55 saniye

FCB: 2 - SEV: 1 Gol Dakikası= 79:23 Oyun Başlama Saati= 79:50 Gol Sevinci= 27 saniye

FCB: 2 - SEV: 2 Gol Dakikası= 89:45 Oyun Başlama Saati= 90:55 Gol Sevinci= 70 saniye

FCB: 3 - SEV: 2 Gol Dakikası= 93:08 Oyun Başlama Saati= 94:51 Gol Sevinci= 103 saniye (Kenarda yaşanan tartışmalar ve hakem müdahalesi dahil)

Gol ne zaman atılmış 93 dk +8 saniye sonra, FIFA uzatmalar bittiği anda şırak diye maçın bitirileceğiyle alakalı bir kural yayınladıysa bilemem. Benim bildiğim ataklar zaman dolsa bile kesilmez, atak biter sonra düdük çalınır. Korner, taç falan kullandırmaz hakem anlarım da atağın kesildiğine hiç şahit olmadım. Derdin o son 8 saniye ise onu da 70 saniye gole sevinen Sevilla'lıların hesabına yazmak lazım.

Buradan maçın tamamını tekrar izleyebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.