Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (651. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.154
Cevap
275
Favori
3.119.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sgt.Gaz

Bugün yayın akışını yani rehberi göremiyorum. Normalde hangi programlar olduğunu gösterirdi ya orası boş. Guide a bastığımda olay bilgisi yok diyor. Herkeste öyle mi yoksa sadece bende mi öyle?

Izmirde epg de problem yok.Bolgesel olabilir.
  • İstanbul'dada EPG bilgisi yok.
  • İzmir bornova da teledünya da problem mi var? yayın yok şu a bende ktv de izliyoruz anca
  • arkadaşlar normal uydu alıcı ile teledünyayı aynı anda kullanabiliyoruz değil mi... bir de turksatin verdiği uydu alıcılar normal scartla mı bağlanıyor yoksa hdmi kablo veriyorlar mı...
  • Acıbadem / İstanbul EPG/İNFO sorunu devam ediyor arkadaşlar.
  • Mecidiyekoy'de de dunden (1 Mayis) beri EPG yok :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoXyBuLL -- 2 Mayıs 2012; 1:04:46 >
  • EPG ne demek dostlar..?
  • Istanbul fenerbahce EPG buradada yok
  • merhaba;

istanbul bahçeşehir'de de EPG yok genel bir sorun sanırım.Arıza kaydı bırakan var mı , bilgisi olan?
  • arkadaşlar...teledünya şebekesini şimdi cihaz ve tv üzerinden kontrol yaptım ve bizim epg sisteminin çalışmaya devam ettiğini gördüm...mekan:mavişehir-karşıyaka-izmir...bilgilerinize sunarım...hayırlı günler...
  • FX bu gece 18. kanala geçiyor. Böylelikle büyük ihtimalle kanal sırası şu şekilde olacak:

15 - Fox Crime HD
    16 - Fox Crime
    17 - FX HD
    18 - FX
  • quote:

Orijinalden alıntı: ducklingz

FX bu gece 18. kanala geçiyor. Böylelikle büyük ihtimalle kanal sırası şu şekilde olacak:

15 - Fox Crime HD
    16 - Fox Crime
    17 - FX HD
    18 - FX

kardeş turksatın sitesinde baktım da şimdi yazdığın kanallar görünmüyor listede, sadece fx var... bu yazdığın kanallar temel pakete eklenecek kanallar falan mı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

quote:

FX bu gece 18. kanala geçiyor. Böylelikle büyük ihtimalle kanal sırası şu şekilde olacak:

15 - Fox Crime HD
    16 - Fox Crime
    17 - FX HD
    18 - FX

kardeş turksatın sitesinde baktım da şimdi yazdığın kanallar görünmüyor listede, sadece fx var... bu yazdığın kanallar temel pakete eklenecek kanallar falan mı...

Üst pakete eklenecek kanallar.
  • peki kesin mi ekleneceği...
  • quote:

15 - Fox Crime HD
    16 - Fox Crime
    17 - FX HD
    18 - FX

9 FX HD
    10 FOXCRIME HD
    11 FOX SPORTS HD
    HD'ler peşpeşe geliyor Teledünya'da.

18 FX
    19 FOX Life
    20 Fox Crime

Fox Sports SD muhtemelen spor kanallarının oraya gider..
  • Merhaba arkadaşlar,

Teledünya ya RTL HD , PRO7 HD ,RTL Crime veya SAT HD (en azından SD de olabilir) gibi yayınlar gelir mi? Türksat da çalişan arkadaşları olan cevaplarsa sevinirim.

Saygılar,
    coldasice73
  • McMannes
    ben hdmı ıle bağladım.scartta da uygun.yanlış hatırlamıyorsam hdmı kablo yoktu..
  • gelsın artık şu kanallar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brave34 -- 2 Mayıs 2012; 14:50:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwalist

quote:

15 - Fox Crime HD
    16 - Fox Crime
    17 - FX HD
    18 - FX

9 FX HD
    10 FOXCRIME HD
    11 FOX SPORTS HD
    HD'ler peşpeşe geliyor Teledünya'da.

18 FX
    19 FOX Life
    20 Fox Crime

Fox Sports SD muhtemelen spor kanallarının oraya gider..

Size 2 sorum olacak.Kitchen 24 diye yemek temali kanal sanirim Flemenkce yayin yapiyor.Turkce dublaj ya da altyazi secimi olur mu?Bir de hic brava hd ya da mezzo gibi klasik muzik kanali veya I-concert gibi hd konser kanali ihtimali yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir June8

Size 2 sorum olacak.Kitchen 24 diye yemek temali kanal sanirim Flemenkce yayin yapiyor.Turkce dublaj ya da altyazi secimi olur mu?Bir de hic brava hd ya da mezzo gibi klasik muzik kanali veya I-concert gibi hd konser kanali ihtimali yok mu?

Türkçe dublaj ya da altyazı seçeneği olacaktır mutlaka.

(Yazılarımda kelime reklamı istemiyorum yahu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwalist -- 2 Mayıs 2012; 16:55:01 >
  • 
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.