Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.540
Cevap
354
Favori
1.677.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hepimiz için Store’da görünen tarihler geçerli haliyle. :/

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • adaq kullanıcısına yanıt

Aynen hocam. Apple ın da bu işe bir çözüm bulması lazım, kısa da olsa 4k video çekebilmeli 128GB lar ile. 16000 para veriyorsun ama 1000 lira farkla 4k çekimi deneyimleyemiyorsun. Eğer kapasite dışında donanımsal bir farklılık yoksa update ile bu özellik mutlaka kazandırılmalı. 2 dk da olsa çekmeli.

• MustafaOzcelik M kullanıcısına yanıt

Battı balık yan gider artık ben siparişimi unutmaya bile başladım.

Çiziksiz sorunsuz şekilde gelsin de ne zaman gelirse gelsin.

• APOLL0 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam ancak ProRes formatı videoyu en az düzeyde sıkıştırdığı için boyutları kısa sürelerde bile çok büyük olabiliyor. 128 GB’larda kısa sürede kapasite problemi yaşanmaya sebebiyet verebilir. Diğer multimedya ve application alanlarını da düşünürsek.

Eğer devamlı ve uzun süreli ProRes kayıtlar almayı düşünen varsa 256 GB da bir süre sonra yetmeyebilir. (Yedekleme ve iCloud desteği alınmayacaksa). En ideali 512 veya 1 TB.

Ama ben daha kısa süreli, daha seyrek ya da sürekli harici yedekleme desteği ile ProRes videolar çekeceğim derseniz 256 GB yeterli olur.

128 GB’ları sadece 1080p kurtarırdı hocam. Yani Apple tarafından doğru bir kısıtlama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adaq -- 27 Ekim 2021; 1:0:11 >
  • igokkaya20 İ kullanıcısına yanıt

esr deri kılfıtan memnunmusunuz? sizce sierra ile sizin renk yakışır mı deri kılıf istiyorum ama bir türlü karar veremedim ne alsam  

• the_hornet kullanıcısına yanıt
    Siz hangi modeli aldınız. Bende 6s+ kullanıcısıyım. Pro ve pro max arasında kaldım. Esasen pro max istiyorum ama rahat edebilir miyim kestiremiyorum

• Rengini beğendiğim için grafit aldım ama üstüne kılıf geleceği için sanırım telefonun rengi bir şey ifade etmeyecek. Grafit kullananlar nasıl bir kılıf kullanıyor? Kendini çok belli etmeyen şeffaf kılıflar vb. var mı? Ya da siz ne önerirsiniz?

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt

256 Pro aldım. max 6s+ kadar büyük ve gereksiz ağır geldi(kişisel düşüncem)

• Sirbeyin kullanıcısına yanıt

aynı durumdayım 4 kasım olarak beklemedeyim perşembe günü güncelleyecekler tahminim

• gopgop kullanıcısına yanıt
    Çok memnunum. Beklentimin üstünde. Ama Sierra ile yakışırmı görmeden birşeysöylemek zor.

• 25 ekimde aldigim turkcell dijita pasaj siparisim bugun dagitimda geliyor umarim bir kusuru cikmaz da ugrasmam
    İphone 13 pro max 512 gb sierra blue ile araniza katılmis olurum. Bir tane de appledan siparisim vardi 23 kasim onu da cihazda problem gormezsem iptal edecegim kac gune yansıyor iade bilen var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pixel 6 pro ya arkadaki herhangibi birşeyi silme özelliği koymuşlar beğendim.apple neden böyle işler yapmıyor.

• FurkanCoban F kullanıcısına yanıt

HB bazen böyle çılgınlıklar yapıyor S20 Ultra'da da ilk çıktığında çok kısa bir süre her yerden 1000 TL ucuza birde AKG Bluetooth kulaklık hediyesi verdi siparişi verdim 3 gün sonra elimdeydi. İade ürünü filan değildi tamamen sıfır cihazdı. Sebebini sorduğumda ülkeye giriş fiyatıyla satış yaparak kampanya yaptık dediler bende kurcalamadım.

• aliexpress.com
    99.6TRY 35% OFF|Baseus 2021 telefon kılıfı için iPhone 13 şeffaf telefon kılıfı için iPhone 13 Pro Max Ultra ince geri telefon kapak lens koruma|Phone Case & Covers| - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1005003188248950.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7a8120a0ko6r2L&algo_pvid=05a164d5-b3f5-4d6d-8f76-6443278e7b0c&algo_exp_id=05a164d5-b3f5-4d6d-8f76-6443278e7b0c-8&pdp_ext_f=%7B%22sku_id%22%3A%2212000024571703206%22%7D

Bu kılıf nasıl sizce? Çok mu kaba duruyor?

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

Çok haklısınız.Aslın da bizim ülkemiz de markaya da güvenmeyin.Ben 5s aldığımda,içinde hava durumu için kayıtlı yer,telefon numaraları vardı.Ama başka sorun yoktu.Değşim istemedim.O gün bugündür kullanıyorum 5s :)) Fakat iade konusun da Apple on numara.

• thelordof kullanıcısına yanıt

evet ertesi gün kargoya verildi bugün elimde inşallah aras kargo kodu az önce geldi telefonuma:) Konum:Ankara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icagan -- 27 Ekim 2021; 10:50:4 >
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt

Aynen

• gopgop kullanıcısına yanıt

Sierra güzel bir renk ama kılıf ??? Bence yakışan şeffaf kılıf, a bir de soluk pembe :)) Ben de sierra aldım ama halen değiştirsem mi diye düşünüyorum. 

• SirCourage kullanıcısına yanıt
    Hangi cihazdan geçiş yaptınız?

• Bağdat caddesine giden var mı bugün. Sierra pro 256 GB arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.