Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (999. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

anladım hocam, bende de hali hazırda bluetooth ve kablolu kullanım özelliğine sahip bir kulaklık var. yalnız şöyle bir durum oluyor, kulaklığı kablo ile monitörün 3.5 mm giriş kısmına takınca kontrolcüye bağladığımdan daha fazla ses alıyorum. sizde de böyle bir durum var mı? kontrolcüde %30-40 civarı daha az ses aldığımı düşünüyorum.

eğer bu her kulaklık için geçerli ise wriless özelliğine sahip bir kulaklık almayı düşünüyorum. çünkü her zaman monitöre yakın oturmuyorum.

• Inferioress kullanıcısına yanıt

hocam playstore da cep için faturalı hat kullananlarda faydalanabiliyormu yoksa sadece tt ev interneti kullananlarmı?

• mrtilhano333 kullanıcısına yanıt

Ben internet kullanıcısıyım hocam, cep için oluyor mu bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gamepass avantajlar menüsünden 3 aylık discord nitro ücretsiz alabiliyorsunuz.Aktif ettikten sonra discord'da faturalandırma ayarları başlığı altındaki hediye envanterine geliyorsunuz ve 3 aylık youtube premium kodu veriyor onuda ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

• Red Dead Redemption oyununu PS3 kullanırken oynamıştım, çok sevdiğim bir oyundu. İndirimdeyken alayım dedim. Oyun Series S te Remastered gibi geldi :) Çözünürlük çok fark ettiriyor. haber veren arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikoli88 -- 27 Ekim 2021; 11:9:14 >
  • mikoli88 kullanıcısına yanıt
    Series S aldığımda ilk oynadığım oyunlardan, bende çok şaşırmıştım. Oyun 2K 30 FPS çalışıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ysnx17 Y kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkürler hocam.

Xbox-One zamanı, Patch almıştı. O yüzden 2K/30 değerinde çalışıyor. Aynı şekilde, Fallout New Vegas'da Patch aldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibari ile canavar series s hayırlısı ile eve ulaşmış işten çıkınca akşam kavuşacağım..:)

PC de psychonauts 2 oynuyodum yarım kalmıştı muhtemelen ilk onu indirip bitirene kadar oynayacağım

• Series S te 2K/30-60 fps oyunlar çok iyi görünüyor. 4K TV sahibiyim. Umarım eski oyunlar da yüksek çözünürlük ve fps destekleri alır.

hocam bende de 4k tv var, giriş seviyesi ekran yenileme hızı 50/60 hz. görüntü çamurlaşıyor diye bir kaç yerde okumuştum, siz öyle bir durum yaşadınız mı hiç ?

• Arkadaşlar, rdr almayı düşündüm de live goldum yok 1-2 günlük live gold denemesi falan yok mu xboxta yeni hesap falan açsam?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • halimyok H kullanıcısına yanıt

Samsung 55nu8000 kullanıyorum. Bu tvnin yenileme hızı iyi sanırım oldukça net bir görüntü alıyorum ben.

• blackprague kullanıcısına yanıt

Biraz uğraştırır ama bunu alıp bununla alabilirsiniz. Yeni hesap açıp ya da kendi hesabınızdan VPN ile USA'ya bağlanıp KEY'i aktif edebilirsiniz.

https://www.eneba.com/xbox-xbox-live-gold-2-days-trial-xbox-live-key-united-states

• Shrikeen kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam uğraşamam bu kadar :) bir bakayım kendim

• arkadaşlar şu an series s de fifa 22 ve nba 2k22 sabit kaç fps de oynanıyor?

• mrtilhano333 kullanıcısına yanıt

2 oyunda 1080p 60 FPS

NBA 2k22 de ayrıca ray tracing var....,.

• Arkadaslar selam. Series s cihaz aldim yalniz elimde james donkey 712 headset var yalnız girisi usb ve gördüğüm kadarıyla xboxlarda usb kulaklik kullanamiyoruz. Var midir bir yöntemi bilen var mi ?

• Oakles kullanıcısına yanıt

Usb to 3.5mm Jack ceviriciler var. Verimi bozar mı ya da performansı nasıl olur bilmiyorum.

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Afganistan'dan ugandayami ne geçtik sonra işe başladık kaldı devam edemedim neguzel ekibide kurmuştum içerde . Biraz tek düze gibi ama çok keyifli oyun 2015 yapımı oyunun bu fpste bu grafik akıcılık ta olması çok iyi

• 
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.