Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (7009. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 70077008700970107011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla hocam dediğin gibi kimse durdurulamıyor . Adam 50 60 mt top sürüyor.

Ne güzel aydır oyunda geçen sene iş yapmayan fodderden öte geçmeyen Fabinho , Casemiro , gibi yavaş kalıplı cdm defans oyuncuları ile oynamaya başlamıştık gayette güzel iş yapıyorlardı .. Şimdi o da bitti gibi yine ...

• The BlackMamba 24 kullanıcısına yanıt

Di Natale efsane duruyor hocam.

• IDwasHERE kullanıcısına yanıt

Bu akşam bizim saat ile 20 de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak2658 B kullanıcısına yanıt

Ben dün eleme oynayıp geçtim herhangi bariz değişiklik göremedim.

Bu akşam. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

Bu akşam saat 20.00'da.

• Oyun bakımda mı şu an online rivalsa girilmiyor da?

• Oyun yine oynanmayacak haline geri dönmüş.Arkadaş zaten bu tarz bir oyun oynamak istesem açar volta oynarım , oyunun şu halinin gerçekle hiçbir alakası yok.Pes saçmalamasaydı hiç uğraşmazdım bu oyunla.

• Elite division a dün yükselme maçıydı, abuk subuk hatalar hat safhaya çıktı. Deli etti dün akşam tabii sonra 3 maç üst üste mağlubiyet. Kaldı şimdi 4 maç elite division için. Bakalım umarım yarın ödüllerden önce yaparız.

• DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Ben de bi değişiklik hissetmedim. Ps4 de oynuyorum. Acaba 5'de mi büyük farklılık oldu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • haritaci41 kullanıcısına yanıt

Bende brezilyalilarla cok mutluydum. Simdi casemiro ve fabinho adeta araba lazim. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• En ucuz ve wlde çok iş yapacak diyebileceğiniz kadro hangisi?

elimde kırmızı foden var ama çöp. raphinha var o iyi bayağı. onun dışında coins var ama kadroyu satıp hepsini inform yatırımlarına ayırdım. satılamazlarla yaptığım dandik kadroyla yine wlye kalmayı başardım, bu sene kalmak o kadar zor değil.

max 100klık bir kadro önerisi olan varsa dinlerim, bpl kurayım dedim hiç keyif vermedi.

• MidCruyff kullanıcısına yanıt

Bir ben yedder ve icinde kounde olan bir takim olsun yeterli. Fransizlar dan bir kadro kurabilirsiniz. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Olay sanırım Server ile ilgiliydi Server bakımından sonra bir maç yaptım normal geldi, maç 1 1 bitti dengeli bir maçtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 27 Ekim 2021; 12:39:37 >
  • Bende dün rivals oynadım ps5 de bende çok büyük değişiklik görmedim.

• Benim platform PS5. Bugun biraz daha dikkatli bakacağım.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaslar, bu fifa 21, 87 lik modric in grafigi. aralik 4 te sanirim icon sbc ler gelmis ve kasim basinda 16k olan fiyat 30k ya cikmis.

bende 2m coin var suanda ve bunu degerlendirmek icin simdi 86 ve 87 lik kartlari toplamaya baslayacagim. fazla zaman harcamadan 1 ay icerisinde sanirim garanti kazanc en iyi bu sekilde yapilir?

• karakoyunn kullanıcısına yanıt

Hangi kartı alırsan al artacaktır hocam, şu anda baya düşük fooderların tümü.

• Zaten alisamamistim şimdi hic oynayamiyorum, aksam elemelere girdim gecemedim
    Werner gibi adamlar tutulmuyor, kosa kosa adam gecme geri gelmis.
    5m vardi 3m u sattim kalan 2m u da satıp bırakacağım en erken bıraktığım fifa, her yil toty e kadar oynanirdim en azından.

• 24 saat geçmesine rağmen prime ödüllerimi alamadım , talep edildi yazıyor ama bana gelen bir şey yok hala.Nasıl çözeceğimi bilen veya aynı sorunu yaşayan var mı acaba ?

• 
Sayfa: önceki 70077008700970107011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.