Şimdi Ara

MacBook crack'li uygulama kurmak nasil oluyor, zararli midir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
5
Favori
86.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de fiyat bu görünüyor.
  • Arkadaşlar merhaba, bana photoshop lazım verilen siteleri inceledim ancak indirmeler maalesef yarım kaldı hep. Bana yardımcı olabilecek var mıdır? macbook air 2017 kullanıyorum.
  • Crackli uygulama linki paylaşmak yasak bildiğim kadarıyla. Yukarıda belirtilen siteler yeter
  • Link paylaşmak yasak ama macOS'da crackli kullanmak Windows gibi bir sorun oluşturmaz
  • Peki eski versiyon bir mac sürümünde kullanılan crackler yenilerinde de kullanılabilir mi ?

Bendeki sürüm şu anda 10.15.1

Ve rica etsem bu sitelerin adreslerini özelden almam mümkün mü
  • biraz araştırman lazım hocam bu konuda net bir bilgi yok
  • İndirdiğiniz torrent sitesi önemli.Ve tabi ne indirdiğiniz.İndirdiğiniz sitelerde yorumlara bakabilirsiniz fikir verir,sitenin üyelerine alım aşamalarına bakarsınız fikir verir.Daha çok profesyonel iş eğitim amaçlı olan sitelerden nispeten daha az sıkıntı çıkar diye düşünüyorum.Hele hele üyeliğin serbest olmadığı bazı torrent siteler bence fazla risk olmayan siteler.Tabi belli olmaz,dikkat etmek lazım.
  • loses kullanıcısına yanıt
    Crackli uygulamalar da sürekli güncelleniyor google'da bi arama ile onlarca site bulabilirsiniz
  • Arkadaşlar selam. Crackli uygulamalarla işletim sistemini tehlikeye atmaktansa hızlı bir USB ye işletim sistemini kursak, bütün crackli programları bu USB deki işletim sisteminde çalıştırsak mevcut sisteme bir zararı olur mu? Ben bugün USB ye High Sierra yükledim ve bilgisayarı USB den başlattım. Hızı gayet güzel görünüyor. Programları henüz cracklemedim ama ana sisteme bu şekilde yapınca zararı olmayacağını düşünüyorum. Ne dersiniz?
  • Selamlar, güncel bir site var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HALO

Selamlar, güncel bir site var mı?
    yukarı da arkadaş paylaşmış ona bak uyar gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: akhee

hocam indirip app klasörüne atıyorsunuz okadar yaptığınız hiç bişey yok crack zaten gerektirmiyor. daha sonra tıkla aç yapıyorsunuz yani install falan olmuyor ben öyle yapmıştım.
    Merhabalar, uygulamaların bir kısmı sandboxta çalışır, bir kısmı kurulum gerektirir. App klasörüne attığınız şeyin içerisinde shell kodları , belli başlı işletim sistemi servisleri vb. olabilir.

Cracklı macOS uygulamalarının hemen hemen tamamı virüslü. Kimse babasının hayrına bu uygulamaları crackleyip, upload edip web de içerik yayarak sizlere ulaşmıyor.

Kullanıp kullanmamak herkesin kendi tercihi ben sadece virüslü olduğunu belirteyim riski bilerek alın arkadaşlar
  • Gus Fring kullanıcısına yanıt

selamlar, premier pro yüklemek istiyorum Big sur cihazıma. yardımcı olabilir misiniz?

• Size 4-5 yıldır kullandığım güzel bir siteyi atayım sağ üstten dili ingilizce yapın. Reklamsız ve hakkını tam veren bir site.
    https://appstorrent.ru/
  • OzMeN OzzY kullanıcısına yanıt

hocam tavsiye için teşekkürler bir sürü uygulama ve oyun buldum. Umarım güvenilirdir :D

• Appked
  • LunarOgred kullanıcısına yanıt

Güvenilir merak etme

• M1 çipli Mac'lerde AppStore dışında uygulma yükleyemiyor muyuz?

macbed.com ve birkaç siteden uygulama indirdim ancak kimisinde güncel sürüm olmadığı için, kimisinde de güvenlik nedeniye yüklemeye izin vermedi.

Özellikle Adobe uygulamalarını yüklemenin bir yolu yok mu M1 çiplerde?

• udjat U kullanıcısına yanıt
    tntmac adresinden cogu seyi buldum ben. Apple silikon versiyonu var ozellikle onlari aramalisiniz. Intel islemcilerde crackli uygulama cok daha kolay ve fazlaydi. Ama silikon islemcide de hâlâ yapiliyor. Guvenlik nedeniyle acilmama durumunu ayarlar-gizlilik kismindan degistirebilirsiniz
  • nahege270 kullanıcısına yanıt

Nasıl arıyoruz tam olarak? Şimdi baktım ama aradığım uygulamanın linkine tıklayınca açılan sayfada uyumlu olduğu işlemciyle ilgili bir bilgi yazmıyor. Aynı şekilde uygulamanın başlığında da yazmıyor. Bir filtreleme yöntemi var mıdır, ya da benim bilmeyip gözden kaçırdığım bir şey olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.