Şimdi Ara

alıntı özelliğinin kaldırılması hakkında. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

o kuyruk birikmesi ile alakalı. bu tarz durumlarda silip tekrar atmayın hocam. bırakın kuyruk bitince o güncellenir.

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt

yok o baya eski. ben üç seneliğim ofiste alıntı özelliğinin kaldırılması hakkında. 

• Şu Youtube ve Twitter linklerini eski haline getirin be

• Ben de alıntı butonunu görmeeyince yine forumda bir hata oldu sandım. Aslında bir bakıma mantıklı zaten aynı işi görüyordu bir nevi. 2 buton yerine tek butona indirgeyip standartlaştırmışlar iyi olmuş. Bazen karar veremiyordum ben de alıntı mı çekeyim cevapla mı yapayım diye. Cevapla yapınca mesajları kronolojisini görüp kim ne yazmış olaya daha iyi hakim oluyorduk, araya yapılan alıntı bu takibi bozuyordu. Bu bağlamda güzel olmuş. Bir arkadaş alıntılanan mesaj aynı şekilde duruyordu demiş. Yanlış hatırlamıyorsam mesaj değiştirilince alıntı içindeki mesaj da değişiyordu uzun zamandır böyle diye hatırlıyorum. Böyle olmasaydı alıntı güzel olurdu. Neyse kötü bir karar değil.

• Jeolog. kullanıcısına yanıt

chrome

• Alıntı

metni:
    Selamlar, web versiyonlarımızda "alıntı" ile mesaj gönderme özelliği kaldırıldı.

Halimizden memnunduk aslındaalıntı özelliğinin kaldırılması hakkında. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charmlander -- 4 Ekim 2021; 18:48:58 >
  • o sorun değil adamın ekran görüntüsünü alırsın şu şekil ;

alıntı özelliğinin kaldırılması hakkında.

ardından @Kullanıcıİsmi şeklinde yazdın mı gene aynısı oldu

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    Akpliler yavaş yavaş izlerini silmeye çalışıyorlar :)

Bakalım yeni hükümet de saf(?) gibi her yapılanı unutacak mı, yoksa trolünden yöneticisine kadar adaleti uygulayabilecekler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderty -- 4 Ekim 2021; 19:2:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

edge'nin dikey sekme eylemleri menüsü var ve çok kullanışlı. chrome'u unutturdu bana bu özelliği. bölmeyi sabitle özelliğini yaptığımda bir kusuru çıkıyor forumun. çok şey istemiyorum. alıntı özelliğinin kaldırılması hakkında.  deneyin ve görün.

• ACİLEN DİSSLİKE ÖZELLİGİNİN GERİ GELMESİNİ TALİP EDİYORUM !

• @Jeolog.

Hocam hazir burdayken birsey daha sormak istiyorum. Mesajimiz en begenilere girdiginde iletilerden bakmak icin actigimizda 1000 sayfalik konu da olsa direk ilk sayfasini aciyor kendi mesajimiza gitmiyor eskisi gibi. Bunun farkinda misiniz ve duzelecek midir?

Tesekkurler.

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    Onun olayı o hocam. Eğer "mesajınız en beğenilenlere girdi" bildirimine tiklar yonlenirseniz konunun ilk mesajının altında bulunan 'en beğenilenler" kısmına gidiyor.

Mesajınız dikkat çekti ve deprem etkisi yarattı bildirimleri konu içerisinde kaçınci sayfada ise oraya gidiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • keşke cevapla özelliği kaldırılsaydı alıntı yerine.

• @Jeolog.

Ama hocam simdi Besiktas konusu ornegin, 5000 sayfa var yuzlerce en begenilen mesaj var onu bulmak cok zor eger bilerek yapildiysa cok kotu dusunulmus. Eski geri gelsin diyor tum arkadaslar en az 100 kisiden duydum forumda ayrica whatsapp grubumuz var herkes ayni seyi soyluyor.

Ben geri bildirim olarak soyleyeyim nasil isterseniz.

Saglicakla,

Inonu88

En beğenilenlere gittikten sonra sizin mesajiniz en üstte highlight olarak görünmeli hocam. Eğer öyle olmuyor ise bug vardır onu birazdan toplantıda dile getiririm.

Yok oyleymis hocam daha once farkina varmamisim simdi bitane actim rastgele. Tesekkurler bilmiyordum.

Bunu wp gurubuna da yazar mısınız hocam hata var sanmasinlar

Yazdim hocam kimse farketmemis bu arada.

• Fazla oynamayın forumun ayarlarıyla bozulur

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.