Şimdi Ara

Huawei akıllı telefon pazarından çekilmeyeceğini yineledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei akıllı telefon pazarından çekilmeyeceğini yineledi

Huawei Full Connect Konferansı'nda şirket başkanı Xu Zhijun, Huawei'nin akıllı telefon işinin gerçekten de ABD yaptırımları nedeniyle zorluklarla karşı karşıya olduğunu söyledi. Ancak Huawei pes etmeye niyetli değil.

Ayrıca Bkz.Huawei gelişmiş kamera yeteneklerine sahip Nova 9 serisini tanıttı

Huawei normale dönmek için çok çalışıyor

Üst düzey yönetici, 5G destekli Huawei akıllı telefonların şu anda satın alınmasının gerçekten zor olduğunu doğruladı. Yine de şirketin akıllı telefon işini bırakmayacağını ve satmayacağını vurgulamaktan geri kalmıyor. Öte yandan Huawei işleri normale döndürmek için çok çalışmakta. Ancak şirket, akıllı telefonlarının yeniden popüler hale gelmesinin birkaç yıl alabileceğini kabul ediyor.

Huawei akıllı telefon pazarından çekilmeyeceğini yineledi

Hatırlatmak gerekirse, Huawei kısa süre önce Huawei P50 serisini piyasaya sürdü ve bu akıllı telefonlar 5G ağlarını desteklemiyor (ABD yasakları nedeniyle). Geçtiğimiz günlerde de Huawei'nin sattığı Honor markasının ABD tarafından yasaklanacağı haberleri ortaya atılmıştı. Önümüzdeki dönemde bir başka Çinli teknoloji üreticisi olan Honor'un da başı derde girebilir.

Kaynak:https://www.gizchina.com/2021/09/24/huawei-reiterates-we-will-not-sell-our-smartphone-business/

• Uygun fiyattan sür de bari sen de kazan biz de kazanalım. Bu fiyat politikasıyla tercih sebebi olmazsın Çinli.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rezillik ya p50 pro 5-6 bin olsun tak olurum

• Amerika ambargo koymuş, tabiri caizse boğazını sıkmış. Ulan agresif bir fiyat politikası uygulayıp meydan okuyacağına 5 bin liraya akıllı bileklik diyeceğim saat satmaya çalışıyorsun. Beter ol diyesim geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Beter olsunlar öyle deseler de sonları geliyor leica ortalıktan çekildi 5g telefon çıkaramıyorlar vb daha birçok sorun son direnişleri

• Huawei boşuna direniyor. Telefon ve tablette barınamaz. Akıllıca hareket edip Windows 11'e, bilgisayara odaklanmalı. Bari pc sektöründe pay alsın

• Harmonyos ile devam edip uygun fiyattan satarlarsa eski günlerine dönerler.
    Sadece kurulum aşamasında servisleri insanlara yardımcı olsunlar.

• DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt

Olsunlar Huawei akıllı telefon pazarından çekilmeyeceğini yineledi 

• Acaba içerik sağlamadan, sadece telefonu satsalar ne olur; çok merak etmeye başladım? Mesela XDA gibi oluşumlar, OS uyarlaması çıkartırlar mı? Huawei sadece Uygulama Deposu sunsa....

• 2 yıl p30 pro kullandım memnundumda lakin mi 11t pro gelirse Türkiye'ye direk geçiş yapıcam ..

• Mate 20 lite kullanıyorum hala 3 sene oldu. A52 ile güncellemeyi düşünüyorum. Haklarını yiyemem 3 senede hiç sorun yaşamadım.

• Vay be kralı zorla tahtından indirdiler telefonların şahı kralı huawei.

• Telefonları sorunsu ve sağlam

• P50 Pro kalitesini gördükten sonra 60hz, 12mp iphone çekilmeliydi aslında. Ama adaletsiz Dünya, çöp malzeme kullanıp pahalıya satan reyting yapıyor

• Bu lanet Amerikanin amacı ne. Ona ambargo buna ambargo.. amacın ne senin lanet batasica Amerika.. ne istiyorsun huaweiden.. inat degilmi Huawei kullanacağım Huawei almaya devam edeceğim..

• "Google olmadan çöp" diyen birisi gelmeden..

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Vaziyet artist itin keyfi istemezse nefes alamayacağın bir dünyaya gidiyor. ameriga istemeyince şeker pancarı bile ekemez olduk. Zamanında sırf yardım almak için ülkedeki sakız ağaçları kesilip ispanyaya satılmış. Onlarda üstüne asfalt döküp yol yapmış. Ormanların niye çoğu çam diye merak ederdm. Astım hastası tanıdığınız varsa çam ağacı olan bölgede nefes alırken zorlanıyor.https://www.facebook.com/Prof.ilberOrtayli/posts/2397683910512141/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makine26 -- 28 Eylül 2021; 02:09:49 >
  • Huawei ilk modem ve ufak tefek anroid cihazlarinda tanidim şimdiye bakiyorsun cikartigi telefonlar güzel ama işletim sisteminde cok başarisiz oldugu için kimse yanaşmiyor kullanicilar da cok hakli bu teknoloji ağinda bi anroid ve ios olman imkansiz huawei zorlama kendini bi cihazin 10k civarinda yazil günahtir

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

google yok diye kaliteden vazgeçmek bana anlamsız geliyor. oled ekran olsun 66 wat şarj olsun gündelik kullanımda veya film izlerken fotograf çerken beni googleden daha çok cezbediyor.

• Kaliteden falan vazgeçtikleri yok bam bam bam. En iyi kamera en iyi ekran kalite bu arkadaşlarda. Google dalgası üzerine kurulsa 1 sn düşünmem huawei alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.