Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (7201. sayfa)

285.702
Cevap
4.583
Favori
46.390.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 71997200720172027203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ANLOVE

1.33 tce ile 1.5 in mtv aynı olması gerek ?

1.0 araçları kastettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır B sınıfı manuel fiyat alan varmıdır

• oski32 O kullanıcısına yanıt

görseldeki araç fiyat verdigimiz model

• Aybaşında %5-%10 arası zamlar göz kırpmaya başladı.

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Birkaç sayfa yukarda Opel corsa vardı hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dünya motorlu taşıt üretimi 2017 yılı itibariyle 97 milyonu aştıktan sonra gerilemeye başlamış; pik noktasını bulmuş görünüyor. ABD pazarı hariç dünya da talep artışı yok. ABD de yaşanan talep artışı ise ABD hükümetinin kafa başı dağıttığı 3-4 bin dolardan kaynaklanıyor. Özellikle gençler ABD hükümetinin dağıttığı 3-4 bin dolar ile 2. El araç pazarında alıcı oldular. Evde ki 10-12 yaşında ki çocuklar içim bile 2-3 er bin dolar para dağıtılldı. 2. Ele aşırı talep olunca insanlar yükselen 2. El fiyatlarından faydalanmak istediler ve araçlarını satmaya başladılar. Araçlarını uygun fiyatlar ile satan biniciler sıfır araç talebini çok artırdılar. ABD de yaşanan durum budur. 2021 yılında sözde çip kirizinin araç üretimine etkisi %6-7 falan. Talep yok talep!
    Dünya araç üretimihttps://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_motor_vehicle_production

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 25 Eylül 2021; 9:40:29 >
  • Tuscon 1.6 Dizel otomatik prime:426 bin TL
    Tuscon 1.6 Benzinli-otomatik Comfort paket 382 bin TL Ankara Ata Hyundai’den bugün alınan fiyatlar. Ciddi pazarlık ile belki biraz daha düşerler.

• İşler azaldıkça , var olan işin fiyatı artıyor

2008 yılında bir apartman toplantısında bulundum
    Konu ödenmeyen aidatlardı
    Toplantı sonunda çıkan karar aidatların arttırılması olmuştu

• deniz_86 kullanıcısına yanıt
    Prime aylardır aynı. Aklım kalmıyo değil hani 😬

• quote:

Orijinalden alıntı: k_ucal

1 haftadir bakiyorum sari siteye iconlara 210 diyolar tochlar 190 civari rs line de 215 civari kararsiz kaldım sifirlari baya yüksek ise oradan almak mantıklı siz kaça aldiniz hocam km kaç idi

düşük km. bakın. 10.000 altı olursa iyi olur. extralara bakın.. geri görüş kamerası.. görüş paketi.. 360 derece görüş.. stepne.. kablosuz şarj.. vs.. hepsi extraya giriyor. renk bile farkrdiyor.
    ben 5000 km. de lansman turuncu..geri görüş Kamerası.. ve . 360 derece geri görüş paketiyle 216 ya aldım... 210 a bulduklarınız temizse bakın güzel fiyat. birde dikkat edin araç 100 ps olsun. Renault 2020 nin sonunda araçları 90 ps e düşürdü.. bazı araçlar 90 ps olabilir... araç keyifli.. B sınıfından beklenmeyen sessizlik ve konfor var.. tavsiye ederim.. kolay gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 25 Eylül 2021; 10:33:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tucson prime için ata hyundai.ye bakmayın kesinlikle. Diğer bayilerde daha ucuza bulabilirsiniz

• Araba arayışında olan arkadaşlara tavsiyem araba bulma konusunda biraz daha acele etmeniz. Araç üretimi yok. Küresel anlamda ciddi bir enflasyon var ve Çin kaynaklı küresel kriz beklentisi var piyasalarda. Küresel Emtia fiyatları çok sert yükseliyor. Daha önce araç fiyatları sadece ülkemiz kaynaklı dolara bağlı idi şimdi ise dünyada enflasyon var. Başka bir ifade golf 20 yıl boyunca ülkemize hep 100 Dolar ile geliyordu şimdi 120 Dolar ile geliyor. Araç fiyatları Dolar yükselişinden daha fazla artmasının sebebi budur. Bu sebeple arabaya yatırım yapan dövize yatırım yapandan fazla kazandı. Bu sebeple, 255 bin araç yüzde 80 e girerse otomatik araç alamazsınız artık. Sıfır araç yoksa ikinci eli temiz bir iki üç yıllık araç alın. Bence elinizi çabuk tutun. Aksi durumda polo life, Toyota otomatik, Honda civic, clio otomatik, corsa, almak çok ama çok lükse girecek. Daha önce burada golf dsg konuşurduk polo daha az parası olan konuşurdu. Şuan golf dsg çok lükse girdi. Burada Polo Dsg konuşmamızın sebebi aslında bu. Şuan orta sınıf aracı polo oldu daha önce golf idi. Burada her sayfada polo, polo, polo, denilmesinin sebebi bu aslında.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ftrhüseyin

Hocam görüştüğüm araçlarda dediğiniz donanımlar var.Benim de dikkatimi 2021 model shineler çekti ; onlarda yok mesela ön park sensörü vb donanımlar .
    varsa güzel.. keyifli araç c3 shine donanım.. tavsiye ederim..

• Kesinlikle doğru yorum. Ne var bu polo da değil mevzu Golf artık çok uzak orta direğe…Burda analiz kasanlar sanıyorki doğuşun felan takımı yok piyasa dengesini oluşturan. Orta Paket poloyu bu yüzden doldurdular VW standartlarına göre dolu araç herkes şaşırdı adamlar artık polo life yeni golf standardı olduğu biliyor alım gücüne göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 25 Eylül 2021; 11:7:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

görseldeki araç fiyat verdigimiz model

Bakın yalan konuşmak çok kötü bir huydur!!!!

benim aklımla oynamayın görseldeki resmî değiştirin kimse yapmazsa ben yapacağım suç işliyorsunuz!!!

iyilik yapacaksan tam yap temiz bir şekilde para kazan !!!!

kapak jantlı arabayı görseldeki 17 inç Çelik jant diye mi satmayı hedefliyorsun !!!

görsele çift renkli araç koyup sonra en boş modelin fiyatını vermek olmuyor etik değil yapmayın !!!

*burada kimse yanlış anlamasın Corsa yı kötülemiyorum bence şuan f/p araçlarından biri 1.2 turbo hem vergi avantajı sunuyor hem çok iyi kaçıyor *

boş araç liste fiyatı verip full model resim kullanmak hem suç hem de etik değil saygılar

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt

görseldeki araç kırmızı siz beyaz renk diyorsunuz. sanırım arkadaşın kastettiği direkt sattığınız aracın fotoğrafını koymanız gerekiyor. aynı model vb. değil.

• Peugeot koluman monde Pejo 3008 allure benzinli 415’den vermişler . Araç yok .

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Yeni yaris manuel 188 dedi nataş

• Koluman niye PSA Bayisi olmaya soyundu anlamadık...

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    275e style verecez demişler ya burda yazıldı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 71997200720172027203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.