Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (935. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.612.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar xbox kardeşlik konusu ölü resmen, istediğim hiçbir oyunu bulamıyorum satan yok en son satan geçen sene satmış. Oyunlara 300-400 tl vermem mümkün değil ucuz yollu dijital oyun nereden bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 25 Eylül 2021; 9:51:24 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Arkadaşlar xbox kardeşlik konusu ölü resmen, istediğim hiçbir oyunu bulamıyorum satan yok en son satan geçen sene satmış. Oyunlara 300-400 tl vermem mümkün değil ucuz yollu dijital oyun nereden bulabilirim?
    Mtcgame var en ucuzlardan biri ama orda da yeni çıkan AAA oyunlar 300-400 zaten. 400 ₺'ye kendin alıp konuya ilan verebilirsin, belki alıcı çıkar. Onun dışında pek bir seçenek yok gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkanlarda gözüm yok hocam 2016da çıkmış oyunu oynamak istiyorum store 350 tl para istiyor. Bunun hakkını satamam o fiyata alıcısı olmaz xboxta biliyorum. Mtc game’e de baktım çok bi şey fark etmiyor ki. Baktım şimdi 62 dolar ayıptır bu dijital oyunların fiyatları ne ya ne bir kap afiş bi materyal var ne bi şey 5 yıllık oyunu koy 10 dolara oynayalım insan gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 25 Eylül 2021; 9:56:32 >
  • Yıllardır ps1-2-3-4 alıyorum ve bu konsollarda geçirdiğim zamanın çoğunu fifa oynayarak geçiriyordum. Bu sebeple series s aldım ama fifa 22 deneyimim hüsranla sonuçlandı. Görüntü kalitesi gerçekten fark edilir şekilde kötü maalesef.

• alakota kullanıcısına yanıt
    Series s çok güzel bir cihazdı ben 2 ay kullandim fakat anlayamadığım bir şekilde fifa'da görüntü kalitesi çok kötüydü. Aslında bu cihaz daha güzel görüntü verebilirdi. Ben de çözünürlüğe onem verdigimden dolayi satip sx aldim. dediğinizde haklısınız
    Fifa sonuçta çok ağır bir oyun degil.series s 4k grafik veremez mi bence verir ama satış stratejisi olduğunu düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigerman82 -- 25 Eylül 2021; 10:42:10 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Yeni çıkanlarda gözüm yok hocam 2016da çıkmış oyunu oynamak istiyorum store 350 tl para istiyor. Bunun hakkını satamam o fiyata alıcısı olmaz xboxta biliyorum. Mtc game’e de baktım çok bi şey fark etmiyor ki. Baktım şimdi 62 dolar ayıptır bu dijital oyunların fiyatları ne ya ne bir kap afiş bi materyal var ne bi şey 5 yıllık oyunu koy 10 dolara oynayalım insan gibi
    Öyle maalesef :( 4-5 yıllık oyunlar indirim dönemlerinde tatmin edici fiyatlara alınabiliyor aslında. Ama tabii ki o dönemleri beklemek de ayrı dert. Mtcgame'de de pahalıysa aradığın oyunlar yapacak bir şey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tigerman82 T kullanıcısına yanıt

Fifa 21 de berbattı. Bak adamlar Fifa 22 için 35 sayfa sorundan bahsetmiş burada fark yok diyenleri dikkate almamak lazım göz dokturuna görünsünler.

https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/FIFA-22-Xbox-Series-S-Resolution-issue/td-p/10746600

• Merhabalar, cihaz sürekli elektrikte kalmasın diye zamanında playstation 3'e aldığım şalter, power switch benzeri bir şey arıyorum series s için. Buna benzer bir uygulama yapan, veya muadil bir ürün kullanan var mı acaba? Bahsi geçen şalter, cihaz ile elektrik kablosu arasına, konsolün üzerine takılıyordu ve şalter ile elektriği komple kesebiliyordum. Gün içerisinde sürekli işteyim, cihazı boşuna elektrikte tutmak istemiyorum.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Fifa 21 de berbattı. Bak adamlar Fifa 22 için 35 sayfa sorundan bahsetmiş burada fark yok diyenleri dikkate almamak lazım göz dokturuna görünsünler.

https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/FIFA-22-Xbox-Series-S-Resolution-issue/td-p/10746600

Hocam konsol daha 1. Yaşına girmek üzereyken bu tarz performans/grafik problemleri insanların aklında soru işareti oluşmasına sebep oluyor ki haklılar. Ea Ss ile ilgilenmiyor olabilir fakat kullanıcı ona bakmaz , bu alet düzgün çalıştırmıyor arkadaşım der. Bu konu altında bir kaç arkadaş sırf Fifa yüzünden konsolu almaktan vazgeçti, kimi pişman oldu. Dünyada da Ss için genel kullanıcı algısı spor oyunları ve gamepass odaklı bir cihaz olması. Fakat Fifa da böyle bir sorun var iken konsol satışının azalmasına ve bazı firmaların zaten özensiz oldukları konsol üzerinde daha da özensiz olmasına sebep olacaktır. İnsanlar görüntü kötü diyor , bazıları yok diyor. Belli abi Fifa 22 bu konsolda kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 25 Eylül 2021; 13:5:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu series slerinizi satın biz de kurtulalım bu çiğ sohbetinizden. aynı şeyleri döndürüp döndürüp yazmayın. yeter.

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Kanka gamepass varken ekstra oyun mu alacaksın içinde 386 tane oyun var.

• Gravaze kullanıcısına yanıt

Aynı parçayı series ile de kullanabilirsiniz. Alternatif olarak akıllı priz alıp istediğiniz saatler arasına programlayabilir, uzaktan yada evdeyken istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGenamazon
    Tsmart Home Kablosuz Akıllı Wıfı Priz 16 Amper Tuya Destekli
    https://www.amazon.com.tr/Tsmart-Kablosuz-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Amper-Destekli/dp/B09DFWH4HN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 25 Eylül 2021; 13:14:22 >
  • Afonso54 kullanıcısına yanıt
    Gamepasste oynayacaklarımı oynadım bütün oyunlar bana hitap etmiyor ki oyun alma zamanım geldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Aynı parçayı series ile de kullanabilirsiniz. Alternatif olarak akıllı priz alıp istediğiniz saatler arasına programlayabilir, uzaktan yada evdeyken istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.

amazon
    Tsmart Home Kablosuz Akıllı Wıfı Priz 16 Amper Tuya Destekli
    https://www.amazon.com.tr/Tsmart-Kablosuz-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Amper-Destekli/dp/B09DFWH4HN

Aynı parça maalesef elimde değil, aynısından da tüm aramalarıma rağmen bulamadım. Zaten iki cihazda da teyp kablosu dediğimiz kablodan var, muhtemelen uyacaktır. Öneri için teşekkürler bu tip akıllı prizleri ucundan düşündüm ancak sonradan çok teferruatlı geldi bana ancak uygun bir şey bulamazsam bunlardan alabilirim.

• Gravaze kullanıcısına yanıt

Alttaki ürün de aynı işi görecektir. Kendinden anahtarlı kablo.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGenwww.amazon.com.tr
    Tek/İş 528487 Radetyo Teyp Ceryan Kablosu Arapuarli, Beyaz: Amazon.com.tr
    https://www.amazon.com.tr/Tek-I%C5%9F-528487-Radetyo-Kablosu-Arapuarli/dp/B07DY6XHKN
  • Dostlar series s italatcı ucuz cihazların stokları tükenmiş olup suan cihaz 3500 tl ve 3700 arasında seyrediyor alamayan dostlara geçmiş olsun

alan dostlarada güzel günlere kullanması dilegim ile

gene düşücegini düsünen arkadaşlar doviz kurlarana bakması rica olunur

• asko56 kullanıcısına yanıt
    3500 bile satamaya bilirler ellerindeki stoklar bitince kur artışını yansıtırlar diye düşünüyorum yani 3700 den başlar bundan sonra ithalat garantili cihazlar

• Afonso54 kullanıcısına yanıt

yeni çıkan oyunları oynamak istiyorsa ne yapacak?

• harce74 kullanıcısına yanıt

Suan hepsiburadada bilcomda var cihaz 3500 bilmiyorum yeni stok ne çıkar belirsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wither kullanıcısına yanıt
    Bende series s in çok avantajlı olduğunu düşünen biriydim sonra ciddi anlamda güç eksikliğinin olduğuna karar verdim . Şimdi ss kullanıcıları kızacak ama o konsol indirime gitmeli diye düşünüyorum. Alınabilir en iyi konsol ama ben 900p de oyun oynamak istemem 1080p de 60fps yüksek grafik sağlanması en iyisi.

• 
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.