Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (4704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47024703470447054706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huso

Hocam tedbir alın ki hem kafanız rahatlasın hem de yarın obur gun pismanlık olmasın.

Alıntıları Göster
    Hocam covid iken hastaneye gitme izni var mı şahsi şekilde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Hocam covid iken hastaneye gitme izni var mı şahsi şekilde?

Alıntıları Göster

Karantina bitene kadar evdeydik.Birader karantina bitince oksuruk gecmedigi icin gitti.Sonra beraber kalbe de baktırdık.

• Zihniyete bak...

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt

Reddit Kgbtr Veletlerinden Hocam,Sabah Akşam Allah Ve Peygamber Efendimize Küfreden Dalga Geçen

Zehirli Toxic Veletlerin Topladığı Yer,Hiç Şaşırmıyorum Leş Gibi İnsanların Topladığı 1 Yer...Daha Ağır Yazılır Bunlara Neyse...

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Zihniyete bak...

yazık okadar hastalıkdan ölüyorlar neden böyle yapıyor bunlar anlamıyorum sanki tüm o zihniyetteki ve oy verenler ölse herşey düzelecek

• Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]Sharp🦅twitter
    “#ArkaSokaklar aşı meselesini gayet iyi ele almış. Toplumun aynası olmuş. https://t.co/0x6Gg2tMQH”
    https://twitter.com/Sharp1903/status/1441515625826848769
  • ben koronayı hafif atlattım .ancak 1 ay oldu koku almam %50 tad kaybım %80

buna şükür dahada agır olabilirdi.ben hafif atlattım ama öksürükden 24 saat uyuyamadım.

koronadan insanlar boş yere ölüyor corona olmasa adam yaşıyacak çok kötü bir hastalık önleminizi alın yaşlıları vs pazara kalabalığa sokmayın kendinizi iyi koruyun...

öksüren kim varsa sakın ha yaklaşmayın.bizde hastalık belirtisi öksürük oldu ilkin çok çok hafif kesik kesik öksürüyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 25 Eylül 2021; 0:50:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

ben koronayı hafif atlattım .ancak 1 ay oldu koku almam %50 tad kaybım %80

buna şükür dahada agır olabilirdi.ben hafif atlattım ama öksürükden 24 saat uyuyamadım.

koronadan insanlar boş yere ölüyor corona olmasa adam yaşıyacak çok kötü bir hastalık önleminizi alın yaşlıları vs pazara kalabalığa sokmayın kendinizi iyi koruyun...

öksüren kim varsa sakın ha yaklaşmayın.bizde hastalık belirtisi öksürük oldu ilkin çok çok hafif kesik kesik öksürüyordum

Hocam ufakta olsa öksürenden kaçalımmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alıntı

metni:
    Prof. Dr. Peter Schirmacher'in otopsi yaptığı ve COVID19 aşısının ardından iki hafta içinde ölen 40'tan fazla ceset arasında, bu ölümlerin yaklaşık üçte birinin aşı nedeniyle meydana geldiğini doğruluyor.
    Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]pathologie-konferenz.de
    Press conference on Monday, 9/20/2021 / Cause of Death After COVID-19 Vaccination & Undeclared Components of the COVID-19 Vaccines
    https://pathologie-konferenz.de/en/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4D62BFE91

Alıntı

metni:
    Prof. Dr. Peter Schirmacher'in otopsi yaptığı ve COVID19 aşısının ardından iki hafta içinde ölen 40'tan fazla ceset arasında, bu ölümlerin yaklaşık üçte birinin aşı nedeniyle meydana geldiğini doğruluyor.
    pathologie-konferenz.de
    Press conference on Monday, 9/20/2021 / Cause of Death After COVID-19 Vaccination & Undeclared Components of the COVID-19 Vaccines

Aşıdan maşıdan olması imkansızKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

baksama bizim ülkede 100 milyon doz uygulandı, 1 tane yan etki takibi yok 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4D62BFE91

Alıntı

metni:
    pathologie-konferenz.de

yazık günah böyle şeylere inanıyorsunuz ya. birde internete para veriyorsunuz

• Üniler uzaktan eğitim olacakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

ben koronayı hafif atlattım .ancak 1 ay oldu koku almam %50 tad kaybım %80

Bende kasım ayında hafif atlatmıştım. Sadece tat ve koku alma gitmişti sonrasında çok daha kötüsü ortaya çıktı parosmi. 7 ay oldu hala aynı. Şu yaşıma kadar yaşadığım en kötü sağlık problemi oldu sanırım. Forumdada konum var; https://forum.donanimhaber.com/covid-sonrasi-yasadigim-kotu-koku-sorunu-parosmi--149578438

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

2 doz Sinovac olan iş arkadaşım, Delta yüzünden 4 gün yoğun bakımda yatmış. Bugün karantinası bitmişti ve işe geldi. Ölümden dönmüş. Dikkat etmek lazım.

Hastaneden taburcu olurken 10 gün daha evden çıkmayın dinlenin dememişler mi. Bizim burada hastanede tedavi görenlere evde 10 gün dinlenin ve işe filan gitmeyin diyorlar. Abime 10 gün rapor yazmışlardı

• Brünett kullanıcısına yanıt

ben şuan ortadayim, bu haberi gördüm paylaştım herkes kendi kararını verir buralarda ve medyada aşı olun diye zirlayanlara nasıl bakıyorsam bu habere de oyle bakıyorum.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Onu şimdi senden öğreniyorum. Yanlış hatırlamıyorsam ilk haftanın 4 günü yoğun bakımda yatmış. Sonrasını sormak aklıma gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 25 Eylül 2021; 21:11:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brünett

yazık günah böyle şeylere inanıyorsunuz ya. birde internete para veriyorsunuz

Alıntıları Göster

Sizin bu haberle ilgili umursamaz, önemsemez, araştırmaz tavrınıza da benden yazık... @Brünett

@Determinist , bir haberi paylaşmış...

Konuyu bilmiyordum biraz önce inceledim ve araştırdım.

Haberde geçen Peter Schirmacher Stuttgart Heidelberg Üniversitesi'nin baş patologu.

Diyor ki:

-Aşılı insanlar genellikle klinik gözlem altında ölmezler. 

-Cesedi inceleyen doktor aşı ile bir bağlam kurmaz ve doğal ölümü onaylar ve cenaze defnedilir.

-Bildirilmeyen çok sayıda aşı ölümü vakası olduğu uyarısında bulunuyor.

-Devletin covid-19 otopsi araştırmasına yaklaşık 1,8 milyon avro destek verdiğini kendisinin otopsi projesini yönettiğini, ve otopsi bulgularına göre yüzde 30 ila 40 ının aşıdan öldüğünü,

-Aşıların ölümcül sonuçlarının sıklığının hafife alındığından bahsediyor.

-Üniversite enstitülerinin büyük çoğunluğunda bir kısıtlama yaşandığını, sadece %25 inde kısıtlama olmadığını,

-Covit ölümlerine otopsiye dair yapılan ankette %85 inin hiç covit-19 otopsisi gerçekleştirmemiş olduğunu fakat covid-19 otopsisi için hazır olduklarına dair geri bildirim alındığını, diğer enstitülerde de cov-2 pozitif olan sadece 30 otopsi yapıldığından bahsediyor.

Schirmacher'ın bu görüşlerine karşı STIKO (Aşı Komisyonu) Başkanı Thomas Mertens ise bildirilmeyen sayıda "aşı ölümü" olmadığını varsayıyor.

Alman Patologlar Derneği otopsi çalışma grubu başkanı Johannes Friemann ise ölümler ve aşılar arasındaki bağlantıları dışlamanın veya kanıtlamanın tek yolunun otopsi yapılması olduğunu, bildirilmeyen bir sayıdan bahsetmek için çok az otopsi yapıldığını söylüyor.

Türkiye'de de benzer durum yok mu?

Sağlık Bakanlığına göre aşıdan kaynaklı bir tek ölüm dahi olmamıştır.

Schirmaher'in haberdeki konuya dair makalesi aşağıdaki linkte

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7184944//

• Vefat sayısı düşüyor , böyle devam eder umarım .

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]
  • Adamlar özgürlüğümüzü alıp, sonrasında iyilik yapıyoruz adı altında bize satıyorlar .

maske takmadan dışarı çıkarmadılar, sokağa çıkma yasağı koydular, kapalı mekanlara maskesiz almadılar, üniversitelere girerken hes kodu tanımlattılar, şehirlerarası toplu taşıma için aşı , test zorunluluğu getirdiler ve daha bir sürü kısıtlamalar.

İnsanlar ekmeğiyle , işiyle tehdit edilip aşılandı.

Sonra da aşı ol, seyahat edebilirsin diyorlar utanmadan. Lan zaten benim özgürlüğüm bu , sen kimsin ?

pandemi bahane edilerek kişisel hak ve özgürlükler kısıtlanıyor.

Lan hamileye bile gidin olun hiç çekinmeyin diyorlar, lan olm hamilelik 2 aya düştü de bizim haberimiz mi yok. Ne ara çalışma yaptınız ?

Lan onam formunda bile mRNA aşısı gebelerde çalışması yapılmamıştır diyor. ( bizzat bize verdiler onam formunu ) şimdi her taraftan , gebeler bir an önce aşılanmalı diyorlar. Sorumluluk alıyor musun ? YOK

Zaten okullar da bu yüzden açıldı, ısmarlama haber : liseli öğrenciler covid e yakalandı, hooop aşılayalım.

Aa ne diyordu Prof : aşının içinde özgülük var, aşının içinde mutluluk var vs vs , adam dalga geçiyor..

arkadaşlar akıl tutulması yaşıyoruz.

2 hafta dayanın dediler, 4. Doza döndü olay..

Adam aşı olmadan trafik kazasında ölse, aşı karşıtı covid ten öldü.

Aşı olup ölen eceliyle…

Elbet bu zulüm sona erecek, o zaman kim şarlatan kim milletin sağlığını düşünüyor ortaya çıkacak.

• Ya şu aşının fitil olanını yapsalar.
    Böyle 2-3-4-5 doz gidecek, fitil yapsınlar herkes evinde alsın. Hastaneleri meşgul etmesinler.

• 
Sayfa: önceki 47024703470447054706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.