Şimdi Ara

1915 Çanakkale Köprüsü'nde son durum ne? Geçiş ücreti, açılış tarihi ve dahası (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
0
Favori
12.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 dakikalık yola 150 lira vay be indi bindi gibi

• Köprümüz değerleniyor anlık şu an 156 tl yürü be !

• sabuncubeli tüneli de yap işlet devret ile yapılıyordu sonradan değişti, değişmese şimdi izmirden manisaya 20 liraya gidecektik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • euro ile mi maaş alıyoruz...euro ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CD2341F8A

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Bu saçmalıklara cevap verilmez aslında da, nerede işe girmiş PKK'lılar somut bir örnek gosterir misin? İddia sahibi iddiasını ispatlamakla mükellef. Bak bu da liderinizin sözü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berk768 kullanıcısına yanıt

çanakkalede hangi körfez var hacı ?

• gaussfire kullanıcısına yanıt

küçük bir güncelleme yapayım;

”euro ile ödüyorsam” değil bizzat “para ödüyorsam başkasına aittir”. Para veriyorsam ticari işletmedir. Devlet yolları gelirimden kestiği vergiyle ödemeli.

• refleks_22 R kullanıcısına yanıt
    İlkokul terk işte ne yapsın. Karadan yol var sanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Troll Bender -- 25 Eylül 2021; 7:37:2 >
  • Dün akçaydan izmir yolu üzerinden geldim. 623 tl maliyeti oldu. 300 tl si benzin. 3,5 saatte geldim. Her zaman çanakkale yolunu kullanırım. Orda çok radar var ve yavaş bir yol olduğu için az yakarım. 220 tl yakıt 70 tl vapur öderdim. Şimdi vapur yerine köprüyü kullansam 370 tl ye gelicek ve yol 5 5,5 saate düşücek. Bu yolun önce hız limitlerinin güncellenmesi lazım. Ezime evreşede 50km hız limiti var 70 ile giderken ceza yedim. Malkara keşan da ise 70km hız limiti. Şehirler arası yollarda böyle saçma limitler olmamalı. O köprüyü yapıp bu parayı istiyorsan ona uygun yol yapmalısın. Köprü yol fiyatları bu kadar faişken radarlarla yolları çekilmez kılmak akıl alıcak iş değil. Şehirler arası yolda 120km olmalı o tuzak radarlar kaldırılmalı yoksa bu yolu kimse kullanmaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sterlin olarak söyleseydi daha az söylerdi, danışmanlar çok beceriksiz

• “Çanakkale geçilmez” sözünü çok yanlış yorumlamış olduklarını düşünüyorum ??
  • Çanakkale geçilmez.

• mgora kullanıcısına yanıt

bilmem kaç para

• iyi fiyat düşük olsada herkes geçse..

• zararlı cemiyet

• atade28 A kullanıcısına yanıt

önemli olan kullanılıp kullanılmaması değil verilen garanti kadar kullanılıp kullanılmayacagı, eskiden dpt vardı simdi var mi bir arastır. sonra zafer havalimanı var onu bir araştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

sterlin olarak söyleseydi daha az söylerdi, danışmanlar çok beceriksiz

Ümmet parası din kardeşimiz Kuveyt dinarı olarak söylese hem daha az olurdu hem de para yabancıya gitmezdi.

• Avro ile maaş demedim 😂 bititik

• Guest-CD2341F8A G kullanıcısına yanıt

Public olarak sunduğun hiç bir içerik için dava açamazsın, önce sen git bir kişisel hak nedir ayrımı nedir? Onur bir araştır gel. Bu resim google da olan herkesin erişebileceği, twitter dan yüklemiş olduğun bir resim. İstediğin mahkemeye git durumun nettir, herkesin erişimine açık olan bir resim özelin değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _WaMpire_ -- 26 Eylül 2021; 12:32:20 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.