Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.710
Cevap
90
Favori
255.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba GX-56BB aldım bende bugün ama tuşları acayip sert sizde de öylemi bana Özel bir durum mu bu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alpcuvas A kullanıcısına yanıt
    Yeni alındığında sert olması normal, kullandıkça bir miktar yumuşayacaktır, güle güle kullanın.

• burba kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkür ederim parmaklar koptu vallahi akşam klavuzdan tam kurulumu yapıcam  G-Shock Topluluğu.

• Çok memnunum keyifle kullanıyorum buna birde Çelik çerçeve ve kordon düşürdümmü tamamdır

G-Shock Topluluğu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Görseldeki ile aranızdayım

G-Shock Topluluğu.

• seyfo_uzun kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. Saatinizi güle güle kullanın.

Aynısı bendede var. Çelik kordon ve çerçeve olayı nedir anlamadım. Satılan yer var ise paylaşmanızı rica ederim.

Teşekkürler.

• Moon Star Turkey kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bizim saatlerin kordonu ve saatin plastik kısmı çakabiliyor Çelik kordon satılıyor Türkiye’de neredeyse yok gibi Ali expreste var bende uygun bir fiyata bulmaya çalışıyorum bulursam bildiririm
    Görseldeki gibi Çelik olanı altın renkli rose gold olanı çok seçenekleri var birtane alacağım
     G-Shock Topluluğu.

• burba kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın

• Arkadaşlar günaydın iyi haftalar yeni aldım gst s110 ..Kasa Çelik kordon plastik bunun yeni modelleride var ama bunu uygun bir fiyata buldum ve aldım g Shock g shock tur sonuçta eskisi yenisi yok

G-Shock Topluluğu.çta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyfo_uzun -- 20 Eylül 2021; 10:52:26 >
  • seyfo_uzun kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Umarım uygun fiyata buluruz.

• Şeffaf modeller çok hoşuma gidiyor ama 2 çeşit şeffaf var sanırım. Koyu olanlar var birde cam gibi şeffaf olanlar. Ben bu 2 koyu şeffaftan birini almak istiyorum ama seçemedim sizce hangisi daha güzel?

G-Shock Topluluğu.
     G-Shock Topluluğu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: secoo120

Şeffaf modeller çok hoşuma gidiyor ama 2 çeşit şeffaf var sanırım. Koyu olanlar var birde cam gibi şeffaf olanlar. Ben bu 2 koyu şeffaftan birini almak istiyorum ama seçemedim sizce hangisi daha güzel?

Bence ilki daha güzel, daha zarif.

• secoo120 kullanıcısına yanıt
    İkiside çok güzel

• Arkadaşlar o kadar çok model var ki hangisi hangisinden üstün, hangisi yeni seri, hangisinin mekanizması iyi belli değil. Sizin fiyat performans olarak önerebileceğiniz G-Shock saatler hangileridir?

• healthypatient H kullanıcısına yanıt

Hoşuna gideni al gitsin. Hepsi pilli, hepsinin mekanizması aşağı yukarı aynı. Fiyatı etkileyen unsurlar üretim sayısı, malzeme kalitesi ve fonksiyonları. Tasarımı ve özellikleri kafana yatanı al gitsin.

• 2019 eylül ayı gibi gx-56-1bdr modelini satmıştım.

G-Shock Topluluğu.

Sıcak bir ortamdan soğuk bir yere geçince camda buğulanma oluyordu. Ersaya götürüp elden verdim durumu izah ettim ama adamlar su basınç testinde hiçbir sıkıntı bulamadılar. Servisten teslim aldıktan sonra camda buğulanma devam edince saatten soğudum ve elden çıkarttım.

Bir süre sonra elden çıkarttığıma pişman oldum ve sattığım kişiye ulaşamadım geri almak için.

Bende full siyah olan modelini tekrardan satın aldım.

G-Shock Topluluğu.

G-Shock Topluluğu.

Umarım bu saatte cam buğulanması yaşamam.

• SpEeDy! kullanıcısına yanıt
    King of G-Shocks. Güzel makine. Biraz tuzlu son bir senedir. İkinci el takip ediyorum. İkinci aldığınız daha çok hoşuma gidiyor.

Dw5600 kullanıyorum şu an. Herhangi bir buğu sorunu yaşamadım. Ga-100l almaktan sırf buğu olayı yüzünden vazgeçmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rcknrll kullanıcısına yanıt

İlk çıktığı zaman siyah kırmızı olanı takip ediyordum ama bir türlü alma fırsatım olmamıştı.

Sonra üniversiteydi askerlikti derken piyasada satılmamaya başlandı. Rastgele bir kuyumcuda görünce %50 indirimli almıştım.

Sonradan full siyah piyasaya sürüldü ardından farklı renkler. Ama bazı modelleri absürt pahalı. Mavi olanı 2000den gidiyor. Gx56-Slg modeli yine çok pahalı.

İkinci elde yine fiyatlar çok saçma. Sıfırı 1000-1150 arası gidip gelirken adam 1300e koyuyor 🤣

Neyse zaten yakın zamanda bir daha saat alamayacağız. Bir tanede ga700 asker kamuflajlı mavi yada yeşil alsam yeterli olacak

• Casio saat merakı bende de var.Saat koleksiyonum :

G-Shock Topluluğu.Emreyoutube
    Saat koleksiyonum. Casio 1200WHD-1AVDF Lacoste Vialux Aston Martin Dice Kayek Skmei
    https://www.youtube.com/watch?v=EIYUnbhv6Dw&ab_channel=Emre
  • Sonunda Gx-56-1ADR sahip oldum.

Geçtiğimiz pazar günü kadıköyde bir saatçiye girdiğimde vitrinde gördüm.

1 ay önce full siyahını almıştım, aldığım fiyattan letgodan sattım (Fiyat 1300e çıkınca 1000TL garantisi devam ediyor diye tercih etmiş)

Üstünede 300TL ekleyip 1300e sonunda istediğim modeli almış oldum.

Sanat eseri cidden bu model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpEeDy! -- 9 Aralık 2021; 14:36:40 >
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.