Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1910. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
187
Favori
1.134.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19081909191019111912
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Baroone

Selam arkadaşlar, pokogenie üzerinden mega raid katılımı yapamıyorum. "İnfo" yazısı var. İlla üyelik mi almak gerekiyor mega raide katılabilmek için...

youtube'ta "pokegenie info kaldırmak" diye arama yapın.. pokemon tv türkiye kanalının videosunu izleyin

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

hocam haftalardır oynuyorum dediğiniz gibi hiç bir adam akıllı pokemon gelmedi %95 çer çöpten ibaret

• 7862 5537 5711

• ya bu gymlerden pokemonu çağırmak için bişey yok mu? 100gündür 3 tanesi dönmedi gitti.

• zUbE kullanıcısına yanıt

hocam selam, epeydir oyundan hediyeleşiyoruz. bi ara trade felan yapak. :) emredioksit ben

• professor willow is currently performing an arkadaslar bu görevi yapan varmi.. part 8 di..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun çıkış tarihi 6 temmuz 2016,

benim oyuna başlama tarihim 7 temmuz 2016.

bu zamanlarda başlayanlar çoktan 50 lvl oldu ben ağır ağır kasana kadar dün daha yeni 40 lvl oldum Pokémon GO [ANA KONU] 

Pokémon GO [ANA KONU]
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt

1 eylül 1 aralık arası devam eden HOOPA pokemonu için bu görev. aralık sonuna kadar bekler mi bilmiyorum.

• emredioksit kullanıcısına yanıt

Anladim hocam eyvallah

• Merhaba.

41.levelde eevee evrimleştirme görevleri varmış. 7 ya da 8 adet farklı eevee evrimi var. Bunları yapabilmek için eevee isim haklarını harcamayın diyolar. E ben harcadım. İsim değiştirme hakkını kullananlar o görevleri nasıl yapacak? Var mı bilen eden?

• 5682 2963 0285

60 kişilik yer var. Her gün hediye . Kolay gelsin arkadaşlar.

• .psd . kullanıcısına yanıt

eevee yi geliştirmek için başka metodlar da var onları kullanırsın.

nette var hangisi nasıl evolve edilir diye.

O kadar zor değil evolve evrimleştirmelerini tamamlamak.

• 4428 8876 3781

Hediye beklerim

• ekledim. emredioksit

• Oyundan pek çakmıyorum. Öyle yürürken açıp yumurta kırıp pokestop çeviriyorum genelde. Battle leaguede 15 win streak yakaladım. Niyeyse çok hoşuma gitti. Pokémon GO [ANA KONU] 

Taktiğimi de yazayım. 1500 cp limit ve sınırlı seçim olarak bir modda oynuyorum. Nidoqueen, flareon, raichu pokemonlarını seçiyorum. Nidoqueene fast attack yaptım karşının kalkanlarını hemen bitiriyorum. Raichuda filan da fast attack var hemen cdsi dönüyor. Bu şekilde 15 win streak yakaladım. 16nın da ucundan bi vuruşla döndüm. Bakalım 15in üstüne çıkmayı deneyeceğim tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slim Charles -- 10 Kasım 2021; 17:45:43 >
  • Merhaba ben satıyorum hala arıyorsanız 38 level a cok az kalmis 100 k kadar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • .psd . kullanıcısına yanıt

Aşağıdaki yöntemlerle geliştirebilirsin dostum.

Pokémon GO [ANA KONU]
  • Elinde burger king geodude figürü olan varsa lütfen ulaşsın :(

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hergün hediyeleşmek için ekleyebilirsiniz arkadaşlar

6483 3246 0099

• ÖNEMLİ :

Hoopa görevlerini bitirmeyenler varsa 1 Aralık'a kadar bitirsinler. 1 Aralık'ta yeni görevler gelecek. Hoopa görevlerini bitirenler hemen alabilecek, bitirmeyenler ise görevleri almak isterlerse 5 $ ödeyerek alabilecekler.

• 
Sayfa: önceki 19081909191019111912
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.