Şimdi Ara

Partner 1.9 dizel motor soğukken çalışmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. 1.9 pejo partner 2004 turbosuz aracım var. Geçen hafta boluda hava durumu - 35 civarı oldu deniyor ve aracım o günden sonra çalışmadı.

Sorun şöyle. Marş basıyor ama motor çalışmıyor. Vurdurarak denedik araç çalıştı. Eve geldim stop ettim çalıştırdım gene çalıştı. Fakat ertesi gün gene aynısı oldu. Motor soğuyunca çalışmıyor vurdurunca çalışıyor.

Mazot pompasında geri kaçma vardı. Ama ben pompalayarak çalışıyordum. Mazot geliyor pompalasamda çalışmıyor şimdi. soğuklardan sonra araba böle oldu. Bilen arkadaş var mı ne yapmam gerek ustada bilemiyor vurdurup sanayiye gidiyorum motor sıcak olunca çalışıyır çünkü.

• Kızdırma bujileri ve pompaya depodan yakıt çeken hortumu kontrol ettir. Hortum orijinal değil ise soğukta çalışmayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızdırma bujileri yakıt hortumları yakıt pompasını kontrol ettir

• Cevaplarınız için teşekkür ederim. Sorun çözüldü. Beyinden kaynaklı problem ortaya çıktı. Dediğiniz gibi kızdırma bujisini çalışıyor gösteriyor ama kızdırma bujisi işlem yapmıyormuş. Beyin tamir edilip kızdırma bujisi çalışmaya başladı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.