Şimdi Ara

Paraf 3x250 TL ye 60 TL paraf puan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
21
Favori
30.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende paraf debit kart var bu kart için kampanyalar falan olmuyor mu bu onun üzerinde paraf logosu var. Kampanyalara dahil edilmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Cazibesi olan bir kampanya değil. Aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahildir maddesi var. 750 liraya kuyumcu alışverişimi yaparım düşüncesinde olanlar var galiba.
    aynı iş yeri aynı gün içinde yapılan işlemlerden ilki diyor ama 3 gün üst üste alınabilir,üstelik bir tanesi 400 TL yapılarak paraf günüme denk getirilebilir...
  • egridereli kullanıcısına yanıt
    500e 40 paraf kampanyasinda Ag'de parafgunumde paraf indirim yansimadi. normalde oluyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoĞu_KaN kullanıcısına yanıt
    Bu soruya cevap lütfen :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmetm34 A kullanıcısına yanıt
    Aynı soru sizinde kafanız da oluşu değil mi :D Çünkü garanti paracadbonus debit kart ve bonus kampanyalar onda da oluyor, halk bankın sitesinde de paraf puan kazandıran kart olarak geçiyor bunun da dahil olması lazım bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

500e 40 paraf kampanyasinda Ag'de parafgunumde paraf indirim yansimadi. normalde oluyor mu
    yansıyor,siz belki puan veya taksit seçimi yaptıysanız yansımaz, paraf mobilden bakıp durumunuzu paraf indirim olarak düzeltmeniz gerekiyor...
  • 1 gr aldık diyelim altın fiyatı ag de zaten en az 10 tl pahalı hesaba gelince bozunca falan gelen 20 puan yani karımız 10 olacak doğru mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

1 gr aldık diyelim altın fiyatı ag de zaten en az 10 tl pahalı hesaba gelince bozunca falan gelen 20 puan yani karımız 10 olacak doğru mudur ?
    250tllik alcan 20 tl puan kazancaksın 10tlsi dediğin gibi çöp olacak
  • Trendyol da paraf karta 250 lira üzerine de 30 lira indirim var.Ama malumunuz kampanyalar geçerli değil yazan butiklerde indirim olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

Trendyol da paraf karta 250 lira üzerine de 30 lira indirim var.Ama malumunuz kampanyalar geçerli değil yazan butiklerde indirim olmuyor.
    280 tllik sepet yapınca 230 tl ödeyeceğiz gibi denediniz mi benimde aklıma yattı
  • mertözden M kullanıcısına yanıt
    Ürünlerdeki indirimli fiyat üzerine uygulanan özel kampanyalar ile Paraf indirim kampanyası birlikte kullanılamaz.

Bu saçma madde yüzünden sanmıyorum tredyolda 30 lt düşsün

• quote:

Orijinalden alıntı: mertözden

280 tllik sepet yapınca 230 tl ödeyeceğiz gibi denediniz mi benimde aklıma yattı

Alıntıları Göster
    Kardeşim alışveriş yapmadım ama sepete bir parfüm ekleyip kart bilgilerini girdim.30 lira indirim oldu.Deneme amaçlı yaptığım için aalışverişi onaylamadim.O yuzden diğer kampanyaya sayılıp sayılmayacağını bilemiyorum.Ama paraf günümden de puan geliyordu önceden trendyoldan.Diger kampanyalarla da birleşiyordu. Deneyen arkadaş olursa yazar.

• 750₺ lik tek seferlik işlemde 60₺'yi alabilir miyiz?

• amazon.com.tr hediye kartı alımı geçerli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 1 Nisan 2020; 19:46:23 >
  • Paraf ile Trendyol ‘da 30 TL indirim:
    Kampanya, "Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir." açıklaması bulunmayan butiklerde geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 1 Nisan 2020; 19:53:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

amazon.com.tr hediye kartı alımı geçerli mi?
    Evet geçerli sabah aldım 1 saat sonra amazon kodu yolladı aynı anda paraf kazandınız mesajı geldi.

• beyazid84 kullanıcısına yanıt
    Zirraat bankkart lira hangi benzincide kullanılır

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.