Şimdi Ara

Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
15
Favori
7.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farang

Merhaba hocam . Universal ya da muadil turbo başlık kullansak verim alır mıyız hocam ?
    kendi turbo başlığı güzel ama çok pahalı. Genel olarak muadil kullananlar memnunsa sorun olacağını sanmam
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de miele alicam bulursam, bulamazsam samsung devamke..

Sordum a101 e 15 gün içimde şartsız iade alıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    Yazdığınız Electrolux ESPC74SWT Kasım ayında amazondan indirimle 599 Tl ye kardeşime almıştım. Üründen memnun, şikayeti olmadı hiç. Amazon da yine indirimde ama 698 TL fiyatı.

• matsipik M kullanıcısına yanıt
    Ahh ahh arçelik dedin de. Evde borusu kırıldığı için yatmakta olan Arçelik Orbital serisinden 6800 modelinde bir süpürgemiz var. Metal hortumunu arçeliğe sordum 80 lira mı ne çektiler. Milyoncuya gittim, metal borulara baktım ağızları uymadı süpürgeye. Mecburiyetten plastik boru ile idare ediyoruz. Ama o yıllar için mükemmel bir işçilik olmuş, sağını solunu sökeceğim bir ara motoru biraz sesli çalışıyor kömürleri bitmek üzere sanırım. 21 senelik süpürgede zemindeki tozu ölçüp ona göre motor devri ayarlama özelliği var. Hala şahane çekiyor. (Kimin üretimi acaba? O yıllarda buzdolaplarını LG'ye ürettiriyorlardı. Nilfisk filan çıkarsa şaşmam. )

Geleyim linkteki miele'ye, 3 sene kadar önce 350'ye alanlardanım.https://forum.donanimhaber.com/miele-supurge-350tl-gittigidiyor-teknosa-tekrar-stokta--128386323
    Aileye hediye edildi. Çok ama çok memnunlar. Kullanılan torba pek çok modelle ortak, kolay bulabilirsiniz. Bu devirde toz torbalı süpürge olur mu demeyin, siklonlu ya da sulu süpürgelerin temizliğinin çok sıkıntılı olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: juve212

Bu fiyat bandında önerebileceğiniz ya da takip ettiğiniz başka makine var mıdır acaba? yakın zamanda alacağız ELECTROLUX ESPC74SWT genelde olumlu yorumlarını vs okumuştum fakat toz torbasız diye bizimkiler vazgeçti

Alıntıları Göster
    Espc74swt ablama aldık gayet memnun güzel makine memnun kaldık zaten yorumları vs gayet tatminkar.

https://forum.donanimhaber.com/elektrikli-supurge-arastirmasi-supurge-alacaklara-tavsiyeler--83264559

Ezgin_kral üyesinin en çok beğenilenlerdeki listesini dikate almak lazım. Zamanında yardımı dokunmuştu ürünlerin geneline hakim bir arkadaş tabi bide ne istediğinizi bilmeniz lazım toz torbalı/torbasız farklı avantaj ve dezavantajları var. Onu seçtikten sonra zaten ya Electrolux yada Miele C1 alacağınız belli olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• robotica R kullanıcısına yanıt
    Dyson animal pro 2 kullanıyoruz (siklon) temizliği aşırı kolay.
    Tek tuşla el değmeden boşalt ve kapat bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: press-tij

Arnica Bora 5000 toz torbasız su filtreli olanını kullanıyorum.
    Diğerlerinde toz uçuyor ancak bunda tozu suya hapsediyor. Parfüm de atıyorum suya 1-2 damla oda ferah kokuyor.
    Düğün zamanı hanımın isteğiyle aldık Arnica Bora. Leş gibi makine. Ameleliğin önde gideni. Hele temizliği iğrenç. Kusma nöbeti geçiriyorduk sırayla.

Yerel bir mağazadan Kasım 2018'de toz torbalı Rowenta RO6477'yi 300 liraya teşhir ürünü olarak aldık da rahatladık. Şu an fiyatı 1600 ₺
    . İlk torba alımını da Kasım 2019'da yaptık.

• quote:

Orijinalden alıntı: acar85

Toz torbali olunca sanki masraf artacak gibi. 10yildir arcelik süpürge kullanıyordum.bu gece bozuldu. Toz torbasizdi. Simdi miele olunca aklimi celiyor ama toz torbali oldum olasi soguk oldugum bir konu. Gereksiz para tuzağı. Kullananlar yilllik torba masrafi nedir bu ürünün. Bi cihaz parasi daha vermeyelim.
    Bir torba 3 ay gidiyor (haftada bir tüm ev supuruluyor. Ev büyük). Orjinal torbası cok kaliteli.

• ANTI- kullanıcısına yanıt
    merhaba, animal pro 2 dediğiniz normal kablolu siklonlu olan modeldense eğer nasıl bu kadar kolay temizlediğinizi kısa bir video ile buraya ekler misiniz? bizde dc52 allergy modeli var, içindekileri boşaltmak bir ızdırap, kıllar orta kısma sarıyor ve siklonlara dolan tozu vura vura dökerken birazını yutuyorum. sizin makine bendekinden sonra çıkan bir modelse ve dyson bu işin sizin dediğiniz kadar kolayını bulduysa bence bildiğin devrim yapmış yarın gidip aynısından alacağım. dediğim gibi içi kıl tüy hav toz dolu iken tek tuşla temizlik videosu koyarsanız (ya da bir kaç foto) çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Bir torba 3 ay gidiyor (haftada bir tüm ev supuruluyor. Ev büyük). Orjinal torbası cok kaliteli.

Alıntıları Göster
    Ayda bir sıkıldıkça süpürüyourz. 3 sene idare ederiz desene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysahin2000

merhaba, animal pro 2 dediğiniz normal kablolu siklonlu olan modeldense eğer nasıl bu kadar kolay temizlediğinizi kısa bir video ile buraya ekler misiniz? bizde dc52 allergy modeli var, içindekileri boşaltmak bir ızdırap, kıllar orta kısma sarıyor ve siklonlara dolan tozu vura vura dökerken birazını yutuyorum. sizin makine bendekinden sonra çıkan bir modelse ve dyson bu işin sizin dediğiniz kadar kolayını bulduysa bence bildiğin devrim yapmış yarın gidip aynısından alacağım. dediğim gibi içi kıl tüy hav toz dolu iken tek tuşla temizlik videosu koyarsanız (ya da bir kaç foto) çok sevinirim.
    Toz torbasız süpürgenin temizliği kolay diyen,sulu süpürgenin temizliği kolay diyen yaptığı hammallığın farkında olmadıpından kolay demekte,
    Eli yüzü düzgün kaliteli toz torbalı süpürgenin yanına hiçbir sulu yada torbasız yaklaşamaz hem temizlik hemde sonrasındaki makinamın temizliği konusunda,
    Elimde ufacık şarjlı süpürge var onda dahi içindekileri temizlerken tozların uçtuğunu görürken ,dyson nasıl rahat temizlenir sulu süpürgenin o pisliği nasıl temizlenir akıl işi değil,bu arkadaşlar temiz süpürge nasıl olur farkında değil,
    Elimde yıllardır kullandığım cat and dog süpürgem var belki 10 yıl olmuştur turkuaz olan modelden ,miele alın miele cat and dog alın turbo başlıklı süpürge alın diyen ilk kişilerdenim belki,toz torbasının olduğu iç kısımda toz zerresi yok desem yalan olmaz,

Toz torbalı süpürge alın arkadaşlar eli yüzü düzgün markalardan alın 3 5 yıl öncesinde miele,nilfiks ve elektrolux tabsiye ederdim,
    Miele hala aynı kalitede eğer elektrolux ve nilfiks aynı kalitede ise şaşmayın bu markalardan

• leventsr L kullanıcısına yanıt
    bimdeki modelde turbo başlık yok ve sanırım tek başına bu başlık epey pahalı, yine de fiyat cazibesi nedeni ile önermez misiniz bu modeli? herkesin ev büyüklüğü ve temizlik anlayışı aynı değildir ama sorması ayıp yıllık kaç toz torbası gerekiyor ortalama ve illa orijinal mi alıyorsunuz webdeki ucuz muadiller iş görmüyormu (bizimkisi biraz ölücülük oldu turbo başlığı dışardan alsak ama torbadan tasarruf edilir mi :))
    dyson dan yıldım vallahi..
  • BUlursanız kaçırmayın bu ürünü,
    Orjinal torba dılında kullanmyaın,
    Eğerki evdeki süpğrme süreci sadece tozları ve gözükmeyen ama aslında orda olan pislikleri çekmek şse aylarca kullanılır tek bşr tız torbası elbette ev yoğunluğu vb. şartlar etkiler,
    Toz torbasına evdeki çeri çöpü çekerseniz 1 ayada dolar bşr haftayada dolar

• alalım almasınada corona ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

alalım almasınada corona ne olacak
    C3 ümüz olmadı bu fani hayatta

• coco1912 C kullanıcısına yanıt
    zamanında sana alayım dedim. tertemizdi cihaz. ama istemedin. daha napayımmmm
  • Turbo başlık olmadan kullanılamıyor. Ben 2 sene kadar önce aldım ve turbo başlık olmadan kas yapmaya başladım. eşim kullanamadı. Turbo başlık şart.
  • Alalımmı almayalımmı şimdi son durum nedir ?

Alıp bir köşeye koyucam muhtemelen 1 sene kullanılmıycak. Bu durumda bekleyip başka model almam daha mı doğru olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifix06 -- 26 Mart 2020; 7:45:26 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.