Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
327
Favori
600.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle satıcı falan değilim, forumda oldukça eskiyimdir bilen bilir. İstanbulda yaşıyorum ve bugün erzak stoğu yapmaya çalıştığım hiç bir markette kolonya bulamadım. Mecburen internete yönelip fahiş fiyatlar arasında n11 den makul fiyatlı bir ürün bulabildim sonunda.. Bunu da herkes görsün faydalansın diye paylaşıyım istedim. Arkadaş dükkan sahibi mi olmadım, adam hatayın dörtyolunda mahallesindeki dükkanda 2 tl daha ucuza bulmuş diye iyi geçirmişler demediği mi kalmamış.. Yeni nesil üzüm yemek yerine bağcıyı dövmeye odaklanmış.. Arkadaş herkesin şartları senin köyünle bir olmayabilir. İllaki faydalanan birileri çıkar niye bok atıp duruyon. Varsa daha iyi bir fırsatın çık ortaya söyle biz de faydalanalım. Uzun zamandır paylaşım yapmıyordum ama yaramazmış daha da yapmam zaten..

Bu arada burda fırsat nöbeti tutan, hatta ederinin altında yanlış fiyatlı ürünlere hücum edip teslim alabilmek için etik dışı her türlü çakallığı sergileyen tiplerin olay tersine işlediğinde mızmızlanması da kusura bakmayın ama riyakarlığın daniskasıdır. Kapitalizmi dibine kadar yaşayan ülkemizde arz-talep dengesi bozulduğunda bu durumlar gayet normal. He belki ülkemizde çok uçuk örnekleri de yaşanıyor ama olağandır neticede.. 1 lt kolonyayı 10 liraya düşürse burda ballandıra ballandıra anlatıp böbürlenen tipler talep patlamasıyla litresi 30 tlye çıkınca meliyor:)) Bugün borsada gıda ve ilaç hisseleri saatler içerisinde ortalama %20 rekor artışla kapattı günü.. Niye acaba?? :) Maalesef kapitalizm bu beyler alışın..

• quote:

Orijinalden alıntı: rainmanstern

carrefoursa - Duru Limon kolonyası 1 Lt -22.90 TL.piyasada 35 tl ye kadar çıkmış fiyatlar..
    Bizim Sakarya'daki hal toptancılarinda 15 lira sanırsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuklarım için el spreyi arıyorum bulan varsa link atabilir mi, çantalarına koyup okulda ellerine sıksınlar

3,4 adet yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanlı

aslında o fiyat bile iyiymiş hangi ürün nedir bilemem ama bizimkiler 100ml 20 tl ye almışlar.
    5lt aynı ürün tarzında ise iyi. ama aynısı mı bilmiyorum. zaten ürün kaldırılmış.
    aynı üründür muhtemelen ama güya sabah fabrika bunlara %200 fiyatla satış geçmiş eee senin elindeki stoklar?? alanları iptal etmeler? nereden tutsan elinde kalır olay. Bunlara tepki almayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

79 şu an
    valla yarın daha fazlasına satacakmış ağız dalaşına girdik soru cevapta. ben zaten şikayetimi yaptım bakanlığa o düşünsün
  • malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    valla zaten soru cevaptan saydırdım. hala atışıyorum. şikayetimi de ettim. onun üstünü kendi bilir. karaktersizlerle muhatap olmak istemedim
  • Maskeye gerek yok hava yoluyla bulaşmıyor yahu ama insanlar diyorsa ki elimi sürekli ağzıma götürürüm o zaman maske kullansınlar.
  • https://www.lazimbana.com/hijyenik-el-temizleme-jeli-ficomed-50ml-p-1599175
    beni bi' gülme tuttu

• quote:

https://www.lazimbana.com/hijyenik-el-temizleme-jeli-ficomed-50ml-p-1599175
    beni bi' gülme tuttu
    Virgül unutulmuş galiba 😂😂
    Dh ölücüleri bu parayı vereceğine ölür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba1993 -- 11 Mart 2020; 23:39:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • el dezenfektanı işe yarıyor mu cidden acaba. kolonyadan ne kadar farklı olabilir. sonuçta uçucu bir şey bu da. iki ovalıyorsun kayboluyor.
  • Bu coronodan korunmak için play storde uygulama yok mu ki

• quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Bu coronodan korunmak için play storde uygulama yok mu ki
    Kaspersky veya f-prot yukle eskilerden baya etkili viruse karsi

• https://shop.nuk.com.tr/nuk-hijyenik-sprey-360ml-1225

Çocuk bebek vs için kullanılabilir.
  • Havayoluyla bulaşmıyor denilen şey partikülünün 5mm den büyük olması yüzünden. Bu yüzden damlacık yoluyla bulaşıyor deniliyor. Yoksa birisi yanında öksürse bulaşıyor. Hatta son yayınlar önceki koronavirüsler gibi olmadığı havada yarım saat asılı kaldığını söylüyor fakat kanıtlanmış değil.
  • linkteki ürünü aldım, yanma be uçuculuk fena değil ama hiç ipa gibi kokmuyor.
    https://www.hepsiburada.com/zenith-ipa-izopropil-alkol-c3h70h-99-9-saflik-p-HBV00000AX9HA?magaza=DRN PAZARLAMA VE DAĞITIM

• B.AYAR kullanıcısına yanıt
    bi kimyager olmadığımız kalmıştı korkudan o da olacak.

• quote:

bi kimyager olmadığımız kalmıştı korkudan o da olacak.
    ipa nın ne oldunu araştır istersen, bunun için kimyager olmaya gerek yok.

• inanlı kullanıcısına yanıt
    ilk şikayetimi yaptım ticaret bakanlığına.Hayırlısı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.