Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
119
Favori
817.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çift simli bu cihazlar ben uygun buldum. Yurt dışında da çok pahalı bu meret. Ön sipariş verdim, bakalım ne zaman gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de S10 Plus takası ile S20 Düz ön siparişi verdim. Umarım 5 Mart'ta kargoya verilir.
  • Siigle kullanıcısına yanıt
    hocam kesinlikle çok büyük değil. ben s10+ kullanıyorum çok ufak farklar var boy olarak aralarında. üst üste koyduğumda ben daha büyük bir fark bekliyorudum açıkçası. yalnız şu bağıra çağıra reklamını yaptıkları 100x zoom meselesi bence biraz şişirilmiş. 100x ile sabit bir görüntü yakalamak imkansız. bence s20 ailesi s serisinin muhtemelen en az talep gören ürünü olacak.

bu arada gri renk gerçekten çok tarz olmuş, rengine bayıldım
  • Benim telefonla aldığım bilgi ise kulaklık kampanyası bitmesi ile 10 Marttan sonra 2.el cihazlarınıza +1000TL destek eklenecek. Yani kulaklığı hediye değil aslında size satıyorlar. S10+ Kullanıyorum 10 Marttan sonra 5425TL ye sayılacak ama yine de almayacağım çünkü fiyatlar uçmuş.

S20 ailesi kötü mü değil ama biraz abartıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidarkstone -- 19 Şubat 2020; 19:2:9 >
  • Bence, Spesifikasyonlarıyla Samsung S20 Ultra şu an itibariyle yılın telefonudur.
    fiyat biraz fazla ve 5G olupta kullanılamıyor olması saçmalıkları olmasaydı süper olurdu.
    Ancak yinede 5 yılda bir telefon değiştiren biri olarak beni özellikle kamerası heyecanlandırmakta.

Daha önce ön siparişten telefon alamadığım için bilemiyorum acaba önsipariş vermek mi avantajlı yoksa 1 ay bekledikten sonra almak mı ?
  • Kulaklık lazım değilse bekle

• Kulaklıkarı hep aldım hep sattım yine satacağım. .Hoş bu sefer çok iyi falan diyorlar ama kemikten iletim kulaklığımdan çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssavtak

Ben de S10 Plus takası ile S20 Düz ön siparişi verdim. Umarım 5 Mart'ta kargoya verilir.
    kaça saydı s10+ yı kaça aldin s20 yı
    detaylandırırmsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutasil

kaça saydı s10+ yı kaça aldin s20 yı
    detaylandırırmsınız

Alıntıları Göster
    Merhaba, bu konuda S10 konusunda detaylı bilgi vermiştim. Linkini aşağıya koyuyorum.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/142058613
  • S10+ 'ımı Samsung Online mağazaya takasa vererek S20+ siparişi verdim.

S20+ veya Ultra almayı düşünenler için 1.5 saatlik Demo cihaz kamera incelememi paylaşayım.
    S20 Ultra hem ön kamera hem arka kamerada daha pembe/kızarık tonlar veriyor.
    Çektiğim fotoğraflara zoom yaptığımda da S20+ la arasında neredeyse hiçbir fark göremedim ve dediğim gibi s20+ ın renkleri çok daha doğru/doğal idi. Ultra'nın verdiği kızarıklığı beğenmedim ve hem ön hem arka kamerada 40mp ve 108mp farkını göremedim.
    (Fotoğraflar her iki telefonda da filtre kapalı, maksimum MP seçilerek çekildi.)
    Testlerimde S20 Ultra'nın üstün olduğu tek şey her iki cihazda da 30x zoom yaptığımdaki netlikti. Ultra çok daha bariz bir şekilde daha net bir görsel veriyordu.

Samsung görevlileri bunun tamamen demo cihaz olmasından kaymaklandığını düşündüklerini söylese de, Ultra almak içimden gelmedi.
    Gerçek cihazlar gelince Plus ve Ultrayı karşılaştırmak için sabırsızlanıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirism -- 20 Şubat 2020; 11:47:1 >

• Aynen, bende takasla benim S10+'ı 5400'e verdim Samsunga. s20 Ultra aldım. bakalım bekliyoruz umarım daha erken gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RickTheSizzler

Aynen, bende takasla benim S10+'ı 5400'e verdim Samsunga. s20 Ultra aldım. bakalım bekliyoruz umarım daha erken gelir.
    S10+'ı 4400 TL'ye saymıyorlar mıydı hocam ?

Nasıl aldınız bu şekilde ?
  • Bakalım Media Markt gibi mağazalar değişim kampanyasına ne zaman başlayacak yahut yapacak mı...
  • Bu arada Samsung Türkiye'nin bir çılgınlık yapıp bu cihazları Çift Simli (Shop Samsung'da çift evet) SnapDragon 865'le getirdiği söyleniyor. Öyle bir şey olsa ne efsane olur ama....Bunu yarın soracağım bir olmazsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Bu arada Samsung Türkiye'nin bir çılgınlık yapıp bu cihazları Çift Simli (Shop Samsung'da çift evet) SnapDragon 865'le getirdiği söyleniyor. Öyle bir şey olsa ne efsane olur ama....Bunu yarın soracağım bir olmazsa...
    Sor hocam da müşteri hizmetlerini arayacaksan Allah yardımcın olsun. İlkten snapdragon un ne olduğunu anlat bence muhtemelen ilk kez senden duyacaklar. Kesin bir teyit alırsan haber eder misin ..

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Ederim üstat bu haber heyecan yaptı çünkü... :)
    Bir yerde okudum, koştum siteye baktım evet çift hat görünüyor... Allalla dedim hayatta çift hatla gelmezdi. Bu kadar şikayeti göz önüne alıp SD li versiyonla geldi ise değişim kampanyasına girerim... Yurt dışı cihazları da alıyorlar zaten dur bakalım ya. Hayırlısı :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Ederim üstat bu haber heyecan yaptı çünkü... :)
    Bir yerde okudum, koştum siteye baktım evet çift hat görünüyor... Allalla dedim hayatta çift hatla gelmezdi. Bu kadar şikayeti göz önüne alıp SD li versiyonla geldi ise değişim kampanyasına girerim... Yurt dışı cihazları da alıyorlar zaten dur bakalım ya. Hayırlısı :)))
    Böbreğimi satar 512gb lik s20 ultra alirim o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Hahahaha bu çok iyiydi...
    Ya Samsung TR den ümidim yok ama işte bir ihtimal. Millet çok şikayet ediyor deyip değiştirdi ise ancak öyle. :))

• emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam direk siteden yaparsanız 4400 fakat müşteri hizmetlerini arayıp teşvik indirimi isterseniz +1000TL veriyorlar
  • Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Telefon ABD ve diğer ülkelerde 5G teknolojisi ile satılacak.Ram kapasitesi de 16GB.Ama Türkiye modellerinde 5G yer almayacak ve snapdragon 865 işlemcide ulkemizde kullanılmayacak.Ram kapasitesi de 12GB ve 8GB modelleri ve Samsung'un kendi işlemcisi ile gelecek.
    Üstelik ABD piyasası ile Türkiye piyasası aynı fiyattan satılacak.Bu nedenle tercih edilir mi yada imkan varsa ABD den getirilir mi ?
    Bence Samsung ülkemize üvey evlat muamelesi yapmakta.

Ben alacak olsam biraz daha beklerdim çünkü hem ederinin düşmesini hemde 5G ülkemizde kullanılmaya başlanırsa bu özellikleri olan telefonları tercih ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamorex -- 20 Şubat 2020; 22:36:27 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.