Şimdi Ara

Başlık silinebilir. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.297
Cevap
44
Favori
84.151
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    on kiloluk leblebi paketi yap yolla orayada hat açarlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    2.el bi Airties 5650 bulursan iyi olur.
  • Kullanan arkadaşlar önerirler mi, tek kişiyim, oyun va pek oynamam, internet ihtiyacından dolayı 8mpbs düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Adamlar Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Sorun varsa T.Telekom kaynaklıdır ki gelen görevliler bile T.Telekom görevlisi. Ben 2 yıldır Türknet kullanıyorum ilk zamanlar problem yaşadım ki sorunların hiçbiri Türknet kaynaklı değildi. T.Telekom ya da diğer uçuk rakam isteyenlere çok para vermeye hiç gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hsndnc kullanıcısına yanıt
    Konya yok konya

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeLLaT_1905 -- 1 Mart 2020; 2:8:31 >
  • Netepeed fiyatları artırdı. Onun yerine buna geçilir mi?

• emre7107 E kullanıcısına yanıt
    Geçilir kardeş 3 aydır kullanıyorum tek bir problem yok.vadedilen hızı alıyosun zaten.telekom altyapısına sahip.paranız cebinizde kalsın düşünmeden geçin.

• Dün gece kaydımı yaptırdım ben de. Türknetten geçeceğim. Daha aramadılar ama.

• Şu Gaziantep'i bi ekleyin be kardeşim. Ekimden beri arıyorum, çok yakında deyip duruyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sbs03

Dün gece kaydımı yaptırdım ben de. Türknetten geçeceğim. Daha aramadılar ama.
    aramaya sormaya gerek yok, eposta attım sözleşmeleri yollayın dedim hemen yolladılar yazdırıp doldurup anlaşmalı kargo no ile karşı ödemeli gönderiyosun gerekli bilgi gelen epostada var pazartesi kargo alacak okadar istediğin günde geçiş yapılacak, gelen mailde detaylı bilgi yazıyor.

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Hangi tarifeyi seçeceğimi nereye yazıyorum peki

• quote:

Orijinalden alıntı: sbs03

Hangi tarifeyi seçeceğimi nereye yazıyorum peki
    eposta yazarken 36 TL lik şu paketi istiyorum adresim şudur yazıyosun istediğin hızı adres desteklermi kontrol ediyor, o paketin yer aldığı maddeler yazılı sözleşme yollayacak kontrol ettim vardı, gelen sözleşmedeki paket istediğinizmi kontrol edin değilse yazarak doğrusunu isteyin, aynen temel bilgilerini ve her sayfaya imza atılıyor kimlik fotokopi 1 adetde eklenecek okadar, benim adres 15 ADSL eskiden beri aynı destekliyordu önceki neyse o destek devam eder öncesi fiber olamayan yerde onlardada olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 22 Şubat 2020; 14:30:46 >
  • cooloceaner kullanıcısına yanıt
    Yer neresi acaba? Bir de hız nedir?

• emrahakt E kullanıcısına yanıt
    Yani ben tekirdağ merkezde kullanıyorum.35 mbit hız ve genel olarak vadedilen hızı alıyorum.bazen yoğun kullanım olan akşamları falan 15-20 mbite kadar düşüyor ama birkaç kez modeme reset atınca yine normale dönüyor.ben çok memnunum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: cooloceaner

Geçilir kardeş 3 aydır kullanıyorum tek bir problem yok.vadedilen hızı alıyosun zaten.telekom altyapısına sahip.paranız cebinizde kalsın düşünmeden geçin.
    Teşekkür ederim. Geçeyim öyleyse.

• Geçmeyin. Overdim arkadaslarimi gecirdim ama pisman sayilirlar gun içi çok iyi 50 megabitin 47 48 civarini aliyorum ama son 2 aydır akşam bildiginiz leş download ping ne ararsaniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kolpaçino Özgür

Geçmeyin. Overdim arkadaslarimi gecirdim ama pisman sayilirlar gun içi çok iyi 50 megabitin 47 48 civarini aliyorum ama son 2 aydır akşam bildiginiz leş download ping ne ararsaniz
    Böyle sorunlar yasandimi hic anlami kalmaz

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Bugün tekrar deneyeceğim. Dun bi reset attim indirme tekrar 46-47 lere geldi akşam. Bugün tekrar deneyip yorumumu yazacağım

• Hersey kötüyse bu iyi olsun

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.