Şimdi Ara

Başlık silinebilir. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.297
Cevap
44
Favori
84.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul Bahçelievler civarı netgalaksi kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım bunlarda telefon desteği yok. Evde telefon var ama kapattırmak istemiyorum. Türk.net kullanıyorum geçtiğimdw 59.90 dı, 1 ay sonra 66.90 oldu uzun süredir de 76.90. Yalın harici paketlerde olmalı aslında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Sanırım bunlarda telefon desteği yok. Evde telefon var ama kapattırmak istemiyorum. Türk.net kullanıyorum geçtiğimdw 59.90 dı, 1 ay sonra 66.90 oldu uzun süredir de 76.90. Yalın harici paketlerde olmalı aslında.
    Bu konuda sanirim tum servis saglayicilarda sorun var, telefon numarasinin korunabildigi cins sistemleri 2020 den itibaren terk etmisler, hemen hepsi sadece yalin veriyor , eski tip olanlar da (mesela akrabamda extranet vardi 25 lira hem de telefonlu) , ona devam edersek 40 kusur lira oldu, ama diger saglayicilarda telefonlu sistem bulamadim

Turk telekom sosyal internet en uygunu sanirim , 4 mbit olan , o da 29 dan 39 a cikmis en dusugu , belki telekom mudurluklerinden hala 29 a alinabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Öyle değil mi zaten 45-50tl
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderweb -- 19 Şubat 2020; 22:7:15 >
  • İlk mesajı güncelledim.Tüm tarifeleri ekledim.
  • İlleri de eklemek lazım

• inexo kullanıcısına yanıt
    Yarın illeri eklerim.

• storm kullanıcısına yanıt
    Yalın harici Telefonlu olarak Standart Paketler var. Tam hız alınıyor ama fiyatlarıda ona göre.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Onlarında maşallahı var, fiyatlandırma şaka gibi. Anlaşılan Turknet e devam.

• fiyatlar iyi bence kullanıcılar da memnunsa geçilir.
  • storm kullanıcısına yanıt
    Memnunsanız devam edin. Standart paketler Mbit e kadar olmadığı için iyi ama bütçe meselesi. Yalın olarak daha uygun oluyor Telefon iptal etmeden bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekkanik

Bende aynı şekilde sürekli İnternet ile işim oluyor meslek gereği. Fakat bırakın 200gb, 15gb çoğu zaman yetiyor. Program, oyun, film indirmek için kullanılırsa tabii ki yetmez net.
    ben sadece geldiğimiz yıl ve bizlere sunulan hizmeti eleştirdim. milletin ihtiyaçları ve bütçesine diyecek bir lafım yok ancak şöyle bir durum var, tabii ki 8 mb internet ile download kapasiteniz düşük olur, geçen sene ben de 8mb kullanıyordum (ucuz diye) ama tam sınırsızdı, kota yoktu ve pc 7/24 açıkken emule/torrent coşuyordu :)

sonuç olarak isteyen istediği interneti kullansın, benim derdim, bu ülkede insanlar interneti doya doya kullansın, budur.
  • Ben de 3 aydır kendilerinin kullanıcısıyım.200 gb kotalı 35 mbit interneti 50₺ ye alıyorum.vadettikleri hızı alıyorum genelde 30-35 mbit arası bir hız bence çok iyi.etrafımdaki tüm arkadaşlarımı da netgalaksiye geçirdim.geçen herkes de bana dua ediyor.ne uğraşacam doymuş telekomla falan.gerçekten çok iyiler bence herkese de tavsiye ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kartal tarafında net galaksi kullanan var mı google aramalarında yorumlar yerden yere vuruyor tereddütteyim
  • Buradaki kota sadece download mu yoksa download+upload mu?
  • mstkurt M kullanıcısına yanıt
    Download.
  • joyberk kullanıcısına yanıt
    Haklısınız yıl 2020 olmuş ve hala 5 mbit alamayan yerler var. Çok kulllanmayan için ideal bence. Sizin gibi çok kullananlarda verecek 45 TL doya doya kullanacak.
  • Dün bu konuyu görüp başvurdum, bugün arandım. Oturduğum bölge için (ist/kartal/Cevizli) için tüm hızların mümkün olduğunu söylediler. 8mb/200gb kotalı en uygun tarifeyi seçicem ki benim için oldukça yeterli. Modem vermiyorlar, ilk 6 ay taahhüt verirsem 96tl taahhüt ücretini almıyorlar, eğer evde telefon hattınız yoksa bina içinden evinize kablolama yapıp telefon hattı çekiyorlar bunun için de 60tl alıyorlar. Anladığım şeyler olduğu için kurulum kabul etmedim. Mail ile abonelik sözleşmesi gönderdiler, doldurup yarın müsait olursam göndericem sanırım birkaç güne bağlanır.

• grimser G kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evde prizde girişler var görünüyor. Tel hattı var diyebilir miyiz?

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Evet bu yeterli.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.