Şimdi Ara

Başlık silinebilir. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.297
Cevap
44
Favori
84.150
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modem veriyorlar mı? Kiramı, satıyorlar mı? Ücreti nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yazz Y kullanıcısına yanıt
    Fiberde ücretsiz veriyorlar.Adsl de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D78B5F520 -- 6 Şubat 2020; 21:38:57 >
  • Netspeed 8 mbps sınırsız kullanıyordum 58 TL ye. Download hızı 4-5 mbps civarı idi. Netgalaksi şikayet çok olunca tereddüt ettim uzun süre ama email ile gelen evrakları pazartesi günü verdim kargoya 8 mps/200 Gb kotalı için. Perşembe günü itibarıyle geçişimi yapmışlar. Hız da 6,5 Mbps civarı. Bu fiyata çok memnunum keşke daha önce geçseymişim.
  • Dediğim gibi denemekte fayda var.
  • bu fiyata denenirde
    benim taahhüt eylül veya ekimde bitiyor ttnet
    sözde 16mbps hız var ama hiç göremedim 7-8 civarında geziyor 64tl
    zaten netten oyun oynayan biri de değilim tam bana uygunmuş

kullanan arkadaslar acaba sürekli mi aynı fiyat yoksa ilerleyen zamanda rakamlar nasıl değişiyor?
  • 200gb yetmez 10tl daha verelim sınırsız olsun.
  • Ben geçtim 2. Gün telekom yetkilisi direk bağladı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben evde turknet kullanıyorum .2 port açıp onu kullanmak istiyorum.Turkneti 6 ay dondurup aynı hat üzerinden kablo değişmeden kullanabilirimiyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben netgalaxy 24 mbit 200 GB kotali kullanıyorum çok memnunum heralde 1 sene oldu bir kere bile aramadım inşallah böyle devam eder.

• bahadırgs B kullanıcısına yanıt
    Bana da aynı bu şekilde cevap verdiler. En ucuz 60tl fiber.

• 46 yaşındayım, hayatım boyunca kotalı internet kullanmadım. Ama yıl 2020 olmuş ve hala kotalı internetten bahsediliyor, enterasan.

kotalı olsa 200GB ı 10 saatte harcardım, örneğin netflixte dizi izlerken arka tarafta 17GB lık dosya indiriyorum, 40 dakikada inmiş oluyor.
  • iyi fiyatmış valla 200 gb bana yeterdi ayda 100 gb bile olmuyor evde, acaba firma güvenilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: joyberk

46 yaşındayım, hayatım boyunca kotalı internet kullanmadım. Ama yıl 2020 olmuş ve hala kotalı internetten bahsediliyor, enterasan.

kotalı olsa 200GB ı 10 saatte harcardım, örneğin netflixte dizi izlerken arka tarafta 17GB lık dosya indiriyorum, 40 dakikada inmiş oluyor.
    Yıl 2020 olmuş ve 46 yaşına gelmişsiniz ama herkesin farklı ihtiyaçları ve bütçesi olabileceğinin farkına varamamışsınız. Ben evimde netflix falan kullanmıyorum arasıra pc açıp bilgisayardan indiriyorum ve aylık download 100 GB hiç geçmedim. dolayısıyla hız da yeterli 8 mbps. Bu fiyata benim ihtiyacıma göre başka sağlayıcı varsa siz söyleyin.
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde sürekli İnternet ile işim oluyor meslek gereği. Fakat bırakın 200gb, 15gb çoğu zaman yetiyor. Program, oyun, film indirmek için kullanılırsa tabii ki yetmez net.

• TTNet 16 GB 200 GB 75 TL yaptirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onderweb kullanıcısına yanıt
    Öyle değil mi zaten 45-50tl

• Arkadaşlar modem ücretini sadece fiber alınca mı istemiyorlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben 8-9 aydır netgalaksi kullanıyorum. Binaya kadar kabloyu çektiler Kutudan ben bağladım. Bu şekilde olduğu için kurulum ücreti vs almadılar. turknet'te 4mbit için 79 tl veriyordum, 36 liraya 6 ay kullandım. son 1-2 aydır altyapımız düzeldi. 25 mbite geçtim. Hızın tamamını alabiliyorum. Sadece ADSL 'den Hipernet'e Fibernet'e geçiş için 30 TL gibi bir geçiş ücreti var. Şu an 25mbit 200GB için ödediğim tutar 46TL. Netflix, Youtube vs yoğun kullanım yapıyoruz. Henüz 160-170gb i geçemedim. Eğer torrent vs arşivci değilseniz duran tarifeler uygun. Ama arşivciyseniz 25mbit sınırsız 55TL, bizahmet biraz fazla verin. Şu an en mantıklı tarifeler bunlarda. Açıkçası yıllarca nasıl keşfedemedim diye kendi kendime söylüyorum. 2 yılda yaklaşık 600TL Turknet'e fazla para verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustee74 -- 19 Şubat 2020; 16:59:34 >
  • Yıl sonuna kadar sürerse, taahhüt bitince almak isterim, çünkü ucuz interneti bitirdiler ülkede!

8Mbps'yi sorunsuz verebiliyorlarsa zaten sorun yaşatmaz ama kayıp olursa üzebilir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.