Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Detaylı cevap için çok teşekkürler. Aklıma bişey gelirse sorarım. Sizde aklınıza geldikçe deneyim paylaşırsınız zaten konu biraz hareket bulmuş mesajlarınızla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar hocam. Note 10 ile 10 pro arasinda ram disinda onemli farklar varmi? Kamera islemci ekran ses vs vs??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___NeO -- 3 Şubat 2020; 17:55:2 >
  • ___NeO kullanıcısına yanıt
    Merhaba, pro olanda 8 gb Ram var ve 128 ile 256 gb depolama alanı seçenekleri var. Kamera olarak 8p lens var. Düz modelde 7p lens kullanıyor. Bu da ışığı daha iyi almasını sağlıyormuş. Fakat çok uçuk kaçık kamera farkı yaratmıyor. Ram açısından 8 gb olması iyi.256 gb Hafıza çok mühim değil. 128 de doldur boşalt yapılarak kullanılabilir. Ama Ram ilavesi sonradan mümkün olmayacağından 8 gb olması avantajdır. Çok uygulama yüklüyorsanız Kullandığımız bu uygulamalar gün geçtikçe güncelleniyor ve daha fazla Ram ihtiyaç duyuyor. Zamanla 6 gb yetersiz olmaya başlayabilir. Uzun vade kullanım düşüncesi olanlar 8 gb tercih edebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ortakatro kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam cok tesekkurler.

• ___NeO kullanıcısına yanıt
    rica ederim :)
  • ortakatro kullanıcısına yanıt
    Hocam haddim olmayarak ufak bi düzeltme yapmak isterim bildiğim kadarıyla tabi. Yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltin lütfen.
    8/128 olan ve Pro diye satılan cihaz CC9 Pro ve karşılığı global olan note 10 6/128 düz model oluyor. 8p lens bu modellerde yok
    Note 10 Pro 8/256 olan model ve tek seçenek olarak satılıyor diye biliyorum. Karşılığı olarak CC9 Pro Premium 8/256 olarak var ve bunlarda 8p lens mevcut.
    Bu 8/128 olanda CC9 Pro yazdığı için Pro diye satan çok yer var ama aldanmamak lazım.
    Almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla paylaşmak istedim.

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah ustam. Evet haklısınız sanırım. Bende o tarz ilanlara aldanarak yanlış bilgi edinmiş olabilirim. Düzeltme için teşekkürler.

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Mi Note 10 ile CC9 Pro ( 8/128 ) denktir. Tabi CC9 Pro Asya pazarına özel olduğundan Band 20 yok. Mi Note 10 Pro ile de CC9 Pro Premium denktir ( 8p lens ve 8/256 ) Asya pazarına özel cihazlarda Band 20 yok.

• imei atmayı anlatabilecek var mı
  • Noggin N kullanıcısına yanıt
    Mi note 10 için YouTube'da video ve dosyaları var.

Ben de pro için dosyaları arıyorum. Elinde olan var mı? Bu sabah mesaj gelmiş. 120 günüm var 😁

• Bu tel bariz ısınıyor arkadaşlar.arada bı soğuyor ama genelde ısınıyor sarzda değilken bile. Neden olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: solokingx

Bu tel bariz ısınıyor arkadaşlar.arada bı soğuyor ama genelde ısınıyor sarzda değilken bile. Neden olabilir
    İncelemelerde ısısı normal aslında ama neyde ısınıyor ne yaparken ısınıyor mesela ? bende daha geçmedim geçicem yakın tarihte.

bu incelemde sonlarına doğru ölcüm yapıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=o3VvJpL7eUc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzi_35 -- 4 Şubat 2020; 13:17:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

İncelemelerde ısısı normal aslında ama neyde ısınıyor ne yaparken ısınıyor mesela ? bende daha geçmedim geçicem yakın tarihte.

bu incelemde sonlarına doğru ölcüm yapıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=o3VvJpL7eUc

Alıntıları Göster
    Oyun zaten oynamıyorum yüklü oyun yok. Letgo watzap sahibinden en uygulamalarda geziniyorum sadece. Şu an bariZ bı ısınma var. elimde sürekli tel onla alakalı olabilirmi

• akhtar kullanıcısına yanıt
    bu cihaz 108mp çekemiyor.
    100 isoda bile aşırı gren yapıp düzeltmeden bozuyor yada lensi 20mp in bile üstünü veremiyor. resimler sanki 24mp den 108mp e resize yapılmış gibi dicem o bile değil.
    41 mp lumia 1020 kullandım, buna göre çok daha kaliteli zoom alıyordum. çok daha keskindi.
    bir youtube testinde iphone un 12 mp bundan daha keskin. koca koca makinelerde bile 40mp sensöre lens alırken lensin bu mp i verip veremeyeceği tartışılıyordu.
    Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 4 Şubat 2020; 13:55:13 >

• Şarj %100 doluyken çıkardığında 45 saat ile başlangıç yapıyor. Sizde de aynı mı arkadaşlar? Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

Doğrudur.

• Noggin N kullanıcısına yanıt
    Bu basligin altindakileri uygulaman yeterli. Ayrica internette gezen qcn ile yapmayin. Kendi cihazinizin qcn doyasini alin. Ve gereken duzeltmeyi yapip tekrar yukleyin. Bt adresleri ayni cihazlar piyasada dolasmasin

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-9t-pro-ana-konu-her-sey-ilk-mesajda-mevcut--139897235

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertkuzey -- 4 Şubat 2020; 18:59:59 >
  • Teşekkürler @cedayroy

@MetalWave yeterli teknik bilgiye sahip değilim ama ''desinler'' diye koyulmuş bir sensör olduğu çok aşikar. Ancak manzara değil de, bir nesneyi odağa aldığım fotoğraflarda 108mp çok daha başarılı.
    aynı lenste, dışardayken yeterli ışıkta 1 metre mesafedeki nesneyi 108 mp ve aynı kameranın 16mp veya yakını neyse çekip paylaşırmısınız. varsa aynı açıdan başka bir telefonun kamerasıda olur ek seçenek. nesne detaylı olsun, triko kazak yada tüylü oyuncak

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertkuzey

Bu basligin altindakileri uygulaman yeterli. Ayrica internette gezen qcn ile yapmayin. Kendi cihazinizin qcn doyasini alin. Ve gereken duzeltmeyi yapip tekrar yukleyin. Bt adresleri ayni cihazlar piyasada dolasmasin

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-9t-pro-ana-konu-her-sey-ilk-mesajda-mevcut--139897235
    Qfil ile restore edilmeden qpst config ile restore etmiş sadece, bu durumda bandların hepsi olmaz ve paket kayıpları yaşar cihaz, işlem tam doğru değil .

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.