Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni ücretsiz olmama olayından sonra kayıt olduk. Enpara hesabımdan havale işlemi gerçekleştirdim, açıklamaya papara numaramı yazdım, herhangi bir kesinti olmadı. Papara to papara transferinde de kesinti olmadı. Hesaba havalede 1 tl kesiyor evet, ama Mesut'un Papara hesabına göndereceğimiz için ücretsiz.

Ben çok merak ettim ya bu olayı bi deneyeceğim.

Gelelim 2. Sorumuza. Bu kampanyaya katılmak için onaylı hesap olmamız şart mı? Var mı bilen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kod Kupon Almaya Geldim -- 5 Ocak 2020; 12:26:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Papara card cipsiz kart ile para aktarıp alışveriş yapiliyormu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kod Kupon Almaya Geldim K kullanıcısına yanıt
    Senin dediğin gibi olunca;
    Kahve kartında 150 lira bakiye oluyor.. Ve birinin papara hesabında 25 lira..

Üçüncü arkadaş papara'ya 50 lirasını kendi yükleme işlemi sonunda kahve kartlarında yine 150 lira, papara kartlarında 25erden 75 lira olur

Cebinde harcayacak 50 lira bulamayan biri bu yöntemi uygulayabilir. (ilk iki arkadaşın iadelerini bekleyecek falan)

*heyecanlanacak bir durum yok yani..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Papara hesabı var diye bi arkadaşıma karta da başvur demiştim. 2 ay oldu hala gelmedi. ben geçen hafta başvurdu bugün pazar olmasına rağmen geldi. arkadaşım bana yakın oturmasına rağmen ona gelmedi dedim bi ara siber saldırı oldu paparaya kart basımını durdurdular falan dedi adam ne kadar doğru bilmiyorum.
    Şimdi gelelim benim soruma. Paparaya neredeyse bütün banka hesaplarından havale yapılabiliyor ancak bunların içinde halkbank yok. bende de ücretsiz para göndermek için halkbank var. bugün sinemeya gidebilmek için akbank hesabımdan ücretli olarak gönderdim 100 TL çünkü başkasının hesabından da gönderilemiyormuş. Şimdi paranın bu hesaplarından birine kendi Halkbank hesabımdan eft yapsam olur mu?
  • Evet eft oluyor

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Denizbank da yok mesela. Saçma.
    Enpara açmanızı tavsiye ederim. Eft ücreti de yok. Kullanışlı oluyor. Herkeste var. Havale de rahat oluyor

• Kod Kupon Almaya Geldim K kullanıcısına yanıt
    Mesut reisin paparaya nasıl göndercez papara to papara denemedim hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

Evde kahve içiyorsaniz benim gibi yapin ben kahve dünyas8ndan gidip 100 g paketli türk kahvesi aldim.

Alıntıları Göster
    100 gramı ne kadar hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

Papara hesabı var diye bi arkadaşıma karta da başvur demiştim. 2 ay oldu hala gelmedi. ben geçen hafta başvurdu bugün pazar olmasına rağmen geldi. arkadaşım bana yakın oturmasına rağmen ona gelmedi dedim bi ara siber saldırı oldu paparaya kart basımını durdurdular falan dedi adam ne kadar doğru bilmiyorum.
    Şimdi gelelim benim soruma. Paparaya neredeyse bütün banka hesaplarından havale yapılabiliyor ancak bunların içinde halkbank yok. bende de ücretsiz para göndermek için halkbank var. bugün sinemeya gidebilmek için akbank hesabımdan ücretli olarak gönderdim 100 TL çünkü başkasının hesabından da gönderilemiyormuş. Şimdi paranın bu hesaplarından birine kendi Halkbank hesabımdan eft yapsam olur mu?
    Yukarıda da yazdım hocam, ben kasım sonunda başvurdum hala çipli gelmedi ocakta başvuran adama çipli kart geldi. Adamlara diyorum böyle böyle diye bana diyor ki gelir. Ulan 2 ay bekleyeceksem ben niye başvurdum buna o zaman?

Mır mır konuşuyorlar daha kart basıldı mı kuryeye verildi mi onu bile kendileri göremiyor.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    ne saçma iş hocam perşembe başvurdum cuma basıldı ve gönderildi senin başvuruyu iptal etsin tekrar başvur pazartesi gelir kart tahminim

• Adem.Hoca A kullanıcısına yanıt
    Bende perşembe başvurdum cuma basıldı ama gönderildi bilgisi gelmedi bana sana bilgi verildimi hocam

• Multe kullanıcısına yanıt
    mail gelmişti

• quote:

Orijinalden alıntı: arzecelik

Papara card cipsiz kart ile para aktarıp alışveriş yapiliyormu ?
    hesabina para aktar sonra kullan

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    hocam arkadaşların dediği gibi kart başvurusunu iptal edin tekrar başvurun. bu arada kartın ne aşamada olduğunu nasıl göremiyorlar? bana gelen mailde kuryedeki durumu da takip edebileceğim bir takip no vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

100 gramı ne kadar hocam?

Alıntıları Göster
    5.50 hocam şu anda kampanya varmis 3 paketli 16.5 içinde de 1 fincan var ondan aldim 1 tane haftaya iade gelsin kalani tamamlayacagim paketi 2.75 e gelicek 3 tnaede fincan olcak yaninda bana cazip geldi acikcasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cifaretto

hocam arkadaşların dediği gibi kart başvurusunu iptal edin tekrar başvurun. bu arada kartın ne aşamada olduğunu nasıl göremiyorlar? bana gelen mailde kuryedeki durumu da takip edebileceğim bir takip no vardı.
    Kendilerine dedim ki hocam tamam kart gönderilecek hadi ne zaman gönderileceğini bilmiyorsunuz kart basıldı mı basılmadı mı bari onu söyleyin bana dedi ki biz onu göremiyoruz.

Sinirlendim ben de dedim ki neyi görüyorsunuz o zaman hiçbir şeyi göremiyorsunuz. Diyor ki beyefendi merkezi yerlere önce ulaşmış olabilir size de ocak ayı içerisinde gelecektir. Ben de şunu diyip kapattım, Çin'den ürün siparişi veriyoruz 2 günde geliyor siz bir kartı 1.5 aydır basıp gönderemediniz.

Sistemleri aşırı dandik ve saçma. Dediğiniz gibi yapacağım.

• Cipli kartta uygulamadan temassiz ozelligini acip kapatabiliyor muyuz? Eger o ozellik yoksa karti kullanima kapattigimizda temassiz da kapanmis olur sanirim dimi. Netten baktim ama temassiz limitini de goremedim.

• Bu papara card ın şifresini hangi bankaların ATM lerinden değiştirebiliriz? Şifreyi kaybedersek nasıl alacağız?

Çok aradım bulamadım bu soruların cevaplarını???
  • fiat2001brava F kullanıcısına yanıt
    Web sitesinden gir. Orda papara card tıkla. Altta değiştirebilirsin

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Halkbank hesabınızdan eft yapabilirsiniz ben öyle yapıyorum

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.