Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
130
Favori
557.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 hafta önce trendyoldan sipariş ettik daha gelmedi normal mi ?

Ayrıca tüm cihazlar kronik sorunlu mu sorunlu yok şans işi mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurt_Kaya

Sim kart ayarlarındaki arama Ayarları kısmı kapalı tıklanmıyor, nasıl açabilirim
    Orsı ikinci bir simkart taktığınızda aktif olur iki hat arasında seçim yapmak için.

• Miui forum dan klavye/dokunmatik sorununa dair:

"Şöyle söyleyim arkadaşlar, custom mi room yükledim. Miui 11 yine, klavye sorunu ortadan kalktı. Yani cihazın ekran tepkimesiyle alakalı bir sorun değil. Bu sebeple güncellemelerle bu işi çözeceklerdir."

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler 32 gb versiyonu 3 gb ram varmis..baska dusuk ozelligi varmi? bu versiyon cin pazari icinmi ? oyun vs oynamiyorum isimi gorur gibi

• Naganzo N kullanıcısına yanıt
    Hocam moralini bozmak istemem ama ben hb'den aldım sorunlar bende mevcut

• ben de bi haftadır kullanıyorum cihazi yaklasik olarak bahsedilen sorunlari yasamadim hic yasayan arkadaslara gecmis olsun garip bir sorun acikcasi

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    mng kargo les gibi pesini birakmsayfiniz keske

• Dün miui 11 yükledikten sonra Gelen aramayı cevapladığımda direk hoparlörü açmaya başladı acaba benmi yanlış birşey yapıyorum diye bir kaç deneme yaptım sesi ahizeye değil de direk hoparlöre verdi.Ayarlardan da düzeltemedim yedeğimi aldım Hard reset attım.sorun normale döndü.Başına gelen olursa Temiz kurulum yapmakta fayda var.Batarya kullanımım miui 10 la paralel gidiyor şimdilik Bir artış ya da azalış görmedim
  • aliexpressten ekran icin cam satin alanlar var mi varsa onerir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

Arkadaşlar 2 hafta önce trendyoldan sipariş ettik daha gelmedi normal mi ?

2 hafta normal değil bence ne olursa olsun.Ben 21 ekimde gitti gidiyordan sipariş verdim.22 ekimde kargodan teslim aldım.Cihaz evefone garantili Genpadanda sorgulattım mail atarak sıkıntı yok garanti konusun da Sensör test sorunu var benim cihazda da Fakat görüşme yaparken pek bir sıkıntı yaşamadım.Klavye de sıkıntı olmadı Batarya zaten çok çok iyi 1,5 - 2 günü görüyorum Miui 11 sürümüyle telefon dahada güzelleşti akıcılık olsun kullanım kolaylığı olsun. Diyorum ki bu fiyatlara daha ne olsun

• merilül M kullanıcısına yanıt
    Dün söylemiştim olası problemlerin önüne geçmek için hard reset atmak şart.buyuk güncellemelerde bu gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

Arkadaşlar 2 hafta önce trendyoldan sipariş ettik daha gelmedi normal mi ?

Bende herhangi bir sorun yok. Sensör hatası veriyor lakin bir sorun yaşamadım. Ne otomatik döndürme de ne de konuşma esnasında ekran açılması gibi sorun çıkmadı. Klavye gayet sağlıklı çalışıyor takılma donma algılamama sorunu yok. Ama sıkıntı yaşamayanlar gibi sıkıntı yaşayanlar da var maalesef. O yüzden cihazı aldığınız da sim kartı takmadan ve ekran jelatinini sökmeden iyice kontrol edin.

• Ben telefonu bir haftadır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım dün de MIUI 11 güncellemesi geldi cihaz daha hızlandı

• oyunlarda sorun yasayan arkadaslar da olmus ben bu cihazda yasamadikm acikcasi call of dutyi cok yuksekte dahi oynadim kasma olmadi sarj yuzde onun altinda olduğunda sanırım islemciyi kisiyor o yuzden akici degil ama bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: oznbzkrt

Dün söylemiştim olası problemlerin önüne geçmek için hard reset atmak şart.buyuk güncellemelerde bu gerekli.
    Kesinlikle haklısınız
    Hepsiburadan aldıysanız kargoya verdiler mi? Benimki 22sinde verilcek görünüyodu hala aynı😢

• dhrootdh D kullanıcısına yanıt
    evet ilk gün gece 12 de falan almıştım şuan şehrimde dağıtıma çıkacak mı diye bakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznbzkrt

Selam ,

Bu hard resetle format atmak farklı şeyler mi ? Aşağıdaki gibi bir site buldum güncelleme geldikten sonra hangisini yapayım ?
    https://www.telefonsifirlama.com/xiaomi-redmi-note-8-format.html
    Ben de ilk gün 23te sipariş etmiştim. Sizinki hayırlısı olsun😉

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.