Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-218469438

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Fatura resmi de bu yok yok bende de duzelmemis 11. Sürümde belki düzelmiştir zannettim de sağ elle tutunca sorun yine var

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: WeDo_Efendi

Sabah güncelleme verdi şimdi yok xD yazık ya
    Bu sorun bende de oldu. Güncelleme yaptığım yerde en son paketi indir diye bişiy vardı onu yptım bişeyler yükledi ama hala miu 10 da gözüküyor cihaz anlamadım valla :D
  • beyler hanımın telinde bir sorun var telle görüşürken birden ses gitmemeye başlıyor . yazılımsal mı donanımsal mı ? ama herzaman yapmıyor 10 görüşmede 2 kez yapıyor
  • ucuß3 kullanıcısına yanıt
    Hocam sensör de sorun var ekrandaki sesi kapat düğmesine basiyodur yüzüyle banada oldu bir kaç kere özellikle uzun konuşmalarda oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nakahella

11'i nasıl kurdunuz?
    Sistem ayarlarından sabah güncelleme gelir gelmez yükledim

• Ayrıca WhatsApp la uyum beş para etmez ön kamera ile akşam video çekince cigersiz iPhone 6 gayet normal çekiyordu bunda ortam bir anda karanlık oluyor ve görüntü tost makinesi dediğimiz tabire dönüşüyor arka kameradan da çekim yapıldığı zaman kalite yine düşüyor denek ki boşuna bu fiyattan satmıyormuslar neyse almak isteyenler almasın malum sensör sorunu büyük sıkıntı ki yazılımsal olarak bence düzelmesi imkansız malum olduğu yer itibariyle vatsap dan ses kaydını ahize ile dinlemek sağ elle imkansız
    Tek el modu da kendiliğinden kafayi yedi aç kapa yapınca düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nick0tin -- 26 Kasım 2019; 0:47:22 >
  • Bu kadar fazla sorunu en son lg lerde görmüştük. Hadi bakalım xiaomi altından kalkabilecek misin
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
    Ne kadar fark ediyor? Ciddi fark varsa 18w adaptörlere bakmak lazım. note 8 pronun içinden direk 18w çıkıyordu galiba bundan çıkmıyor.
  • Arkadaşlar telefonu trendyoldan anneme aldım, 64gb,beyaz. Korkutuyorsunuz ama beni..
    57 yaşında biri için kötü bir cihaz mı bu?

• Bahsedilen sorunlar 128 GB için de geçerli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon bugün yarın gelecek insanın içine kurt düşürüyorsunuz ya

Anneye aldık sorun yaşamasını istemem. Hiç iyi bişey diyecek yok mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naganzo -- 26 Kasım 2019; 7:41:17 >
  • Arama geldiğinde açmakta zorlanıyorum, parmak hareketini algılamaz oluyor bazen. Sizlerde böyle bir sorun var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 26 Kasım 2019; 9:15:20 >
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar komplike aletler elbette sorun çıkabilir. Ben aldım çok memnunum canavar gibi telefon. 1500'e daha iyisi de yok zaten, başka bir telefon alsanız onda sorun çıkmayacağının garantisi de yok. Boşa canınızı sıkmayın burada hep sorunlar konuşulunca bütün telefonlar sorunlu gibi algılanıyor.
  • Sim kart ayarlarındaki arama Ayarları kısmı kapalı tıklanmıyor, nasıl açabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt_Kaya -- 26 Kasım 2019; 9:7:58 >
  • desu noto D kullanıcısına yanıt
    mistoredan alınanlarda sıkıntı varmış sanırım bize hbden geliyor diye kendimi avutuyorum :) artık şansımızı deneyeceğiz.

çok sağol yorumun için.
  • biz android 10 alacak mıyız?arkadaslar.
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.