Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.496
Cevap
246
Favori
1.096.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

Tam odaklanamadım ama idare eder 64 MP Ultra HD geniş açı foto.

• xsw X kullanıcısına yanıt
    İnternetten aldıgın cihazda 2 hafta koşulsuz şartsız iade garantisi var , sen git bakalım migrosa iade alıyolar mı ? ikiside ithalatçi garantili cihaz , neyse hayırlı olsun ama bir dahakine fazladan para vermeyin , son 5 senede hep internetten aldım cihazlarımı.
  • Cihazın sensör boyutu oldukça yüksek , ama bu kameranın hakkını yazılımla yine verememiş xiaomi , gcam desteği çıkarsa cok daha iyi olur kamera.
  • Bu konuda polemiğe girmek istemem ben kutusu farklı renkli Global olmayan Çin cihazlarda var diyorum evet Migros da olsa başka yerde olsun kurallar aynıdır kutu açıldıktan simkart takıp veya wifi ye bağlanırsanız olay bitmiştir sonra sıkıntı yaşarsınız iade konusunda da güvenilir satıcı mağazasaysa sorun yok tabi ki internet her zaman daha uygun olabilir benim anlatmak istediğim henüz cihaz daha TR de çok yeni piyasa oturması lazım nasıl ön sipariş fiyatı ile alıyorsanız bende hemen almak istedim o şekilde aldım öyle düşünün.

@__Nikolaus__

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 9 Ekim 2019; 10:28:44 >
  • Evet 64MP Samsung ISOCELL Bright GW1 sensör kullanıyor sanırım A70s'de de aynı sensör var.
  • 4500mAh Batarya şimdilik iyi tam bir günü rahatlıkla çıkarıyor hatta bugün 2. gün %44 de
    O zaman 8 pro modelinde karar kıldım 😉 önümüzdeki hafta alıp aranıza katılacağım inşallah. Kullandikca daha fazla kullanım deneyimi eklersen almayı düşünen başka arkadaşlara da yardımcı olursun 👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 9 Ekim 2019; 11:40:57 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 7 Aralık 2019; 3:5:27 >
  • Mi 9t daha mantıklı değil mi bunun prosunu almaktan ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi redmi note 8 pro migrosta şu an 2099 TL kapalı kutulu olarak sarı etiketli fiyatıyla beraber

• Pro değil o, normal note 8, pro modeli tükenmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Cihazın sensör boyutu oldukça yüksek , ama bu kameranın hakkını yazılımla yine verememiş xiaomi , gcam desteği çıkarsa cok daha iyi olur kamera.
    Kardeşim merhaba
    Son zamanlarda telefona fazla para bağlamamak için önce note 7 aldım 45 gün kullandıktan sonra satıp bu gün yurtdışı 128 gb.lık note 8 pro aldım. Tek hattına imei atılmış vaziyette 2150 liraya aldım.İthalatcı garanti ile uğraşamam üstelik 400 lira fazla vermek istemedim,nasıl olsa bir kaç ay sonra bundanda cayarım ama artık 6 bin 8 bin vermek istemiyorum.Altımda 6 bin liralık motosiklet var istesem beni istanbula götürür
    Sen one plus ile devammı ediyorsun.Arada görüşelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz55_55

Xiaomi redmi note 8 pro migrosta şu an 2099 TL kapalı kutulu olarak sarı etiketli fiyatıyla beraber
    64 gb hafızalı 2099 ama arkadaşın dediği gibi pro modeli değil
    Ben çektiğin fotoğrafları beğendim aslına bakarsanız note 7 nin kamerasıda fena değildi.Bugün mi9T pro ile resimleri kıyasladım sanki 8 pro daha iyi çekiyor gibi geldi bana
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Görüşelim abi en kısa zamanda.

Asus Rog 2 var bendede oyun odaklı aldım , note 8 pro nun kamerası düz oneplus 7 ye göre nasıl sence ?
  • grolof kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Amatör anlamda ancak bu kadar oluyor esas donanımhaber inceleme videosu ve resimler yakında gelecektir 15 Ekim'deki lansmanı bekliyorlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Ben çektiğin fotoğrafları beğendim aslına bakarsanız note 7 nin kamerasıda fena değildi.Bugün mi9T pro ile resimleri kıyasladım sanki 8 pro daha iyi çekiyor gibi geldi bana
    Merhabalar Atakumdamısın hocam bende bugün öğlen Samsun yeşilyurt migros'da gördüm ama demekki yanlış görmüşüm fiyatı galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz55_55 -- 9 Ekim 2019; 16:25:9 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.