Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.319
Cevap
58
Favori
181.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeadLiftt

Hocam Emin Yılmaz’ı tam olarak nerde bulacağım ?
    Facebook ta arayın Oneplus Türkiye Yardımlaşma Platformu isimli gurubu var.
    Ayrıca teknoess gurubuda onun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    GSM TUNA var ben ondan 3 tane telefon aldım,hiç bir sıkıntı çıkmadı...ne zaman lazım olsa arayıp sorabildim.güvenilirdir
  • Teşekkürler öneriniz için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azzr

GSM TUNA var ben ondan 3 tane telefon aldım,hiç bir sıkıntı çıkmadı...ne zaman lazım olsa arayıp sorabildim.güvenilirdir
    Sanırım ben de oradan alacağım.
  • Arkadaşlar 7T pro 4600 TL, 7T 8 GB RAM 256 GB 3600 TL. Ama aralarında 1000 liraya değecek bi fark yok gibi. Sadece 2k ekran, biraz daha geniş açılı ekran, ekran boyut farkı, 285 mAh batarya farkı var sadece. Acaba 7t mi alsam diyorum pek bir fark olur mu ki ?

Şu an Iphone 7 Plus kullanıcısıyım ve ekranı beni hiç tatmin etmiyor yine full hd ekran var ama IPS panel olduğu için pek hoşuma gitmiyor açıkçası. Şimdiye kadar 7t pro mu alsam diye düşünüyordum sırf ekranı 2k diye ama 1000 lira farka değmez gibi. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
    1000 lira fazla verip 7t Pro mu almalıyım yoksa 7t mi ? 7t'nin batarya performansı nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadLiftt -- 24 Aralık 2019; 19:5:17 >
  • always-on display sürekli nasıl açık bırakabilirim

• herkese merhaba 7t pro yla 8/256 oneplus ailesine katılmış bulunmaktayım eski cihazım mi9 8/128 lakin bi sorunla karşılaştım agır çekimde odaklama problemi var sorun ne anlamadım aynı durum sıfır ışık flaşlı fotograf çekimlerinde de var kesinlikle odaklma yapmıyor mi9 da bu gibi sıkıntı yaşamadım
  • K5onix K kullanıcısına yanıt
    Bırakılmıyor. OnePlus'larda AoD yok, ortam ekranı var. O yüzden belli süre görünüp kaybolur.
  • selamlar, bu telefonlarla iyi çalışan bi kablosuz kulaklık tavsiyeniz var mı? mikrofon iyi olmalı karşı taraf sesi duymalı ve ses yükseliği de düşük olmasın istiyorum. samsung galaxy buds ya da jabra elite 65t bakıyorum ama emin olamadım

• CSCO_CS kullanıcısına yanıt
    Neden sattiniz usta aklinizda hangi model var.

• DeadLiftt kullanıcısına yanıt
    7T ve 7T pro arasında kalan 12873610236 kişisin. Ben şelale ekran istemediğim için 7T aldım. 2k ekran güzeldir diye düşünüyorum. Buna değer mi değmez mi sen karar vereceksin.
  • erdemr kullanıcısına yanıt
    Valla bütün kulaklıklar bu telefonlarla iyi çalışır. Kulaklıklar ile ilgili olan başlıkları incelemen daha faydalı olur. Ama mikrofonu iyi olsun dediğin zaman fiyatlar 600tl den başlıyor.
  • Ön kamerada güzelleştirme kapalı olsa dâhi güzelleştirme yapıyor, nasıl kapatabiliriz bunu

• erdemr kullanıcısına yanıt
    merhaba,

7t ile kulaklık olarak lg hbs 700(günlük), samsung gear icon x(spor), sony 1000xm 2(müzik) sık kullanıyorum. Tamamından memnunum. Yani teknik bir eksiklik (bağlanma vb yok)

İyi çalışan derken hepsi iyi çalışıyor ama spor, sokak, müzik vb ne için yazmamışsınız. Kulak içinde best of sıralama aşağıdaki gibi (Yurtdışı)

Sennheiser CX Sport wireless earphones. ...
    OnePlus Bullets Wireless 2. ...
    Jaybird Tarah Pro. ...
    Jaybird X4 Wireless Bluetooth Headphones. ...
    Beats X. ...
    Bose SoundSport Wireless Headphones. ...
    Bose QuietControl 30
  • Spotify ve diğer uygulamalarda ekolayzır yok. Sadece bizim telefonlarda mı böyle yoksa android 10 sebebiyle mi böyle.
  • Merhaba arkadaşlar. 2 haftalık Çin sürüm 7T Pro Mclaren Edition kullanıyorum. Ama dikkatimi çeken 2 sorun var. Eğer durum sizde de böyle ise bunlara yazılım sorunu, ileride çözülür deyip geçeceğim ama değil ise direkt alındığı yere götüreceğim.

| OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

1. Sorun: Google Haritalar yada Yandex'de konumun yakınlaştırdığımda sağa sola hareket ettiğini fark ettim. Telefonu elimde döndürdükçe yönü sağa sola dönüyor burada bir sorun yok da yerine sabit kalmıyor, üstelik 5km'lik yola giderken sokağı geçtikten sonra döndürüyor, gecikme ve sapıtma var yani.

2. Sorun: Telefonun ekranını Ekran Yayını özelliği ile LG televizyona aktaramıyorum. Ekran paylaşma programları da indirdim ama onlar da televizyonu görmedi. Televizyonda da bir sorun yok zira daha önce kullandığım LG G5'de bu işlem sorunsuzca oluyordu.

Rica etsem OnePlus 7T Pro Mclaren Edition'u olan arkadaşlar bu 2 sorunu kendi telefonlarında yaşayım yaşamadıklarını kontrol edebilir mi? Ona göre emin olayım da aldığım yere götürüp ne gerekiyorsa onu yaptırayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyoaktif -- 26 Aralık 2019; 16:26:54 >

• İlk resim mi note 10 , ikincisi 7T

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Ne düşünüyorsunuz hocam sizce foto kalitesi olarak çok fazla fark var mı ikisi arasında

• samuray_x S kullanıcısına yanıt
    Ben beğenmedim fotoğraf kalitesini her koşulda 7T nin resimleri daha çok hoşuma gitti.

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Hocam netlik konusunda mi note 10 daha onde gibi geldi bana yakınlaştırma falan görüntüde 7t kadar kayıp olmuyor ama bende renklerini beğenmedim çünkü yapay bir aydınlatma katmış bana kalırsa ama ben mekanda olmadığım için bilemiyorum pencereden ve mekanın şeklinde yola çıkmaya çalıştım. Birde bana kalırsa biraz fazla karanlık çekmiş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuray_x -- 26 Aralık 2019; 19:41:5 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.