Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.318
Cevap
58
Favori
181.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya kamera incelemelerini izliyorum da dağ bayır çekerken çok rahat iPhone 11'le falan yarışıyor ama iş insan yüzüne gelince portre modunda falan kesinlikle yüzü tam odaklamıyor hep bir bulanık duruyor ama iPhone bakıyorsun yüzün her yeri müthiş bir odak ve ayrıntı fışkırıyor. İş yüz kısmına gelince neden beceremiyorlar anlayamadım?

mikrofon konusuna değinmiycem yine dandik mikrofon. sesi robot gibi alıyor ona alıştık artık..
  • İşim gereği Çinlilerle çalışıyorum.Acaba diyorum getirtsem mi bir 7t.256gb 7t 2600 TL ye falan denk geliyor.Op7 hali hazırda yetiyor tek sorun ön kamerasından memnun değilim.7t de de durumlar pek farklı değil sanırım ön kamerada.Sanırım 1 sene daha 7 yi kıllanıp sonra 2020 iphonelara yöneleceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

İşim gereği Çinlilerle çalışıyorum.Acaba diyorum getirtsem mi bir 7t.256gb 7t 2600 TL ye falan denk geliyor.Op7 hali hazırda yetiyor tek sorun ön kamerasından memnun değilim.7t de de durumlar pek farklı değil sanırım ön kamerada.Sanırım 1 sene daha 7 yi kıllanıp sonra 2020 iphonelara yöneleceğim.
    Bana uygun halli OP 7T veya OP 7T PRO getirtebilir misin? Ama ne kadar komisyon alırsın, onuda bilmem lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 17 Ekim 2019; 20:34:41 >
  • daimbey kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam getirtsem satmam zaten kullanırım.Getirtip ona imei attıracak kadar bile uğraşasım yok ama gerçekten.OP7 ile devam etme kararı aldım.Fas'tayım zaten Türkiye'ye kısa süreliğine geleceğim o sürede de bu işlerle vakit harcamak istemiyorum.

• 2. telefon olarak Mi Note 3 sonrası Mi9T Pro düşünüyordum. Ama bu da aklımı çeldi fazlasıyla. Sanırım One Plus 7T Pro alacağım.

12 GB Ram, HDR 10+ 90 Hz Fluid Amoled Ekranı,Snapdragon 855+ işlemcisi,Dolby Atmos sound ve aptX HD özellikleri cezbedici. Hatta ilk telefon olmaya aday.

Fiyat ne olacak acaba...
  • Bu telefonu kullanan var mı?
    Deneyimlerini anlatabilirler mi?

• Şuan facete 7T'nin ufak tefek satısı başladı Ama bana hala az biraz tuzlu geliyor.
  • daimbey kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş olarak 8/128 3500 den alan var.
    1 aya kalmaz 3k civarına bulunur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön sipariş dışında getirip satan yok mu hiç?
  • İmei repair işlemi netleşsin. O zaman listeye girer bu cihaz.

• imei ile alakası yok bence. xiaomi gibi bl beklemiyor veya kirin gibi aşılamaz değil. bence sıkıntı yaygınlaşmaması ve temindeki zorluk ve bizim içinde il gelişte fiyatın yüksek tutulması.
  • Ben op7 t pro mclaren aldim 6000 e suan sahibindende 7.500 tl civarlarinda saticiyla alakali bir sey fiyatlar bana kalirsa :)

• SemtinFamesi S kullanıcısına yanıt
    hocam hangi satıcıdan aldınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jMorphin J kullanıcısına yanıt
    Facebookta emin yilmazdan oneplus yardimlasma grubundan

• SemtinFamesi S kullanıcısına yanıt
    Nakitmi aldınız kredi kartına taksit yapiyormu?

• kazdal1 K kullanıcısına yanıt
    Nakit calisiyor ben kredi kartimdan taksitli nakit avans cekip yaptim nakit odedim:)

• Birde son olarak telefondan memnun musunuz? Gerçi ben 7t modeli düşünüyorum banada 3.900 fiyat verdi

• Mesela telefonu aldiktan 3-5 ay sonra arızalandı. Telefonu nereye götürüp kime yaptıracağız?

• merhabalar herkese, OnePlus 7T almayı düşünüyorum ama 7 pro ile yaşadığım bir sıkıntı devam ediyor mu merak ediyorum açıkçası. Mağazalarda bulunmadığından sizden bir ricam olacak. Müsait olan birisi olursa flaş açık olarak bir a4 belge fotoğrafı çekip buraya yükleyebilir mi? İş için sürekli belge ve proje fotoğraflamam gerekiyor benim. 7 Pro da flaşı çok uzun süreli açık tuttuğundan telefonu elde sabit tutmak zor oluyordu. Deneyebilecek birisi olursa sevinirim. Teşekkürler :)
  • Elimde Oneplus7t 8/256 mavi ve kayıt işlemi olmuş sıfır telefon var.İsteyen pm den ulaşabilir . 3900.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.